HCL.HR

Što ste zadnje kupili?

  • 3859 Odgovora
  • 310265 Hitova
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3420 : 24. Listopad, 2016., 13:53 »
Da da sada se secam lika trollovao je kada je Bartul otvorio temu za ''subota navecer '' pa je bilo prepiranja i mislim da sam jos negde video njegove troll postove,međutim ovaj ih je nadmašio sve zajedno

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3421 : 24. Listopad, 2016., 14:45 »
Pomalo sam uvrijeđen vašim reakcijama, htio sam samo pomoći (smatrao sam većini) koji imaju isti problem kao i ja, tj, ne mogu naći pravu veličinu kabanice za svog prijatelja, ali kako vidim svi se ovdje čude toj centimetraži. Pa nije moguće da ste svi sitnokariči? No za vašu utjehu znanstveno je dokazano (u bezbroj analiza) da su ljudi sa mikropenisima pametniji od onih sa velikim što se pokazuje i ovdje na forumu.
Jel se može kara smanjiti za barem par centimetara, možda bi postao pametniji (ako to tako funkcionira ?) pa bih možda pisao stotine pametnih postova kao sitnokarići. Ah zašto me je priroda obdarila na krivom mjestu, rađe bi imao 10 cm manje pa bio kao vi nego ovakav kurati a polupismeni zgubidan koji nije sposoban napisati stotine i tisuće pametnih, zanimljivih i duhovitih razmišljanja poput većine vas. Zašto kruta sudbo, o zašto???
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2016., 15:11 perisimus »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3422 : 24. Listopad, 2016., 15:16 »
Oh, sudbo kleta...  :ave:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3423 : 24. Listopad, 2016., 15:38 »
A možda ti se polako i smanjuje... Vidiš da si konačno otkrio i da postoje kondomi...  :hiha:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3424 : 24. Listopad, 2016., 17:27 »
Pustite covjeka nek pise i ne odgovarajte mu uopce, da je normalan nebi dolazio na forum pisat ovakve postove.

Boze sacuvaj, ne radi posta, nego radi toga da nekome moze bit zabavno dolazit na forume i pisat ovakve gluposti.

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3425 : 26. Listopad, 2016., 14:30 »
lol ja sam imo takvo mišljenje o tebi kad si došo  :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3426 : 26. Listopad, 2016., 14:46 »
Bartule volim te. Želim te oženiti i imati potomstvo sa tobom koje će isto biti tako pametno kao ti (pod pretpostavkom da se inteligencija nasljeđuje od oca).  Tvoji postovi, tvoja razmišljanja i duhovitost su pravo osvježenje ovog foruma.  Jednosložne rečenice pune (namjernih) pravopisnih grešaka, smajlići koji govore više od tisuću riječi te mudri savjeti drugim forumašima ostavljaju me bez riječi. Imaš potpuno pravo glede mojih postova, u usporedbi sa tvojima to je kao frfranje čimpanze u konverzacuji sa Schoppenhauerom, kao da Shakespeare konverzira sa oboljelim od ganglioblastoma. Ako se udostojiš (oh puka nado) ostavi mi svoj e-mail da ponakad popijem nešto iz vrela tvoje mudrosti, intelektualni idolu moj.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3427 : 26. Listopad, 2016., 15:07 »
Uzeo danas Samsung Galaxy Tab A (2016) za sada jako zadovoljan. trebao sam se malo maknuti od svog Samsung Galaxy Tab 2 jer ga je vrijeme već polako nagazilo...


http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_a_10_1_(2016)-8090.php

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3428 : 26. Listopad, 2016., 16:49 »
Koristis tablet? Za gledanje filmova ili sta? Meni je iskreno to uvjek izgledalo beskorisno, pogotovo uz danasnje mobitele.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3429 : 26. Listopad, 2016., 16:51 »
Da, za gledanje filmova, mailove, surfanje, maloj za njene igrice, meni kao PSP i NDS emulator, čitanje knjiga i itd.
Uglavnom zakon stvar. obožavam tablete i bez obzira na mobitel tablet mi je potreban.
Hoće žena na internet, mala na YT, ja na komp i itd. A onda su nam ekrani od moba dosta mali pa koristimo tablete.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3430 : 26. Listopad, 2016., 19:12 »
Koristis tablet? Za gledanje filmova ili sta? Meni je iskreno to uvjek izgledalo beskorisno, pogotovo uz danasnje mobitele.
Mobiteli bi trebali biti prvenstveo za pričanje i slanje poruka i eventualno provjerit mail ili fb ili nešto na brzinu na internetu, a ne dnevno provodit po nekoliko sati na fejsbuku ili surfajući na mobu i trošeći vid na ekran od 4-5'' umjesto da ko čovjek to isto radiš na 10'' (ili 8'') ekranu, a da ne spominjem e-knjige i sl. Tablet je itekako koristan a može se nabavit za kiflu.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3431 : 26. Listopad, 2016., 19:17 »
Meni osobno pored laptopa i mobitela stvarno nije potreban, al slazem se da je dobra stvar ovako za pogledat film ili procitat knjigu, a i sve ostalo.

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3432 : 26. Listopad, 2016., 21:02 »
Meni je recimo od svega najzanimljivija kombinacija takozvani hybrid laptop (2u1 križanac laptopa/tableta), praktično i prilagođeno svakakvim situacijama, bilo da si doma, na poslu, vani negdje, samo spojiš/odspojiš i riješen si svih muka.. Zapelo mi za oko pa planiram uskoro piknut jednog

-----
Inače, danas bio u emmezeti, imaju akciju na razne artikle pa sam uzeo jednu poštenu fotelju..


*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3433 : 26. Listopad, 2016., 21:17 »
Ja imam takav laptop. Ako nisi spreman platiti puno za neki bolji model, budi spreman da ćeš dobiti prilično slabu mašinu. Ali ja sam svojim jako zadovoljan, znam točno za što sam ga uzeo, a to je obrada dokumenata i pretraživanje interneta izvan kuće. Ima pune Windowse, 600 GB diska, brz je, malen, može se odvojit, ali i ne treba jer cijeli teži manje od kile. E i otkad koristim taj laptop skoro svaki drugi mi je nezamisliv jer nema touchscreen ko ovaj, navikneš se. Super stvar ako stvarno znaš što kupuješ i zašto ti treba.

Stolica izgleda predobro, jel kožna, koliko si dao? :(

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3434 : 26. Listopad, 2016., 23:17 »
Iskreno, nisam neki pobornik prijenosnih uređaja, pa ne planiram previše izdvajati, više mi je to onako, ako zatreba - nek se nađe.. Aplikacije i programi su oni najosnovniji kojima bih se ja koristio, ponajviše na poslovnim putevima (Office, Skype, Gmail itd.) .. A za po doma ništa posebno također, surfanje, gledanje YT-a i filmova/serija iz udobnosti kreveta, tako da mislim da mi neće trebati nikakva ljuta mašina sa paprenom cijenom, za nekih 3 - 3 i pol tisuće koliko bi dao nadam se da ću uspjet pronaći nešto sasvim pristojno..

-----
Što se fotelje tiče, yep - kožna je (Ekokoža da budem precizniji, ali više kvalitete, osjeti se pod dodirom da je to deblji sloj a i na krojevima se vidi da je to kirurški precizno i uredno napravljeno, nisam sad neki ekspert za stolice ali meni dosta kvalitetno djeluje, na pitanje koliko - vrijeme će pokazati, udobnost je za 10).. 900 kunića me izašla sad na akciji  :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9