HCL.HR

Novi mob bi trebao

  • 41 Odgovora
  • 12058 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Novi mob bi trebao
« : 02. Travanj, 2012., 22:39 »
Nešto za mejlove i podsjetnike itd. Imam klasični neki low-budget Sony Ericsson. Blekberi neki pretpostavljam da bi najbolji bio. Ne pratim cijene ni tržište ni išta pa ako može koji i zdrav prijedlog, mid-high range cijena iako fkors, radije bi prošao što jeftinije ako mogu.


*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #1 : 02. Travanj, 2012., 23:11 »
http://www.gsmarena.com/samsung_google_nexus_s-3620.php 

Ja bi njega upecao.  :D Želiš nekakav android phone ili?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #2 : 02. Travanj, 2012., 23:12 »
iPhone?

Bilo što sa Windows Phone 7?

Bilo koji bolji HTC/Samsung?

Ako ne to, BlackBerry Bold 9700, Nokia E72 ili Nokia E6.



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #3 : 02. Travanj, 2012., 23:18 »
Yup, hrpa stvari za preporuke.. Naprimjer Xperia Arc S je odlična isto, a veoma je jeftina.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #4 : 02. Travanj, 2012., 23:20 »
Meni je recimo jako seksi Xperia Neo V. Ono, 1800 kn uređaj sam za sebe dođe u Tele2.  :wildboy: Ne znam jel otključan doduše za druge operatere


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #5 : 02. Travanj, 2012., 23:23 »
Odlična je i ona. Hrpa ROMova i odličan MIUI ima. Iako mi je i dalje želja nabaviti sebi Galaxy 1, da mogu emulirati PSX na njemu. ;(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #6 : 02. Travanj, 2012., 23:25 »
:|

ček, prvi galaxy S misliš? ovo?

zvuči dobro, ali jebemu, touch kontrole?  :wildboy: pametnije PSP uzet il xperiu play


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #7 : 02. Travanj, 2012., 23:29 »
Znam da je bolje, ali mi je drago čudo. ;( Planirao sam uzimati nešto novo, ali sav novac uložio u PC zadnjih par mjeseci i još sada moram keširati novce za Diablo3. Damn it.  :hiha2:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #8 : 02. Travanj, 2012., 23:31 »
da ma to stoji, i mob sam po sebi je super dan danas, ali eto. probao sam NES igrati na mojoj nokiji 5230, sve radi ekstra dobro-- osim kontrola  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #9 : 02. Travanj, 2012., 23:34 »
Ma meni je Android čudo postao.. Još sada Java učim na faxu, tako da ću gledati šta da i napravim.  :D

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #10 : 03. Travanj, 2012., 07:39 »
Moš emulirat i N64 igre na prvom Galaxyu. :ementaler:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #11 : 03. Travanj, 2012., 09:12 »
HTC Evo 3D najbolja ponuda trenutno u Tele2 u slobodnoj prodaji 2k kn. Link.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #12 : 04. Travanj, 2012., 20:02 »
http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=15056.0

 :approve


ok, nemoj to. ne valja.


Galaxy s+ , htc evo,  galaxy ace plus s7500, motorola motoluxe.


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #13 : 04. Travanj, 2012., 20:11 »
zaš ne valja ray?

ured: aha to je onaj mići neki


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Novi mob bi trebao
« Odgovori #14 : 05. Travanj, 2012., 10:20 »
Uzmi Lumiu 710 ili 800 ovisno o tvom cjenovnom rangu  <3 predivna je 800 plus windowsphone 7.5 je stvarno suppa dupa (iako nema front cam pa bi ja radije cekao 900)
Ako winpho7 nije tvoja salica čaja uzmi si Galaxy Nexus ili Xperia S ili HTC senzaciju s obzirom da One serija mobova još nije došla.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9