HCL.HR

iPhone

  • 40 Odgovora
  • 11719 Hitova
Re: iPhone
« Odgovori #30 : 31. Siječanj, 2007., 15:42 »
trenutno najjači gadget na tržištu, definitivno





ima fotić od 2MP

ima 16milja boja, po čemu ima višestruko bolju kvalitetu displaya od najskupljih mobitela


Zapravo je precijenjen. 8GB memorije nije nikakva revolucija, budući da već ima mobitela s 4 i više GB memorije na HDDu.
Kamera od 2MP ne znači ništa, ne zna se kakva je leća što je i bitnije, a ako gledamo samo rezoluciju, onda treba uzeti u obzir da već postoji pristojan broj mobitela u probaji s kamerom od 3.2 MP, a do kraja godine će ih biti i s 5MP.
Display od 16 milijuna boja nije nikakva novost jer, pogađate, već ima dosta mobitela koji imaju takav display, manje ili veće rezolucije.

iPhone je samo Appleov pokušaj da uđe na tržište mobilnih telefona (koji će vrlo vjerojatno uspjeti) i uređaj koji ima par dobro osmišljenih stvari, ali ne predstavlja nikakvu revoluciju. Zvučno ime će mu donijeti dobru prodaju, ali ej daleko od najboljeg gadgeta na tržištu, pogotovo do vremena kad se pojavljuje u Europi.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: iPhone
« Odgovori #31 : 31. Siječanj, 2007., 18:14 »
Kužim sve to. Naime, postoje fotoaparati s 5mp za 30k, postoje oni s 8mp za 3k.

Ali što više prezentacija gledam, uviđam da je ajfon vrhunski uređaj. Sve ove skupe nokie, se-i i drugi su odvratni mobiteli, preveliki, prerobusni, preružni.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: iPhone
« Odgovori #32 : 31. Siječanj, 2007., 18:44 »
Kužim sve to. Naime, postoje fotoaparati s 5mp za 30k, postoje oni s 8mp za 3k.

Ali što više prezentacija gledam, uviđam da je ajfon vrhunski uređaj. Sve ove skupe nokie, se-i i drugi su odvratni mobiteli, preveliki, prerobusni, preružni.
Istina, iPhone je ljepši od većine hi-tech mobitela današnjice, ali vjerujem da će svatko tko je spreman potrošiti velik novac na uređaj ovog tipa ipak izabrati onaj koji je manje lijep, ali nudi više mogućnosti te ima oklopne zaštite displaya i sl.
Naravno, svjesni smo da Apple ne cilja na takve kupce, nego na masu koja je luda za iPod uređajima i od koje se očekuje da kupe i novi Appleov proizvod. Ista masa će vjerojatno i biti uzrok dobre prodaje iPhone-a.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: iPhone
« Odgovori #33 : 31. Siječanj, 2007., 18:56 »
Gle, naravno da je naslikana jabuka barem 20% cijene uređaja.

Inače, većina funkcija današnjih mobitela je čisto high tech preseravanje koje nitko ne koristi.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: iPhone
« Odgovori #34 : 31. Siječanj, 2007., 19:04 »
Inače, većina funkcija današnjih mobitela je čisto high tech preseravanje koje nitko ne koristi.
Tehnologija napreduje, a ako već imaš kameru na mobitelu, onda želiš što bolju. Ako imaš MP3 player, želiš što više memorije za pohranu pjesama, ako imaš igre, želiš da su kompleksnije, and so on... ;)

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: iPhone
« Odgovori #35 : 31. Siječanj, 2007., 19:11 »
Pusti to, to je sve okej. Pričam o onoj masi dreka u kraticama, kojima 90% korisnika ne zna funkciju i puno ime.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: iPhone
« Odgovori #36 : 31. Siječanj, 2007., 22:46 »
ipod je šit, enshvaćam zašto ga toliko ljudi kupuje. Zakon mase-budale

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: iPhone
« Odgovori #37 : 01. Veljača, 2007., 21:18 »
IPod rula, buntovniče  :w3dran:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: iPhone
« Odgovori #38 : 01. Veljača, 2007., 21:57 »
reci, koji je razlog njegovog sakanja, cijena? :wildboy:

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Re: iPhone
« Odgovori #39 : 02. Veljača, 2007., 16:02 »
i svi unprotected?

pa valjda jesu ako sam kvotao ono "bez pass keya?"
inače ih ima i protecteda. Naveo sam primjer za unprotectede

Re: iPhone
« Odgovori #40 : 06. Veljača, 2007., 12:01 »
ipod je šit, enshvaćam zašto ga toliko ljudi kupuje. Zakon mase-budale
Jednostavno - uredaj se probio na trzistu i svi ga imaju pa ga moram imat i ja. Tako to najcesce ide...

Samo sto u ovom slucaju, ja sluzi samo radi recenice, jel ja nemam iPod. Nit mi ne treba. Ima slicnih uredaja po puno manjoj cijeni ( prihvatljivijoj ). Imam player od 1 GB-a i to mi je vec samo po sebi previse. Ne treba mi nekoliko GB-a u dzepu, niti glomazni uredaj s velikim ekranom koji moze pustat video. Da sam to htio, zadrzao bi si svoj PSP, ne bi ga trejdo.

No sve je to od osobe do osobe. Nekom se svida, nekom ne. Ne bi se prodavao da nije tako. A sto se tice ovog mobitela...dobra je to stvarcica, samo sto je precijenjena i opet - cijena bas i nije mala. A kako je Zero vec sve pojasnio - ni po cemu nije toliko posebno koliko se dize bura oko svega toga. Ni po cemu, osim tog da dolazi od istih onih koji imaju taj fensi, kul i popularan iPod.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9