HCL.HR

MGS: Rising (MGR: Revengeance)

  • 212 Odgovora
  • 47019 Hitova
Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #195 : 01. Ožujak, 2013., 03:28 »
Ae.

Ridikulno i generično.
Plus, ima taj neki neugodan feel offspina. Rendom likovi, rendom priča, rendom lokacije.
Baš onako... B lista. :hiha:

Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #196 : 01. Ožujak, 2013., 11:34 »
Svi kazu da je demo govno, ja ga nisam igrao pa ne znam :wildboy:
Meni cijela igra rula, mislim ono.. zabavna je i volim ove DMC, Bayonetta igre

Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #197 : 01. Ožujak, 2013., 11:35 »
Ne postoji univerzum u kojem bi alternativno-univerzumski zvone igra ovu igru.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #198 : 12. Ožujak, 2013., 11:11 »
Zavrsio sam MGR.. i ono zabavan je, flashy je i sve sto se ocekuje od Bayonneta, DMC  alike igre ALI faking kamera. Izazvala mi je frustracije koliko je losa. Doslovno bi doslo do bjezanja viewa zbog cega nisam mogao viditi sto mi se dogadja.
Prica koja u pocetku obecava postaje ridikulozna na kraju. Nisu se mogli odluciti tko je tu negativac ocito.
Uglavnom dobio sam taj dojam zabavnog B filma kojeg gledamo na RTLu ponedjeljkom navecer. 7.5 il 8 ajde /10

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #199 : 07. Lipanj, 2013., 14:49 »
Danas je službeno objavljeno da igra uskoro stiže na PC. :clap:

[Joystiq]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #200 : 07. Lipanj, 2013., 15:01 »
Jeli izaslo ovo za pc najavili su ga koliko se sjecam ako nije bila fake vijest  ;)

Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #201 : 15. Listopad, 2013., 00:57 »
D rivajv!


Ja se izvinjavam ako je o ovome već bilo riječ... da ne drkam sad po ubijtebogdragi nepreglednom Store-u, može li mi tko reći koliko love trebam odvojiti za sve DLC-e? Jer ako ispadne više od 60 kuna, ne mislim kupovati igru.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #202 : 10. Siječanj, 2014., 09:52 »
Izašlo na PC-u.
Osim što se igru legalnim putem (zasad) ne može igrati offline, inače kažu ljudi da je odličan port, super optimiziran i tako.
Netko probao?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #203 : 12. Siječanj, 2014., 22:21 »
Odigrao 2 sata i moram priznat da nemogu nastaviti, nije to ono što sam mislio i nadao se.
Ima gomila stvari koje mi smetaju, baš onako ridikulozno jako.

Kamera.
UI.
Fontovi.
Likovi.
Naracija.
Kombat sistem.

Ma u stvari, sve mi je loše. Ima tu neku finu atmosferu i taj drugačiji način akcijskih sekvenci, ali to je doslovce to.
Igru neću ni ocjenit. Jednostavno nije moja šalica čaja. To sve što sam ovdje nabrojao vrijedi i za MGS serijal.
Jednostavno taj japanski pristup mi je užasno antipatičan.

Volio bi ga samo da sam ga igrao kada je igra za igrom u serijalu bila aktualna, brijem bar.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #204 : 13. Siječanj, 2014., 14:31 »
Nesto novo na sto nisi navikao i nemas volje potrudit se pohvatat. Nije standardni bombasticni naslov sa hrpom lakih QTE evenata, vec vecinu vremena trazi brze reakcije tijekom igre. Nije nazalost ni neka linearna FPS/TPS kampanja sa hrpom eksplozija.
Nije ala Assasin's Creed ili Batman sto se tice borbe, niti priblizno toliko sporo.

Likovi. Naracija. Ne znam sto drugo ocekivati od Platinum Games, ekipe ciji clanovi rade takve igre jos od originalnog Devil May Cry(kad su bili dio Capcoma).
Od prvog trailera je bilo jasno da ce bit cista over the top akcija.

Meni za razliku od nedavnog DMC rula kompletno. Brza, zabavna igra koja samu sebe ne shvaca preozbiljno.

Osim što se igru legalnim putem (zasad) ne može igrati offline

Patchano vec, nema tih problema vise.

Igra inace leti poprilicno dobro i na mom poprilicno ostarjelom kompu. Gamepad obvezan naravno. Standardna odlicnost iz Platinum Games, cak i na PC-u. Ljudi se zale na izostanak rezolucija iznad 1080p na PC-u i cinjenicu da ima nekih framerate bugova, ali nista bas kriticno lose kao sto je bilo kod Dark Souls porta u pocetku.
« Zadnja izmjena: 13. Siječanj, 2014., 16:41 Yuri »

Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #205 : 13. Siječanj, 2014., 14:52 »
Ja se nabrijavo full na Dark Souls na PC-u al im je port bio užasan, odustao sam nakon pola sata.
Al imam namjeru probat Rising.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #206 : 13. Siječanj, 2014., 16:20 »
Ja sam od Dark Soulsa odustao nakon 3 minute kad sam skuzio da ne ide preko 9 FPS-a. Ali ajmo o Revengeancu.

Nisam na ovakvo nesto navikao, savrseno je. Dva dana prije sam zavrsio Batmana, Arkham City, i tamo je sve poglupljeno do jedne niske razine u kojoj je bitno samo tajmirati lijevi ili desni klik.
Nesto takvo sam ocekivao i ovdje. O, ne ne, nista slicno. Yuri je objasnio vise manje sve u vezi gameplaya, brzo, nerepetitivno, tesko. TESKO. U prvih 45 minuta igre sam umro nekih 25 puta. Vecinom od QTE i isprva cudnih Ninja run kontrola. Mislim, kontrola nema, ctrl i skaci, ali cudno se nekako osjeca isprva, jednostavno nisam nista takvo prije igrao.

Grafika je sva... zuta? Sve je kao Metal Gear na PS3, prvi chapter je u Africi i ta repetitivnost boja i okolisa je pomalo razocaravajuca. Vjerujem da zbog toga imam 70 fps na spustenoj rezoluciji, jer sa ovom kantom ne mogu runnati bas sve. Efekti su dosta zanimljivi, isprva mi je bila cudno sto trupla EKSPLODIRAJU, al onda sam pohvatao da su to CYBORGI.

Onda onaj slice mode ili stovec, dosta zadovoljavajuce rezati drvece i ostale pizdarije poput semafora, ograda, ili DUSMANOVE KRALJEZNICE. Animacije su dosta zanimljive, nekakvi flipovi u zraku i cupanje te elektro-kicme ili pak lijeve ruke uz nekakav japanski poklik.

Raiden zanimljiv lik, trebalo mi je valjda 15 minuta da skuzim da je to zapravo LIK, a ne zenska. Jack the ripper ;) Ubija jace da zastiti slabije, Kasnije to postaje dio plot twista, prije borbe s onim jebenim retajem koji se rastavlja na djelove, nemoguc je. rodjeni liberijski ubojica sa robotskom celjusti i high tech exoskeletom, ali nazalost nisu mogli naci zamjenu za njegovo razrezano oko, pa su mu omotali krpu oko glave ;)

Borba se cesto odvija uz nekakvu cringy rock glazbu, ili pak lagani dubstep ili sto vec. Pase uz rezanje i skakanje, ali su lyricsi stvarno neugodni, to su valjda neki japanski izvodjaci ili nesto. blah.
Bossovi su doista teski, i svakog sam ponavljao barem dvaput. Svaki ima svoj pattern po kojem napada, bjezi, baca stvari itd. I kad se taj pattern pohvata, svejedno nije bas lako jer je potrebno tocno tajmirati udarce i rezove, te precizno naciljati ono Shift slow-mo rezanje.

Sve u svemu odlicna igra, nece se mozda svidjati svakome ali tko voli - nek izvoli. Meni je zbilja bilo neobicno i tesko isprva, jer igra ne pruza bas neki tutorial, ne kaze kako idu comboi, nema nikakvog objasnjenja osim kako se trci i blokira. Zadovoljavajuce zavrsiti chapter ili pak neki veliki fight. Jedan od najboljih takvih fightera ikad, inovativno i neobicno. 9/10. :piva:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #207 : 13. Siječanj, 2014., 16:37 »
Ja se nabrijavo full na Dark Souls na PC-u al im je port bio užasan, odustao sam nakon pola sata.
Al imam namjeru probat Rising.
Ja sam od Dark Soulsa odustao nakon 3 minute kad sam skuzio da ne ide preko 9 FPS-a.

Srecom pa je minimalno googlanje jedva tjedan dana nakon izlaska davalo linkove za hrpu fixeva, cak i uz tako traljav port.
Igra je savrseno igriva ovih dana. Pod uvjetom da imate gamepad, ali postoje i alternative na tipkovnici.

Ukratko, svaki put kad imate problema sa nekom PC igrom, treba ju potrazit na PC Gaming Wiki. Fixevi, unofficial patchevi i sve moguce se nade tamo.
Primjeri:
Dark Souls
Metal Gear Rising

S obzirom koliko su cak i cista PC izdanja bugovita u zadnje vrijeme, PCGamingwiki treba bookmarkat za sve. Ima i sekcije za tonu starijih igara.

Vrijedi istaknuti da su preporuceni hardverski zahtjevi za Metal Gear Rising zapravo nepotrebni. Igra leti i na znatno slabijim kompovima. PCGamingwiki testira detaljno takve stvari i takav su zakljucak barem donijeli, koji vrijedi i u mom slucaju.
« Zadnja izmjena: 13. Siječanj, 2014., 16:39 Yuri »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #208 : 18. Siječanj, 2014., 06:21 »
Evo instalirao sinoc i odigrao tutorial i prvu misiju.
Sta reci nego da je ovo sto sam vidio apsolutno genijalno!
Freneticna i nabrijana akcija sa odlicnom grafikom (nije bf4, ali izgleda jako dobro) i odlicnim kontrolama, bas u stilu Platinum Gamesa (dosada igrao samo MadWorld od njih posto imam samo Wii uz PC)!!
Imam X360 gamepad za PC pa su kontrole kako treba (kolko vidim ekipa se zali na tastaturu/misa), jos sam se spojio na TV preko HDMI-a i puno veci je gust igrat na 40' u Full HD-u, nego na mom monitoru od 19' (1280x1024).
Nevjerovatno je kako je igra dobro optimizirana (ipak je ovo prva PC igra od Platinuma), na mom ne kompu ide u konstantnih 60 FPS-a sa svime na full, AF 8x i MSAA 2x u 1920x1080 (i3 2100, GTX 560, 4gb RAM).

Preporucujem ekipi koja voli totalno ''over the top'' igre :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: MGS: Rising (MGR: Revengeance)
« Odgovori #209 : 19. Siječanj, 2014., 14:37 »
Čisto obožavam ovaj left trigger i komadanje. Najbolji osjećaj ikad.
Toliko.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9