HCL.HR

Što ste zadnje kupili?

  • 3859 Odgovora
  • 315727 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2595 : 07. Lipanj, 2015., 21:47 »
Pa, svi mi u jednom trenutku počnemo brojati kalorije... neki prije, neki poslije.
Btw, koliko imaš let?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2596 : 07. Lipanj, 2015., 22:20 »
Pa, svi mi u jednom trenutku počnemo brojati kalorije... neki prije, neki poslije.
Btw, koliko imaš let?

Piše ti, 27

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2597 : 08. Lipanj, 2015., 06:38 »
Kalorije ti nije potrebno brojati, možeš i bez toga.
Više manjih obroka sa puno tekućine.
I dalje možeš puno igrati, ali uz više dnevnog sexa i pokoje šetanje da protegneš noge i ubrzaš cirkulaciju. :thumbs:
Polagano će sve doći na svoje.....

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2598 : 08. Lipanj, 2015., 06:44 »
Kalorije ti nije potrebno brojati, možeš i bez toga.
Više manjih obroka sa puno tekućine.
I dalje možeš puno igrati, ali uz više dnevnog sexa i pokoje šetanje da protegneš noge i ubrzaš cirkulaciju. :thumbs:
Polagano će sve doći na svoje.....

Majstore ja sam smršavio samo čistom matematikom. Izgubio sam 30kg. Uz to sam jeo sve što sam htio i sltako i grickalice i gluposti. Samo je bitno unijeti manje kalorija od potrebnih.
Istina bio sam gladan, al sam jeo ono što sam taj dan htio pa je puno lakše. Uz borjanje kalorija (ako ne želiš) nije ti ni potrebna nikakva fizička aktivnost. Unosio sam do 1600kcl na dan i da vidiš kako se sve brzo počne topit.
One brije o dijetama i vježbi padaju u vodu pred matematikom. I tamo uneseš čak više kalorija i onda ih skidaš s vježbanjem.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2599 : 08. Lipanj, 2015., 08:21 »
Kalorije ti nije potrebno brojati, možeš i bez toga.
Više manjih obroka sa puno tekućine.
I dalje možeš puno igrati, ali uz više dnevnog sexa i pokoje šetanje da protegneš noge i ubrzaš cirkulaciju. :thumbs:
Polagano će sve doći na svoje.....

Majstore ja sam smršavio samo čistom matematikom. Izgubio sam 30kg. Uz to sam jeo sve što sam htio i sltako i grickalice i gluposti. Samo je bitno unijeti manje kalorija od potrebnih.
Istina bio sam gladan, al sam jeo ono što sam taj dan htio pa je puno lakše. Uz borjanje kalorija (ako ne želiš) nije ti ni potrebna nikakva fizička aktivnost. Unosio sam do 1600kcl na dan i da vidiš kako se sve brzo počne topit.
One brije o dijetama i vježbi padaju u vodu pred matematikom. I tamo uneseš čak više kalorija i onda ih skidaš s vježbanjem.
Ne znam šta se ljutiš, pa dao sam ti savjet bez djete, sa više sexa i igranja (video igre), di ćeš bolje!? :)
O toj tematici (treninzi i mršavljanje) znam i previše, desetljeće sam bio u tome, ali mi nije namjera ikome davati savjete jer svi su najpametniji.....kao i u većini ostalih tema :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2600 : 08. Lipanj, 2015., 08:53 »
Kalorije ti nije potrebno brojati, možeš i bez toga.
Više manjih obroka sa puno tekućine.
I dalje možeš puno igrati, ali uz više dnevnog sexa i pokoje šetanje da protegneš noge i ubrzaš cirkulaciju. :thumbs:
Polagano će sve doći na svoje.....

Majstore ja sam smršavio samo čistom matematikom. Izgubio sam 30kg. Uz to sam jeo sve što sam htio i sltako i grickalice i gluposti. Samo je bitno unijeti manje kalorija od potrebnih.
Istina bio sam gladan, al sam jeo ono što sam taj dan htio pa je puno lakše. Uz borjanje kalorija (ako ne želiš) nije ti ni potrebna nikakva fizička aktivnost. Unosio sam do 1600kcl na dan i da vidiš kako se sve brzo počne topit.
One brije o dijetama i vježbi padaju u vodu pred matematikom. I tamo uneseš čak više kalorija i onda ih skidaš s vježbanjem.

Da samo sto vjezbanjem dobivas kondiciju i gradis misicnu masu koja je BTW teza od sala (npr imas isto ili vise kg, ali izmjeris struk i skuzis da je manji ) :thumbs:
A meni iskreno vjezbanje dize i raspolozenje, negdje sam citao da djeluje na mozak kao cokolada, droga i sl.
I da naravno da nece ici vjezbanje i pothranjivanje, jednostavno neces imat snage za vjezbe.
Isto tako netreba se ubijat, pocnes lagano, pa onda napredujes pomalo.
Ja sam poceo sa 10 sklekova, 10 trbusnjaka i 20 cucnjeva i niti jednim zgibom (i usput sve radio krivo :thumbs: ) :mrgreen:

Ali opet stoji i ovo tvoje o gubljenju kg bez vjezbanja, kad me cura spucala pred koju godinu, od uzasnog ali bas uzasnog stresa i depresije sam u mj dana izgubio 10kg (dobro u tom periodu nisam skoro nis ni jeo, nije mi bilo do nicega), ali to je nesto sto nit sam htio, niti sam mogao kontrolirat, niti je zdravo...
Ljudi su mislili da sam dobio rak il neki vrag (pitali me da sta mi je, da sam se osusio ko bakalar), posto nikad nisam imao previse kila, na kraju sam izgledao skoro ko Bale u machinistu :hiha2:

EDIT: Sad se sjetio da imas djecu, pa pretpostavljam da se snjima odes prosetat, provozat na bicikli i slicno, i to je isto OK, cisto da se kreces :thumbs:
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2015., 08:56 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2601 : 08. Lipanj, 2015., 09:27 »
Ma gle, prije sam vozio bicikl, onda kad se mala rodila više to nisam stigao, pa je bicikl otišao pa-pa...
Šećem, radim na par mjesta pa i tu jurim. Nije neki problem izgubiti kile, nekada sam vježbao, a sada više nemam ni volje, a ni vremena...

Znam da se prvo gubi mišićna masa no uz šetnje i pokoji čučanj i druge gluposti sve će bit super. Kad netko spominje skidanje kila i vježbanje većina ekipe oko mene pomisli na teretanu. I ja kad mislim na vježbanje mislim na teretanu koju ne podnosim. ovo kaj napravim par čučnjeva ili dignem par puta utege je čisto neko protezanje koje je meni za moje osobne potrebe dovoljno.
Najviše sam "vježbao" kad sam radio u skladištu u Saponii i kad smo (naravno) sve ručno prebacivali i dizali. Znali smo svaki preko 3 tone preko svojih leđa prebaciti u 8h rada :(
Od tada više nisam sklon vježbanju, a i leđa su mi od prije u komi.

Ono što je Metalni rekao za Slavonce... Moja pok. majka je bila iz Slavonije i ja dan danas kad neš jedem moram dodatno solit, biberit, pošećerit i itd.. Znam da nije zdravo, no od nečeg mora krepat :hiha:
Mršavim zato kaj ne želim strgat novi stolac i zato da kasnije opet mogu dobro pojest. One šeme sa zdravim životom i navikama me nikada nisu previše zanimale...

*

Ragee

  • *
  • 69
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2602 : 08. Lipanj, 2015., 10:05 »
Ja sam prije bio full mrsav, onda sam si strgao gadno ruku zavrsio u bolnici samo lezao i jeo i dobio nekih 5 kila, takoder tako i s nogom i od poslje nisam mogao stati samo jedem, no ovog ljeta krecem s aktivnostima :) teretana mi je blizu pa mi nije bed, a sto je jos bolje imam puno volje :)
One car in exchange for knowing what a man's made of that is prize i can live with.

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2603 : 08. Lipanj, 2015., 13:35 »
Ovo je gadno otislo u offtopic, iako je rasprava zanimljiva.
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2604 : 08. Lipanj, 2015., 14:27 »
176cm, 68kg, pozz :hiha:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2605 : 08. Lipanj, 2015., 14:28 »
176cm, 68kg, pozz :hiha:

Pa kolko si ti tanak? Ko čačkalica?
Ja bih na tvom mjestu još malo "mesa" nabacio. Bar ono 76kg. :thumbs:

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2606 : 08. Lipanj, 2015., 14:29 »
176cm, 68kg, pozz :hiha:

što je tu točno za pohvalu? :mrs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2607 : 08. Lipanj, 2015., 14:35 »
sta je najgore uopce nije tanak ima 176 cm i 68 kg, kako je meni ja iman 188 cm i 66 kg hahahh

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2608 : 08. Lipanj, 2015., 14:38 »
Pa kolko si ti tanak? Ko čačkalica?
Ja bih na tvom mjestu još malo "mesa" nabacio. Bar ono 76kg. :thumbs:

a ono, ja sam zadovoljan :wildboy:

iako realno nebi škodilo još koje kilo gore + teretana malo al realno prelijen sam za to :mrs:

iako nezz, ne lijepe se kile na mene nikako, već zadnje 2 godine ista kilaža

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #2609 : 08. Lipanj, 2015., 14:43 »
sta je najgore uopce nije tanak ima 176 cm i 68 kg, kako je meni ja iman 188 cm i 66 kg hahahh
Frajeru ti si zreo za infuziju i to infuziju napunjenu s masnim pljeskavicama koje su punjene sirom!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9