HCL.HR

Nokia N900

  • 22 Odgovora
  • 6679 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Nokia N900
« Odgovori #15 : 23. Studeni, 2009., 23:18 »
Ekipa sere da nemre radit multitasking. Al more. Neke stvari.
Al je šema da neda drugim ne apple aplikacijama da se vrte u pozadini. Radi sigurnosti i inih stvari.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Nokia N900
« Odgovori #16 : 24. Studeni, 2009., 09:50 »
Na Androidu recimo mozes instalirat 10 aplikacija, surfat webom i slusat glazbu istovremeno, sto je impresivno, valjda ce tak bit i s n900

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nokia N900
« Odgovori #17 : 24. Studeni, 2009., 10:33 »
Ekipa sere da nemre radit multitasking. Al more. Neke stvari.
Al je šema da neda drugim ne apple aplikacijama da se vrte u pozadini. Radi sigurnosti i inih stvari.
Erm, iphone ima te push notificatione, za određene aplikacije. To je valjda multitasking o kojem govoriš...ali to je više neka vrsta alternative multitaskinga jer ako recimo slušaš muziku i dođe ti poruka, neće ti sve crknut nego nastavljaš slušat i čitaš poruku, odgovaraš na nju itd. I to radi uglavnom za tavke defaultne aplikcije ajfona i eventualno neke appStore aplikacije koje podržavaju push. Ali nema nekog menija / preglednika / nečega gdje ćeš ti minimizirat otvorene apolikacije, pregledat otvorene aplikacije itd.

Barem ne po defaultu. Fino se napravi jailbrake iphonea, skine se aplikacija Backgrounder i imaš multitasking. Jučer mi vrag nije dao mira pa sam si to malo instalirao. Radi savršeno i može se multitaskat sa koliko god aplikacija ti stane u tih 128mb RAM-a. Možeš i namjestit na koji način ćeš minimizirat aplikacije, hoće li se primjenjivati za te default aplikacije koje se ionako vrte u pozadini stalno itd. Prilično korisno uglavnom... i da, radi za sve aplikacije koje bi mogli instalirati.

Uglavnom, što god po defaultu ne postoji u iphoneu ili treba kakvo poboljšanje, appStore i jailbrake community su već izmislili nekoliko alternativa.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Nokia N900
« Odgovori #18 : 04. Prosinac, 2009., 22:04 »
N900 dosla u redakciju usporedija, na prvi pogled mi izgleda sasvim solidno.

+
tipkovnica
izrada
softver
zaslon

-
nema multitouch
slabi zvucnici

detaljnije cu se sutra s njom poigrat

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nokia N900
« Odgovori #19 : 05. Prosinac, 2009., 10:00 »
Op, linkaj kakvu recenziju kad bude spremna :piva:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Nokia N900
« Odgovori #20 : 20. Siječanj, 2010., 19:31 »
Ja zaboravio na ovo  :wildboy:

uglavnom u suradnji s mobile place info smo test prebacili na njihov sajt, kod nas je samo kratki pregled:

http://www.usporedi.hr/slike_uzivo/pogled/3589/

a sto se tice ostalih detalja, evo ja sam si ju danas uzeo, kroz kojih tjedan dana budem stavio par postova u ovaj topic, iako to obecajem vec nekoliko tjedana lol, al tek sad cu imat prilike poigrat se detaljnije.. sad u tramvaju se zajebavao s "Bounce" igrom, prebolesno su ju napravili na n900


Odg: Nokia N900
« Odgovori #21 : 20. Siječanj, 2010., 20:34 »
bounce? nije valjda onaj isti ko na xpress music (5800?), tač govno ono?
jer taj bounce je abnormalno preloš.
"zločesti hypnotoid je pobjegao i kontrolira bića"



zločasti hypnotoid.

 :approve


inače mob izgleda seksi, (n900, jel), lajkam stalak, za gledanje filmeka i to :)

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Nokia N900
« Odgovori #22 : 20. Siječanj, 2010., 22:45 »
inače mob izgleda seksi, (n900, jel), lajkam stalak, za gledanje filmeka i to :)

ne znam..nakon Motorola Aure i 8800 Sapphire Arte mi je sve plastično  :wildboy: dobro ajd, neki modeli bi jos prosli, ali ovo je fakat plasticno  :wildboy:

btw primam narudzbe za pivo od onih koji zele pol sata drkat po n900 :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9