HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 275760 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #615 : 13. Rujan, 2012., 17:23 »
Nego, ako dobijem neku solidnu cijenu za ajfon 5 u vipu, možda i uzmem.  :hiha: :hiha:

jadniče  :mrs:

Word ima autosave, da... i po difoltu je uključen... s druge strane, mušičav je i tvrdoglav strašno. s tim paragrafima npr (zapravo treba samo enter opaliti na kraju paragrafa i to je to, odvaja ga od ostatka teksta), il header na landscape papiru a da stoji na regularnoj poziciji  :hiha: al ae, meni ne visi baš svaka minuta ko siziju pa se stignem zajebavat s drugim programima (tipa acrobat x s kojim možeš apsolutno sve doradit).




"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr

Odg: iPhone
« Odgovori #617 : 13. Rujan, 2012., 17:37 »
Nego, ako dobijem neku solidnu cijenu za ajfon 5 u vipu, možda i uzmem.  :hiha: :hiha:

jadniče  :mrs:

Postoji solidna šansa da ću ga moći dobiti za manje novca nego što ću dobiti za prodaju četvorke.
Dođi na moj nivo.  :mrs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #618 : 13. Rujan, 2012., 17:52 »
Da si pametan prodao bi ga, lol  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: iPhone
« Odgovori #619 : 13. Rujan, 2012., 18:02 »
 video  :hihi:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: iPhone
« Odgovori #620 : 13. Rujan, 2012., 18:04 »
...

Cut-o sam te jer si se raspisao  :ementaler:

Ali da, stoji većina ovog što si rekao (iako word ima autosave i radi solidno). Firefox je mrtvo smeće, a Flash još više....minimalno jednom dnevno mi se dogodi "FLASH PLUGIN CRASHED JEBOTE BOG", iznimno iritantno. Ako imaš proizvod koji se mora prezentirat na kompu face-to-face s klijentom onda jednostavno nema drugog izbora osim Air-a....ostavljaš 10x bolji dojam nego da si došao s random Tošibom i ko kreten se brukaš kad ti crasha FF/CH.

U drugom dijelu priče (mac za "osobnu" upotrebu kući) se ne slažem, jednostavno nije istina.To što si taxijem morao ić kući si mogao izbjeć (recimo) Dropboxom koji setupiraš za 3min.

Nema smisla MAC VS PC rasprava jer naravno da bi svi volili radit na all-apple uređajima, ako ti itko kaže suprotno - laže. Appleovi proizvodi izgledaju neusporedivo bolje od ičega što su ostale firme izbacile u zadnjih 10 godina, nema sumnje. Dat 10 000kn više da bi mi word doc bio ažuran na 3 uređaja? Lol ne.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: iPhone
« Odgovori #621 : 13. Rujan, 2012., 18:12 »
To što si taxijem morao ić kući si mogao izbjeć (recimo) Dropboxom koji setupiraš za 3min.

Ili da sam prethodno upalio teamviewer na kompu, sto i inace radim, ali nisam stigao u tom trenu jednostavno  :wildboy:

Dat 10 000kn više da bi mi word doc bio ažuran na 3 uređaja? Lol ne.

Da mozes zaradit 20k kn od tog word dokumenta?  :ementaler:

odo nest jest, ogladnio od ajfona  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #623 : 09. Listopad, 2012., 23:28 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: iPhone
« Odgovori #624 : 10. Listopad, 2012., 00:52 »
A ono, čim vidim to osvjetljenje odmah zamisljam zensku ispred, a ne iphone  :wildboy:

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: iPhone
« Odgovori #625 : 13. Listopad, 2012., 00:44 »
Appleovci,koliko procjenjujete da ce doc petica?

Kolko je bio 4s u vipu ili tmobileu kada je dosao,mislim u nekoj tarifi i to?
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

DinOsouR

  • Gost
Odg: iPhone
« Odgovori #626 : 19. Listopad, 2012., 18:59 »

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: iPhone
« Odgovori #627 : 28. Listopad, 2012., 15:25 »
http://www.vipnet.hr/iphone5

Evo u vipu od 2.11.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Hans Gvatemala

  • *
  • 46
  • Savior of humanity
Odg: iPhone
« Odgovori #628 : 03. Studeni, 2012., 00:24 »
7500 u VIPu bez pretplate?! Zaključan?!

EDIT : to je 16gb. 32 gb je 8400   :wildboy:
« Zadnja izmjena: 03. Studeni, 2012., 00:28 Hans Gvatemala »
TV and the Internet are good because they keep stupid people from spending too much time out in public

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: iPhone
« Odgovori #629 : 03. Studeni, 2012., 03:55 »
 :wildboy: :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9