HCL.HR

Torrent invites

  • 354 Odgovora
  • 203926 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent invites
« Odgovori #255 : 09. Rujan, 2010., 12:27 »
Jel na torrenthr ako ne skidaš jedno 5 mjeseci brišu acc?

ne ne, ako se ne ulogiraš pola godine brišu. ja ne skidam već godinu dana valjda


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Torrent invites
« Odgovori #256 : 09. Rujan, 2010., 13:03 »
skužio da nemam volje za trudit se držat dobar ratio pa ću samo iz ličat što više hd filmova dok me ne benaju. imam još 4-5 dana. ludilo.  :clap:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent invites
« Odgovori #257 : 09. Rujan, 2010., 13:10 »
Ne znam. Siguran sam da postoji nekakva nadoknada ratia ako držiš torrent tjedan dana na uploadu ili nešto.

No, balkanac uvijek ostaje balkanac.  :hiha2:
 :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Torrent invites
« Odgovori #258 : 09. Rujan, 2010., 13:14 »
skužio da nemam volje za trudit se držat dobar ratio pa ću samo iz ličat što više hd filmova dok me ne benaju. imam još 4-5 dana. ludilo.  :clap:

lol, ti bas nebi dugo bio na nekom "ozbiljnom" torrent siteu :)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent invites
« Odgovori #259 : 09. Rujan, 2010., 13:19 »
Nije to IPTorrents (hehe Armor će me ubit  :hiha:) pa da te boli briga. Nekad sam bio spreman platit novac za account na torrentliču. Sad kad ga imam čuvat ću ga  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Torrent invites
« Odgovori #260 : 09. Rujan, 2010., 13:34 »
ma ono, kurac. skinio 2 filma, jedan je bio hd, i to je sve skupa 10 gba. kao računam, ostavit ću da se odsidaju oba i dobro. al ne. dobijem warning kao, bla bla, znači imam 5 dana mrtvih da bi ih stavio na 0.4 ratio il seedao 60 sati. upload mi je praktički nula, makar je jedan torent nov.
aj dobro, sidat ću ih 60 sati, boli me kurac. al ne!
mogu sidat samo jedan torent, jer sam nov! kul.


+taj elitizam mrtvi me previše nervira. i ono, doša sam da bi skinia nešto, ko pošten čovk, nije mi problem seedat, al problem je kad svi sve jebeno imaju, pa mi torrent mora bit duže upaljen nego da sa pablika skidam. i help topici su ono "HEHE U OPEN THIS MEEN U n00b, U GET BANNED LOL".
mrtvo govno.

enivej frendač mi je obečao za blackcats invitation, još odavno, ako dobijem bit ću ozbiljan. ak ne, svejedno ću imat kolekciju hd filmova.  :hug
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent invites
« Odgovori #261 : 09. Rujan, 2010., 13:43 »
imam ja black catse, rulaju žešće. Tamo imaš sistem da nakon 72 sata seedanja (meni je bilo nakon 12h jer sam donirao često), server ti postavlja nekakve seedpointse, koji su kao ekvivalent uploadanim megabajtima. Ne znam, skineš film, za njega je potrebno 5 seed pointsa da ga očistiš sa liste (kao i da si ga uploadao natrag 100%), inače je 1 seed point po satu... tamo je super

A mrtvi elitizam, da... Svi prljavi lopovi a glume nekakve predsjednike .  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Torrent invites
« Odgovori #262 : 09. Rujan, 2010., 13:50 »
da predsjednici.  :wildboy:
jebeni vitezovi okruglog stola.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Torrent invites
« Odgovori #263 : 09. Rujan, 2010., 14:22 »
Jel na torrenthr ako ne skidaš jedno 5 mjeseci brišu acc?

ne ne, ako se ne ulogiraš pola godine brišu. ja ne skidam već godinu dana valjda

Aha, izgleda da je prošlo pol godine onda pošto mi akaunta nema više.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent invites
« Odgovori #264 : 09. Rujan, 2010., 14:40 »
Ćeš pozivnicu?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Torrent invites
« Odgovori #265 : 09. Rujan, 2010., 14:47 »
Pa ak imaš viška može, samo moram onda zapamtiti to za logiranje onda.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent invites
« Odgovori #266 : 09. Rujan, 2010., 14:52 »
imaš pm

i ono, ja i sjenka znamo glavnog lika s tog THR-a ide s nama na faks pa ono, nađe se uvijek pozivnica


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Torrent invites
« Odgovori #267 : 09. Rujan, 2010., 15:31 »
I ja bih, ako nije problem i ima se previse  :hiha:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Torrent invites
« Odgovori #268 : 10. Rujan, 2010., 00:56 »
nego, nemojte me sad proglasit kurbom il nešto, al na kraju krajeva postoji mrtvi ratio master, koji se i ne skuži baš toliko lako ako ga se umjereno koristi?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Torrent invites
« Odgovori #269 : 07. Listopad, 2010., 20:33 »
Predobri su ovi na TL, iz nekog razloga su mi banali acc, jel to ima neka šema da u određenom vremenu moraš uplodati što skineš il je nešt šesto u pitanju.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9