HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 193165 Hitova
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1530 : 09. Srpanj, 2012., 13:36 »
Sanja sam da čitam vaše postove i da sam se nakon toga ubija.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1531 : 09. Srpanj, 2012., 13:39 »
Vidim da si i dalje nervozan, Smaug? :hiha:

A je, glup sam baš sa ovim zadnjim postom :fpalm:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1532 : 12. Srpanj, 2012., 08:12 »
sanjao sam sinoc kako sam bio s familijom u kupovini u nekom soping centru. dosli smo do blagajne, kad ono, dode naki stariji tip (25-35 god) i opali mi par puta mladjeg brata koji je poceo plakat poslije tog. cijeli ducan nas je gledao. mislio sam da ce moj tata razbit tog tipa, ali je nestao. popizdio sam, uzeo sam nesto veliko i tesko (mislim da su bila kolica) i izudarao sam tipa time. zatim sam ga malo sakama izudarao, pa kad je pao izcipelario i tako.
 :solidus:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1533 : 12. Srpanj, 2012., 08:28 »
 :mrs:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1534 : 12. Srpanj, 2012., 10:31 »
Sanjao sam da sam došao s ekipom u neku birtiju onako 3x3 i hah u njoj je radio Pilip koji je imao obojanu kosu u ŽUTO.
Rekao je da je to zbog toga jer sijedi  :ave:

Onda mi je na iscjedio dvije breskve i napravio sendvič koji nije imao baš neke jestive sastojke i iz njega je izlazio senf.

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1535 : 15. Srpanj, 2012., 09:38 »
sanjao sam kako smo se ja i prijatelj raspravljali ko je bolji u warcraftu. human ili night elf (ja sam bio za night elfa kao inace)
inace mi taj prijatelj ide na kurac jer misli da je uvijek u pravu. npr., misli da hobotnica ima ljusturu.  :tired: :fpalm:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1536 : 15. Srpanj, 2012., 09:39 »
Buci bu :3
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1537 : 15. Srpanj, 2012., 09:46 »
danas mi se u snu dogodilo friki sranje.

u jednom trenutku sam se "probudio" (jer naime, ne znam jesam li se probudio ili je to bio san) zbog toga što me desna ruka užasno boljela, kao da mi nešto pritišće ruku pa tako neš. uglavnom, u tom trenutku sam ponovno "zaspao", da bi se "probudio" tipa dvadeset sekundi poslije. ovaj put za pravo. e sad, ne znam jesam li ja sanjao tu bol ili je ona bila stvarna. jer mi je nakon "bol sna" i "normalnog buđenja" prošlo tipa 10 sekundi. bar mi je tako izgledalo, a bol je jednostavno nestala. nezz.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1538 : 15. Srpanj, 2012., 11:16 »
sanjao sam kako smo se ja i prijatelj raspravljali ko je bolji u warcraftu. human ili night elf (ja sam bio za night elfa kao inace)
inace mi taj prijatelj ide na kurac jer misli da je uvijek u pravu. npr., misli da hobotnica ima ljusturu.  :tired: :fpalm:

OMG

http://www.intimatemedicine.com.hr/enciklopedija-seksualnosti/muskarac/muske-intimne-brige/velicina-penisa/mali-penis/

Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1539 : 15. Srpanj, 2012., 13:06 »
sanjao si mali penis u erekciji?   :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1540 : 15. Srpanj, 2012., 14:29 »
sanjao sam kako smo se ja i prijatelj raspravljali ko je bolji u warcraftu. human ili night elf (ja sam bio za night elfa kao inace)
inace mi taj prijatelj ide na kurac jer misli da je uvijek u pravu. npr., misli da hobotnica ima ljusturu.  :tired: :fpalm:

OMG

http://www.intimatemedicine.com.hr/enciklopedija-seksualnosti/muskarac/muske-intimne-brige/velicina-penisa/mali-penis/

(Klikni za pregled slike.)
koji kurac kakav je ovo odgovor?   :wildboy:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1541 : 15. Srpanj, 2012., 15:59 »
zato sto svrsavaju na warcraft  :wildboy:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1542 : 15. Srpanj, 2012., 21:26 »
dobro, ja ne svrsavam na warcraft. to mi je osobno najbolja strategija ikad, ali to nije vazno. nisam ja kriv sto sam to sanjao  :wildboy:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1543 : 16. Srpanj, 2012., 13:35 »
lol pa igram i ja wow, mislim world of warcraft, ne 24/7, vec mozda 20 minuta svaka 2 dana, dosadi brzo :/ a sto se tice bas warcrafta kao strategije da, mislim kad god netko kaze strategija ja pomislim warcraft  :geek:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1544 : 20. Srpanj, 2012., 20:31 »
uskoro trebam ici na svoj prvi ikad kickboxing turnir

enivej, sinoc sanjam da je samnom u grupi bio još samo jedan lik. Ja i on odradimo finale odmah, borba je bila prve dvije runde neizvjesna, dok sam u trećoj bio dosta u prednosti. I bum, osvojio sam turnir, iduća scena, ja pred kućom, izlazim iz auta, pokazujem roditeljima medalju  :hiha:
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9