HCL.HR

Assassin's Creed: Rogue

  • 54 Odgovora
  • 16717 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #45 : 10. Siječanj, 2018., 10:06 »
Ima ih previse, a da sad idem igrat sve od puta zasitio bi se nakon treceg naslova jer je doslovno sve isto.

Al volio bi odigrat sve od pocetka jer mi se prica uvjek svidala, ono sa Animusom i sa svime.


Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #46 : 10. Siječanj, 2018., 10:10 »
Jedino Liberation i Rogue nisam igrao u serijalu, i sad vi tu pričate kak je Rogue najbolja priča u serijalu. NIJE! Doduše, kad da čovjek nađe vremena odigrati sve Assassine... užas.

Meni jeste,sta sad ?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #47 : 10. Siječanj, 2018., 10:35 »
Jedino Liberation i Rogue nisam igrao u serijalu, i sad vi tu pričate kak je Rogue najbolja priča u serijalu. NIJE! Doduše, kad da čovjek nađe vremena odigrati sve Assassine... užas.

Da imaš čolelife nebi ti to bio problem šabane :hiha:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #48 : 10. Siječanj, 2018., 14:51 »
Ima ih previse, a da sad idem igrat sve od puta zasitio bi se nakon treceg naslova jer je doslovno sve isto.

Ovo je istina gorka  :(

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #49 : 10. Siječanj, 2018., 14:56 »
Ja sam 2016 išao ponovno preći sve naslove. Ali ono, morao sam se i malo prisiliti jer je istina da nakon nekog vremena dođe do velikog zasićenja. No ima tu i pozitivnih strana pogotovo kada se dođe baš do ovog naslova i onda mi je došao onaj feeling "isplatilo se".
Još mi stoji instaliran Origins, no nikako da ga upalim. Budem, jednom, kad se usudim kliknut na njega, trenutno je previše toga predamnom...  :hiha2:

Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #50 : 10. Siječanj, 2018., 17:51 »
Ja sam preso sve Assassins creed igre osim liberationa i Originsa, Origins sam kupio ali ne mogu ga naterati u 30 fpsa, igracu kad upgrejdam komp jednoga dana
I prica nije najbolja, ali medu boljima, daje ti drugaciju perspektivu na sukob izmedu assassina i templara koji traje stoljecima

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #51 : 11. Siječanj, 2018., 15:56 »
Upravo sam proveo tri sata skupljajući samo škrinjice i ostale gluposti po kopnima. Nego jesi probao ono s golubom i assassinima misije? Glupi su assassini ko kurac. Uopće neznam što su radili te misije kada assassini kada te ugledaju ni ne reagiraju. Glupo i nepotrebno. Srećom pa ostatak igre je vrh. Svijet je jebeno prelijep. U tom engineu je jebeno vrh kaj su uspijeli vizualno napraviti. Paleta boja je vrhunska!


Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #52 : 11. Siječanj, 2018., 20:15 »
Assassin’s Creed Rogue Remastered is coming to Xbox One and PlayStation 4. Turn your back on the Brotherhood on March 20, 2018
Mi o vuku a vuk na vrata

Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #53 : 11. Siječanj, 2018., 22:06 »
Jebenica,ja uzimam hladno kad izadje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #54 : 19. Siječanj, 2018., 16:27 »
Nakon 22 sata provedena u igri završio sam igru. Srećom pa sam ju završio netom prije nego li sam počeo Origins. Shay Patrick Cormac je fantastičan anti-heroj. Iako u enginu Black Flaga, nije me nešto previše smetalo provesti toliko vremena u praktički "istoj" igri. Čak sam se nakon nekog vremena od kada sam prešao BF i zaželio ovih pomorskih bitaka. No strah ne da kada se jednom vratim Black Flagu da će mi muka biti privest tu igru od početka kraju. Rogue izgleda i vrti se najbolje od svih AC igara. Modificirani AnvilNext engine nudi jako dobre vizuale i jako je skroman po pitanju zahtjevnosti. Ovo je ujedno i zadnja igra na tom engineu; kasnije je došao AnvilNext 2.0 kojeg koriste sve daljne AC igre, Rainbow Six Siege, Steep, For Honor te zadnji Ghost Recon Wildlands. Šteta što sami kraj igre na onim ledenjacima nije malo ljepše napravljen. To je trebao biti vizualno najimpresivniji dio cijelog Rogue poglavlja.

Priča je super, akteri iste su također odlični; kako novi, tako i stari poznanici. Misije mi nisu bile pretjerano AC reciklirajuće. Čak sam se jako dugo i zadržao u igri budući da se main story da bez side misija i istraživanja može preć za deset sati. Na odličan način su se pozdravili last gen Assassin's Creedove. Greška je bila jedino što je igra izbačena na isti dan kao i Unity u next gen ruhu. Rogue je jedna od boljih AC igara i ima unikatnu priču koja se usudila biti drugačija od svih ostalih u serijalu. Igra na jako dobar način produbljuje i povezuje događaje iz Black Flaga, ovdje u Rogue i spaja u Unity. Pa je zato fenomenalno bilo vidjeti kraj Roguea kada smo u timelaneu od Unitya. Preporuka svima koji nisu igrali, a mečkaju se. Bilo mi je samo malo OFF glas u Rogueu od Achillesa, ali na kraju ipak je to isti glumac koji daje glas - Roger Aaron Brown, kao stari Achilles zvuči potpuno drugačije. Present Day u Rogue mi je bio fora; jako ugodno i fluidno. Čak su mi i hakiranja bila zabavna tamo. Igra je za  AC fana obavezno štivo.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9