HCL.HR

Torrent

  • 350 Odgovora
  • 126321 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #60 : 15. Svibanj, 2009., 15:21 »
filmove (za pare nekim kujama), oldschool igre, i tako...

simpsonsi npr, 100GB kolekcija..south park oko 70... itd nabere se


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #61 : 15. Svibanj, 2009., 15:24 »
pretpostavljam da je za ove kuje nešt mainstream..i ono simsoni i saut smeće, sve možeš i na pajrat beju i mininovoj..

za igre neznam, al ono..

repidšer > torrent

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #62 : 15. Svibanj, 2009., 15:27 »
koliko puta ti moram reći da to nije točno  :(

teško da možeš simsone i saut skidati sa public trackera na 350~450kB/s... + apsolutno si siguran u kvalitetu. Još ako u paketu dobiješ i HR titlove, dvd covere...  :mrgreen:

a rapidshare je kitina. eod  :wildboy: koristio, živcirao se, odustao, pa opet koristio i opet popizdio. Kakav je to jebote limit od 2.5GB dnevno. prerofl


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Torrent
« Odgovori #63 : 15. Svibanj, 2009., 15:31 »
Dragster, nema nikakvi minimum niti propisani maximum.
To kaj ti veliš pod minimum zapravo je hit&run ak sam te dobro shvatil, no čemu da bude taj min. 2 dana ak nema leechera...
Ne znam na kojem si trackeru ali svejedno - u većini slučajeva.
Seedaš sat, dva i ak nema nikog ko skida odeš pa opet seedaš drugi dan malo i admini to toleriraju.
Kaj se tiče downloada, IPT ima pregršt FREELEECH torrenta i to većinom vrlo popularnih - poput igara ili filmova.
Na tim se torrentima lako nabere količina uploada jer ih skida puno ljudi.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #64 : 15. Svibanj, 2009., 15:31 »
nemoguće je pogledat više od onak 2,5 GB dnevno..nikako..


EDIT:
gandalfof pastuše  :tired: ima limit, čovjek priča o repidšeru..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #65 : 15. Svibanj, 2009., 15:36 »
Dragster, nema nikakvi minimum niti propisani maximum.
To kaj ti veliš pod minimum zapravo je hit&run ak sam te dobro shvatil, no čemu da bude taj min. 2 dana ak nema leechera...
Ne znam na kojem si trackeru ali svejedno - u većini slučajeva.
Seedaš sat, dva i ak nema nikog ko skida odeš pa opet seedaš drugi dan malo i admini to toleriraju.
Kaj se tiče downloada, IPT ima pregršt FREELEECH torrenta i to većinom vrlo popularnih - poput igara ili filmova.
Na tim se torrentima lako nabere količina uploada jer ih skida puno ljudi.


imaš minimum na blackcats, learnbits, i tisuću drugih. Što je i dobro, jer ti kažu da seedaš do ratia 1.0 ili 96 sati... ili tako nešto. Maksimuma naravno da nema.  :wildboy: na blackcatsu ako samo držiš torrent na seedu više od 2 dana, počinju ti dodijeljivati 50MB/h... što je opet izvrsno...


zapi, ne moraš gledat skinuto... mislim pizdarija je ako ne možeš skinuti file veći od 2.5GB u komadu... zamisli npr GTA4 :\

i ono, za tih 40kn šta bih dao HS-u za RS ( :ementaler:), na jednom hr trackeru dobijem vip status i 10GB uploada, pristup seksi slikama i imunitet na hit and run... razlozi su brojni, samo trebaš naletiti na pravi tracker


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Torrent
« Odgovori #66 : 15. Svibanj, 2009., 15:38 »
To je onda limit za premium korisnike? :O jer za free korisnike mislim da nema limita, barem ne 2,5 gb dnevno (ja sam jučer skinuo oko 4 ili 5 gb-a)

repidšer > torrent
to i ja kažem.
« Zadnja izmjena: 15. Svibanj, 2009., 15:40 $h4d0w »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #67 : 15. Svibanj, 2009., 15:40 »
e pa da i to mi isto nije bilo jasno. Kupim si acc i ne da mi više 2.5 gigi dnevno...a bez accounta sam mogao skidat koliko hoću, ali je tu ono jebeno čekanje... a to mi se nije dalo hackat, iako mi je čak mi je i kolega od iznad nešto govorio da se može...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #68 : 15. Svibanj, 2009., 15:48 »
zapi, ne moraš gledat skinuto... mislim pizdarija je ako ne možeš skinuti file veći od 2.5GB u komadu... zamisli npr GTA4 :\

rofl zašto bi iko skido gta4..

a neznam, jedina prednost torrenta su ekskluzive na nekim siteovima košto su CG i KG..tamo ima stvari kojih nema nigdje drugdje..

Re: Torrent
« Odgovori #69 : 15. Svibanj, 2009., 15:50 »
rapišer malo siše u zadnje vrijeme jel.
mediafire rula zato.

bez acca -> nema captche, nema čekanja, nema ograničenja broja fajlova il težine koliko se može skidat svaki dan.

samo jedan fajl istovremeno, al to je nebitno kad  ide max brzinom.
 :hug

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Torrent
« Odgovori #70 : 15. Svibanj, 2009., 15:57 »
@Dragster, ok ak je to tak na trackeru s kojeg ti skidaš.
Na IPT nije tak, ovo kaj govoriš o ratiu je ali 96 sati ne.
I kad ti padne male ratio, recimo na nekih 0.5 opet imaš vremena 2 tjedna da se vratiš na barem nekih podnošljivih 0.7-8.
E onda treba puno uploadati - problem je ak niko neće downloadati taj fajl.
Onda moraš skinuti neki drugi u nadi da si pogodil sa traženim fajlom...
Govorim to iz iskustva sa leecherslaira gdje su me gadovi banali odma, bez pardona i upozorenja.
Dok na Bitsoup sam pal baš na tih 0.5 i upozorili su me i dali mi vremena.
Na IPT nikad nisam bil ispod 1.4
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

team_ware

  • **
  • 417
  • *** Monster Energy ***
Re: Torrent
« Odgovori #71 : 15. Svibanj, 2009., 16:08 »
ljudi evo ja sam na torrentleech-u i ono skidam igru od 8gb (download speed mi je 1mbit/sec a upload do sad max bio 76kb/sec) i sad je igru skinem za oko recimo 2sata i kad ču ja uplovdati barem pola tih 8gb?kad ostavim upload upaljen ono uplovda oko nekih 50-70kb i onda za 10min nema ništa jednostavno nestane upload ono seed,peers 0-0 sve...i kako da onda ja taj file uplovdam?a ak ću dalje ič skidat nešto to če mi nabijati download a upload če biti mali a ratio da ni ne govorim.....
« Zadnja izmjena: 15. Svibanj, 2009., 16:09 team_ware »

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Torrent
« Odgovori #72 : 15. Svibanj, 2009., 16:16 »
ljudi evo ja sam na torrentleech-u i ono skidam igru od 8gb (download speed mi je 1mbit/sec a upload do sad max bio 76kb/sec) i sad je igru skinem za oko recimo 2sata i kad ču ja uplovdati barem pola tih 8gb?kad ostavim upload upaljen ono uplovda oko nekih 50-70kb i onda za 10min nema ništa jednostavno nestane upload ono seed,peers 0-0 sve...i kako da onda ja taj file uplovdam?a ak ću dalje ič skidat nešto to če mi nabijati download a upload če biti mali a ratio da ni ne govorim.....

Osobno, nisam nikad bil na TL niti imam potrebu za tim.
@team ware, upravo zbog tog kaj ti veliš po meni je IPT najbolji tracker, zašto - zato jer za primjer jedan freeleech (ne broji se download,samo upload) gta 4 ljudi masovno skidaju mjesecima i vrlo lako "nabildaš" ratio.
Ne znam dal na TL ima freeleech torrenta ali ak nema onda "igraj" na sljedeći način:
Skini neki mali fajl (glazbeni album) koji je jako tražen, recimo ko sad novi od Eminema za prmjer i seedaj što duže...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Torrent
« Odgovori #73 : 15. Svibanj, 2009., 16:24 »
@Dragster, ok ak je to tak na trackeru s kojeg ti skidaš.
Na IPT nije tak, ovo kaj govoriš o ratiu je ali 96 sati ne.
I kad ti padne male ratio, recimo na nekih 0.5 opet imaš vremena 2 tjedna da se vratiš na barem nekih podnošljivih 0.7-8.
E onda treba puno uploadati - problem je ak niko neće downloadati taj fajl.
Onda moraš skinuti neki drugi u nadi da si pogodil sa traženim fajlom...
Govorim to iz iskustva sa leecherslaira gdje su me gadovi banali odma, bez pardona i upozorenja.
Dok na Bitsoup sam pal baš na tih 0.5 i upozorili su me i dali mi vremena.
Na IPT nikad nisam bil ispod 1.4

Imam i ja acc-ove na svim tim trackerima i znam kakvu politiku imaju. Govoriti o minimalnim zahtjevima uploadanja nema smisla, jer tih trackera ima bezbroj danas i svaki tjera neku svoju filozofiju...
Dobro čitajte pravila tih strožih trackera. Imate raznih načina dolaženja do upload gigabajta, nekakvi karma bodovi, komentari na torrente, irc satni bonusi itd...

Ako vas jebe taj ratio, poslužite se ratio free private trackerima. Trenutačno otvorene registracije:

http://www.scenertorrents.com/
http://dreamzonept.com
http://forums.mvgroup.org
http://pretome.net/ (ovaj nema global ratio)



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Re: Torrent
« Odgovori #74 : 15. Svibanj, 2009., 16:27 »
može mali info o ovim trackerima  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9