HCL.HR

Vaše slike

  • 5828 Odgovora
  • 477373 Hitova
*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Vaše slike
« Odgovori #5775 : 14. Srpanj, 2009., 18:33 »
 :hihi:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Vaše slike
« Odgovori #5776 : 14. Srpanj, 2009., 18:59 »
Dobro sinđir čime sam zaslužio tu salvu uvreda? Pa tebe poštujem, i o tebi mislim sve najbolje. To što nismo tebe vrijedni, žao nam je.

OT:

oprosti komandante   :wildboy: . Bio sam nešto živčan pa sam moro nešto postat  :wildboy:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Vaše slike
« Odgovori #5777 : 14. Srpanj, 2009., 22:32 »
ja mogu zakucat bez beda,iza leđa mi je specijalnost bila ali sada ne znam bih li se usudio jer nisam to radio dosta dugo.

inače izbjegavam zakucavanja od kad me  jedan crnac ponizio na turniru u španjolskoj, zakucao preko mene ,usput me u zraku pogdio koljenom u trbuh i slomio mi dva rebra i kad sam pao na pod sam roknuo glavom i pukla mi je arkada,a on se samo digao o onak se ko majmun počeo derat " whos the man"

 :wildboy:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Re: Vaše slike
« Odgovori #5778 : 14. Srpanj, 2009., 22:33 »
 :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Vaše slike
« Odgovori #5779 : 14. Srpanj, 2009., 22:33 »
Okej, zaboravili ste Earla The Goata, frajer je ima cirka 170 i imao je najveći ikad izmjereni odraz. Onda se navuko na hors i sjebao se. Ima i film sa Don Cheadleom. Najveći talent ikad, vrlo vjerojatno.

true.


@seymour

ti si pro baller?? :wildboy: mislim treniras i nadas se nekoj ekipici u A-2 ili a-1 čak?

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Vaše slike
« Odgovori #5780 : 14. Srpanj, 2009., 22:34 »
ja mogu zakucat bez beda,iza leđa mi je specijalnost bila ali sada ne znam bih li se usudio jer nisam to radio dosta dugo.

inače izbjegavam zakucavanja od kad me  jedan crnac ponizio na turniru u španjolskoj, zakucao preko mene ,usput me u zraku pogdio koljenom u trbuh i slomio mi dva rebra i kad sam pao na pod sam roknuo glavom i pukla mi je arkada,a on se samo digao o onak se ko majmun počeo derat " whos the man"

 :wildboy:

 :ave:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Zapi

  • Gost
Re: Vaše slike
« Odgovori #5781 : 14. Srpanj, 2009., 22:35 »
 :hihi: :ave:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Vaše slike
« Odgovori #5782 : 14. Srpanj, 2009., 22:43 »
Okej, zaboravili ste Earla The Goata, frajer je ima cirka 170 i imao je najveći ikad izmjereni odraz. Onda se navuko na hors i sjebao se. Ima i film sa Don Cheadleom. Najveći talent ikad, vrlo vjerojatno.

true.


@seymour

ti si pro baller?? :wildboy: mislim treniras i nadas se nekoj ekipici u A-2 ili a-1 čak?
ne više,bio sam kao nada,ali sjebao me trener i matični klub  :wildboy:,bilo je nekih naznaka da bi mogao opet igrat al niš od toga.Igrao sam bio treću ligu pola sezone al mi se nije dalo jer je nivo igre kao da igraju moje babe  :(
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Vaše slike
« Odgovori #5783 : 14. Srpanj, 2009., 22:45 »
disi sta igro? klub, grad? da, i klub ovdje kod mene je treća liga, smeće od igre. :tired:

Re: Vaše slike
« Odgovori #5784 : 14. Srpanj, 2009., 22:45 »
Ja zakucavam ko iz pičke.
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

Re: Vaše slike
« Odgovori #5785 : 14. Srpanj, 2009., 22:47 »
ja zakucavam pičke.  ;)
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Re: Vaše slike
« Odgovori #5786 : 14. Srpanj, 2009., 22:48 »
ja zapičkavam kuce :hiha:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Vaše slike
« Odgovori #5787 : 14. Srpanj, 2009., 22:56 »
počeo sam u maksimiru ko klinac,onda sam  tak sa 15 godina trebao ić u cibonu il negdje van,al sam potpisao neki ugovor o sportskom usavršavanju koji kao traje do moje 24. godine,ne znam tu su se razna sranja dešavala i dost je komplicirano,onda sam neš malo igrao za seniore,pa za karlovac (sad se ne sjećam kako se klub točno zvao  davno bilo ) i onda mi se više nije dalo jebat pa sam odustao,

igro sam beka/krilo ,nekad i pleja  i imao sam isusov šut :wildboy:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Vaše slike
« Odgovori #5788 : 14. Srpanj, 2009., 22:59 »
ja zapičkavam kuce :hiha:

ja kuckavam picke  :hiha:

@ seymor– kog boli kurac za tvoju pricu, ionako ne zelis ic dokazat pravu stvar s babitjem vec dulje vrijeme :( frajer te zvao pecto puta

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Vaše slike
« Odgovori #5789 : 14. Srpanj, 2009., 23:01 »
Ja samo jebem :hiha:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9