HCL.HR

Torrent

  • 350 Odgovora
  • 126332 Hitova
*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Torrent
« Odgovori #195 : 11. Kolovoz, 2009., 13:10 »
Undergroung-gamer je najbolji torrent site u svemirima. EOD.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #196 : 11. Kolovoz, 2009., 13:14 »
jeste dobar je, ali preporučam ti blackcats  :ementaler:

zaboravio sam spomenuti i packove. To ja i najčešće skidam, npr nekakve ogromne serije, tipa simpsonsa i south parka, dakle, 90ak GB-a simpsonsa + filmova skidati 400kB/s je jedan od razloga.. south park također..... onda konkretno znam pack 160GB oldschool horrora.. ili tucet GB-a mindfuck filmova.... to su sve "trademarkani" packovi, konstatno seedani i stoje na netu tamo čekaju da se skinu.. ja u bookmarksima imam trenutačno 11 privatnih trekera i surfam po njima ko po public trackerima i sve što želim na kompu je dok kažeš keks...

prije, dok sam bio nub, to nije bilo tako lako.. a i skinulo se par fakeova jel, preko publica. toga nema na pvt


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Torrent
« Odgovori #197 : 11. Kolovoz, 2009., 13:21 »
jeste dobar je, ali preporučam ti blackcats  :ementaler:

zaboravio sam spomenuti i packove. To ja i najčešće skidam, npr nekakve ogromne serije, tipa simpsonsa i south parka, dakle, 90ak GB-a simpsonsa + filmova skidati 400kB/s je jedan od razloga.. south park također..... onda konkretno znam pack 160GB oldschool horrora.. ili tucet GB-a mindfuck filmova....

Yep, packova ko u priči, najvažnije od svega - većina njih su FL na IPT-u, još točnije, skoro sve ogromno je FL.
Stalno izlaze novi packovi, sve više ih je sa nekim filmiskim klasicima starijih datuma.
Pa recimo muzika, neki lik na IPT-u uploada konstanto FL packove po 20+GB.
Od svega toga opet slabe koristi, em mi se neda to gledati/slušati, em mi se neda skidati, bolje reći nemam kam.

"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #198 : 11. Kolovoz, 2009., 13:26 »
nisam ja pito jerbo ne razumijem, ja sam na cinemaggedonu i obožavam prekul atmosferu, savršene opise, rikvestove, sustav kreditsa, projekti, kolekcije, bonusi za iste, kreditsi se dijele šakom i kapom za internal ripove..i siguran sam najveći broj ekskluziova od svih trekera na svijetu..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #199 : 11. Kolovoz, 2009., 13:31 »
dobro, šedou nije razumio onda.. vidiš da si loše postavio pitanje  :hug

za igre i muziku koristim private trackere.. filmova ima dosta na mininovi....cinemageddon huškam već dosta, al nema pozivnice.....


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Torrent
« Odgovori #200 : 11. Kolovoz, 2009., 13:38 »
Pa napravi signup, stalno se čiste članovi.

A i blackcats je zatvoren.  :wildboy:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Torrent
« Odgovori #201 : 11. Kolovoz, 2009., 13:38 »
Ma dobro, jasno da su bolji i sve, al pošto ja torrente koristim ful rijetko za pokoji film skinut kad je RS ili MU preopterećen, sasvim dovoljni su mi public.

Pitao sam tako jer me čisto zanimalo pošto nisam nikad bio na nijednom takvom privatnom trekeru.. thx na pojašnjenju. :winknkiss:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #202 : 11. Kolovoz, 2009., 13:41 »
dobro, šedou nije razumio onda.. vidiš da si loše postavio pitanje  :hug

za igre i muziku koristim private trackere.. filmova ima dosta na mininovi....cinemageddon huškam već dosta, al nema pozivnice.....

razočarat ćeš se ja mislim..iako neznam baš šta ti voliš gledat..

i da, nema tamo pozivnica, nego kad bude mjesta, s obzirom da defective čiste svaki dan, obično samo po 2-3 mjesta, se možeš regat..


plus kume, s obzirom da vidim da si pošten torrentaš, kum za tebe ima pozivnicu tv vaulta, ako te zanima..isto ko cinemageddon, samo tv..dakle, stari crtići, serije obskurne i tako..i gro toga je vhs rip, samo da te upozorim, znam da gej ekipa ima s tim problema..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #203 : 11. Kolovoz, 2009., 13:57 »
A i blackcats je zatvoren.  :wildboy:

nije... ako te buni početna stranica, to su neke njihove fore....radi blackcats...

kume zapi, vhs rip je bogom dana tehnika, budući da su u doba VHS-a sve stvari rulale.... može ta pozivnica na PM ;D..


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #204 : 11. Kolovoz, 2009., 13:59 »
A i blackcats je zatvoren.  :wildboy:

nije... ako te buni početna stranica, to su neke njihove fore....radi blackcats...

kume zapi, vhs rip je bogom dana tehnika, budući da su u doba VHS-a sve stvari rulale.... može ta pozivnica na PM ;D..

nemože, daj mail ;( to je načlin na koji oni rade ;(

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Torrent
« Odgovori #205 : 11. Kolovoz, 2009., 14:03 »
nije... ako te buni početna stranica, to su neke njihove fore....radi blackcats...

Ma načuo sam nešto o tome.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #206 : 11. Kolovoz, 2009., 14:05 »
radi radi....nešto se bune da nema donacija, ali radi....


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Torrent
« Odgovori #207 : 11. Kolovoz, 2009., 14:09 »
Filipe dođi na MSN.  :ementaler:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #208 : 11. Kolovoz, 2009., 14:14 »
kume, poslan invite, vrijedi tri dana, pa nemoj zaboravit..al tamo nisam baš previše, nije neka atmosfera..

međutim, kad dođeš na CG, jako ću ti se veselit, i volit ćemo se zajedno :hug

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #209 : 11. Kolovoz, 2009., 14:19 »
registriro se.... tnxara  :hug


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9