HCL.HR

Samsung i900 omnia

  • 25 Odgovora
  • 9083 Hitova
*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Samsung i900 omnia
« Odgovori #15 : 24. Prosinac, 2008., 17:23 »
slikice moba  :tired: :tired:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Blade

  • **
  • 262
Re: Samsung i900 omnia
« Odgovori #16 : 24. Prosinac, 2008., 18:28 »
o jebote... daj nek se rade neko javi ko zna rijesiti problem... al evo idem poslikati mob tek tolko da vidis da ga imam xD

*

Blade

  • **
  • 262
Re: Samsung i900 omnia
« Odgovori #17 : 26. Prosinac, 2008., 16:53 »
sry neda mi se slikati mob...
syzygy, rekel si da si moze pojacati zvuk na mp3 pjesmama na samsongu, ne? daj pls ak znas reci mi kak...
stavil sam si neke pjesme gore, ali kolko cujem nije omnia nist glasnija od nokie 6280... il ak je, opce se ne skuzi...

Re: Samsung i900 omnia
« Odgovori #18 : 13. Siječanj, 2009., 22:03 »
Mozda da na kompu poglasnis pjesme s nekim programom tipa mp3gain? Jel ima u playeru neki equalizer? jel laggy mob? gledo sam neki review na youtubu i vidio da onak se ponasa ko vista na gigi rama.
ah predivno jedna cura dobila iphone pa omniu al glavno da nezna spremit broj i stalno govori da je sranje :wildboy: rado bi se mjenjo s njom za svoj k800  :wildboy:

*

Blade

  • **
  • 262
Re: Samsung i900 omnia
« Odgovori #19 : 13. Siječanj, 2009., 22:22 »
Neznam,trebal bi probati to s kompa srediti, ali kad je vec syzygy rekel da se moze, pa sam mislil da bude mozda i rekel kak se moze... ja nisam pronasel nikakvi equalizer,a vjeruj mi trazil sam... a trazil sam zbog toga jer je glasnoca na razini one od nokie 6280,bas ne kuzim da je glasnije... pa dali laga... neznam, ovisi o situaciji, nekad mi zna ono lagnuti,ali to ti je recimo na dan mozda jedan put, evo danas mi je malo lagalo tek nakon kaj sam stavil flash player 7 i core player(koji mi ne radi jer kao neki .txt error izbaci)... a kaj se tice ovak svega ukupno mob mi je stvarno super.... daj pitaj curu za razloge zbog kojih je taj mob sranje...
mozda zato jer mu baterija traje i do 3 dana a ja konstantno visim na wirelessu i ponekad se igram malo na njega, a padne i neka fotkica...
jedino mi nece ici na internet pomocu explorera i opera browsera, ali ide pomocu opere mini...
mob je zbilja super i kul, imam ga nekih 3 tjedna, kupil sam ga zato jer sam se naslusal kak je dobra,imal je ono kaj sam ja htel a pored svega ima i touchscreen kojeg sam svom silom htel isprobati... i touch je super, ali jednostavno nije za mene, ne pali mi vise,nekim ljudima se taj touch bas svida, ali nisam jedan od njih...
stavil sam na oglas dali se ko hoce mjenjat za nokiu n85, ali se do sad niko nije javil, mozda se tu ko nade...

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Samsung i900 omnia
« Odgovori #20 : 14. Siječanj, 2009., 08:50 »
isprike, stisli su me ispiti, posao i razne druge obaveze, napravit cu mali tutorial i lupit kao sticky za neka 3h

*

Blade

  • **
  • 262
Re: Samsung i900 omnia
« Odgovori #21 : 14. Siječanj, 2009., 19:20 »
oke, oprosteno :p

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Samsung i900 omnia
« Odgovori #22 : 14. Siječanj, 2009., 20:31 »
toliko o kasnjenju od 3h, no da.

Kazes ne svidja ti se touchscreen?
Zasto si onda uopce isao kupovati uredjaj cija se navigacija sastoji od iskljucivo touchscreena?
Ako vec ides nest kupovat, treba to isprobat i vidjet kak radi.

Ja recimo ne zelim uredjaj koji nema fizicku tipkovnicu jer mi je virtualna tipkovnica sjebana.

Re: Samsung i900 omnia
« Odgovori #23 : 14. Siječanj, 2009., 20:38 »
Ma super je mobitel neg njoj vjerojatno valja tak da moze rec u kontekstu da nevalja SAMSUNG OMNIA ZNATE ONAJ IMAM GA!  :hihi: i vjerojatno zato kaj nezna kaj sve mobitel moze ono ima stvarno super funkcije i sve sam kaj ona ni broj nezna spremit tak da je to vjerojatno razlog...

*

Blade

  • **
  • 262
Re: Samsung i900 omnia
« Odgovori #24 : 14. Siječanj, 2009., 21:08 »
Htel sam isprobati touchscreen, bil sam u mediamarktu i tam sam se malo igral s njom i sve mi se cinilo super i touch i to sve... ali nakon 3 tjedna rada s njom sad sam skuzil da vise volim kak i ti velis fizicke tipkovnice, a i ovak sam dosta aktivan, pa me strah da ak slupam ekran kaj mi onda od moba ostaje xD jer desavalo mi se par put... xD

*

Blade

  • **
  • 262
Re: Samsung i900 omnia
« Odgovori #25 : 15. Siječanj, 2009., 19:49 »
ei, je moguce staviti bateriju iz n95 8 gb u n96? samo me ovak zanima... znam da nije  vezano za temu,ali glupo bi bilo otvarati novi topic...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9