HCL.HR

Internet zarada?

  • 24 Odgovora
  • 68450 Hitova
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #15 : 23. Rujan, 2015., 14:37 »
Moguce je zaraditi preko neta, i to bukvalno milione.
Ali moras znati sta da radis. Da bleis i ne radis nista nemoze.
Ovo preko adf.ly, preko uploada slika i sli je sve sitno, i dobro je za tinedzere i apsoultne pocetnike u internet svijetu.
Mozete zaradjivati na milijune nacina: dizajn, youtube, clanci, seo, websajtovi, da ucis druge necem, razvijanje aplikacija, marketing, itd.
E sad, samo je pitanje dali znate nesto sto moze biti korisno nekome sa druge strane? :mrgreen:

*

DjWoolfy

  • n00b
  • 2
  • Game of Thrones
    • zarada na internetu
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #16 : 11. Studeni, 2015., 04:43 »
Ima dosta nacina zarade na interentu i sve je ovisno od sposobnosi/vestine koju posedujete... Istina je da se moze svuci dobra svota para, opet ponavljam ako posedujete neke vestine... Uostalom i ako je suprotno, internet je takodje i vas ucitelj, pa mozete doglaviti vase znanje ili ga potrepiti otpocetka.. Pozz

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #17 : 11. Studeni, 2015., 18:19 »
Ma nema kruva bez motike,na internetu se jedino može zaraditi tako da se stekne popularnost,a to nije baš niti lagan niti kratak posao.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #18 : 11. Studeni, 2015., 19:23 »
:approve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #19 : 11. Studeni, 2015., 19:50 »
Ma nema kruva bez motike,na internetu se jedino može zaraditi tako da se stekne popularnost,a to nije baš niti lagan niti kratak posao.

A što je to dobro a da je lagano i kratko? Da je lagano, svi bi to radili. Treba biti ambiciozan i kreativan. Sve se može kad se hoće ali jedino pod uvjetom da prihvatimo da svi griješimo i da učimo od drugih a i iz tih grešaka. Ideja je najvažnija, ali ideju treba i realizirati.

Također treba i poznatavi ono čime se baviš i tako iskoristiti to u svoju korist, sve ima propuste.

Ali ja ne govorim o kojekakvim anketama i tim sranjima nego o ozbiljnijim stvarima.
« Zadnja izmjena: 12. Studeni, 2015., 12:20 imagineak »
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: Internet zarada?
« Odgovori #20 : 13. Prosinac, 2015., 19:01 »
besplatni BitCoin-ovi!!!

znaci vrlo jednostavno, registrirate se i svakih sat vremena mozete zaigrat besplatnu "igru" u kojoj mozete dobiti od 0.00000456 BTC do 0.45599635 BTC!!

Najcesce cete dobiti najmanje, ali mozda vas koji put potrefi i nesto vise.

uz to, moze se igrat i "multiply BTC", znaci ulozite te svoje bitcoine i mozete zaraditi nesto.

i na kraju, mozete igrati lutriju u kojoj mozete dobiti nesto bitcoin-a. i za svaki put kada odete na free bitcoin dobijete 2 tiketa za lutriju!!

sve u svemu, isplati se probati. dolje je slika koj prikazuje moje trenutno stanje

ako se odlucite registrirati, bio bi zahvalan kada bi se registrirali putem mojeg linka :D

http://freebitco.in/?r=1863255

http://prntscr.com/9dq477

Odg: Internet zarada?
« Odgovori #21 : 09. Veljača, 2016., 13:02 »
Pozdrav :)
Internet zarada tipa YT i takvo klikanje je besmisleno, jer treba ogromnu pažnju i vremena posvetiti na to. Neisplativo.
Drugi dio price je SEO optimizacija ili AdWords oglašavanje. Naravno, to je samo za one koji imaju web stranicu.. dakle marketing stranice.
Unos uloženog je duplo manje i mozda vise nego dulpo od dobivenog. Sigurno.
« Zadnja izmjena: 12. Veljača, 2016., 11:56 Ervin16 »

*

shtrudla

  • n00b
  • 1
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #22 : 21. Svibanj, 2016., 08:46 »
Pozdrav :)
Internet zarada tipa YT i takvo klikanje je besmisleno, jer treba ogromnu pažnju i vremena posvetiti na to. Neisplativo.
Drugi dio price je SEO optimizacija ili AdWords oglašavanje. Naravno, to je samo za one koji imaju web stranicu.. dakle marketing stranice.
Unos uloženog je duplo manje i mozda vise nego dulpo od dobivenog. Sigurno.

Ne moraš se pouzdat samo u SEO, imaju i socijalne mreže, možeš dovoditi i posjete sa njih. Recimo ja to koristim za nekoliko svojih stranica. Podjelim link na FB stranici i onda dijelim taj FB post po grupama. Koristim program za to - http://MassPlanner.com, jer dijelim postove na stotine grupa i oduzelo bi mi puno vremena da to radim rucno.

Odg: Internet zarada?
« Odgovori #23 : 18. Listopad, 2016., 08:24 »
Dižem temu iz pepela, jer ne znam zaslužuje li svoju vlastitu, pa neka moderatori prebace.

Prijatelj mi stalno trabunja u nečemu šta se zove binarne opcije (imate tu više http://www.binaryoptions.com.hr/) , a meni izgleda kao random klađenje na finiji način.

Dakle, poanta je, navodno, da ti predviđaš ide li cijena npr dionice gore ili dolje u nekim malim rokovima tipa 15 minuta. On tvrdi da se može zaraditi dobra lova, meni sve to čini kao zamaskirano klađenje. Čak mi se čini da se lakše kladiti na nogomet, jer bar znam tko se ozlijedio  :D

Im tko iskustva s tim?

Odg: Internet zarada?
« Odgovori #24 : 07. Veljača, 2017., 11:16 »
Naišla sam sad slučajno na ovo i imam isto pitanje. Cini mi se da se radi o istoj stvari. Ne bih rekla da se radi o online kladenju nego o binarnim opcijama koje su koliko ja znam investiranje na financijskim trzistima na temelju nekih kalkulacija. Imam jednog poznanika koji vec neko vrijeme ulaze preko https://www.binaryoptionrobot.com/ ali premalo ga znam da bih mogla stvoriti sliku o tome.

Da li se netko stvarno bavi ovime? I koliko moze biti uspjesno, pogotovo ako neznas nista o tome? Na ovoj stranici sam nasla svakakve informacije, od toga da trgujes samostalno s brokerom do toga da trgujes sa robotima koji sami racunaju signale. e sad mene zanima da li to s robotima stvarno funkcionira jer se ne bih sama usudila ulagati..bar ne do ne naucim..

hvala unaprijed :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9