HCL.HR

Youtube

  • 4 Odgovora
  • 2679 Hitova
Youtube
« : 06. Siječanj, 2015., 23:48 »
Znaci,ja bih poceo uskoro snimati gaming videe za youtube,ali nemam nikakve ideje za ime kanala.Zato bi da mi date dobre ideje za ime kanala,hvala:)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Youtube
« Odgovori #1 : 07. Siječanj, 2015., 09:18 »
Probaj sa Matej1231 pa vidi kako ide :hiha:


*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Youtube
« Odgovori #2 : 17. Siječanj, 2015., 20:57 »
Znaci,ja bih poceo uskoro snimati gaming videe za youtube,ali nemam nikakve ideje za ime kanala.Zato bi da mi date dobre ideje za ime kanala,hvala:)

Koju vrstu igara bi snimao,koja konzola...pitanja puno...ovo sto ti je ementaler napisao je sasvim ok i nije da se on sprda ili nešto slično samo još dodaj sportPS4 ako snimas sportske igre na ps4 konzoli.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Youtube
« Odgovori #3 : 17. Siječanj, 2015., 21:08 »
Ma šalim se ja malo, ali ozbiljno - ako želiš pokrenuti YouTube kanal, moraš imati neki plan, nekavu viziju barem kako bi to moglo funkcionirati, a samim time ćeš smisliti i prikladno ime. Jednostavno, moraš to sam napraviti. Ne mogu ti ljudi koji ne znaju što želiš postići s tim kanalom dati neke normalne prijedloge.

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: Youtube
« Odgovori #4 : 17. Siječanj, 2015., 23:20 »
Ako ne znaš kako bi se nazvao na YouTubeu, napiši u notepadu svoje ime (Matej) i neke stvari koje bi volio imati u nicknameu (npr. Matej, Gamer, Cookie, Puffy- Marecooki) hahaha :loludara:
PSN: Lovro_Killer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9