HCL.HR

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

  • 34 Odgovora
  • 11050 Hitova
Re: The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
« Odgovori #30 : 27. Veljača, 2009., 20:21 »
hl2 je bio grafički najsavršenija igra ikad. :(

Ostalo sve nije next gen nego plastika i prejaka svjetlost. :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
« Odgovori #31 : 16. Veljača, 2017., 03:36 »
Ono kad oživljavaš temu u koju je zadnji put postano prije više od 2500 dana; al neka!




"You're not afraid of the dark, are you?"



Inače me odbijaju igre koje je pojelo vrijeme, no Assault on Dark Athena nije jedna od tih igara iako ju je vrijeme pregazilo...



Vidio sam da kolega skida igru, rekoh, mogao bi i ja. Nisam požalio. Udario sam po igri i prešao ju za nešto više od 5 sati. Ima puno toga zbog čega bi igru mogao pokopati, jer ju je vrijeme ne pregazilo nego i uništilo. Srećom nisam si uspio pokvariti samu igru i uživanje unatoč zubu vremena. Grafički igra je očajna za današnje pojmove; sterilno i dosadno po pitanju level designa. Napucavanje je komično, loše i poželiš da ga ova igra nema. No ono što igra ima u svakom trenutku je Riddick i njegov neodoljiv šarm i atmosferu. Šteta što na ovoj igri nije radio Starbreeze Studio, nego Dieselovi ljudi Tigon Studio. Prva igra je u mom srcu jedna od najboljih igara ikada po filmskom predlošku. Još i danas se sjećam cijele igre na pamet i te prokleto dobre atmosfere. Doslovce se ne usudim si pokvarit savršeno sijećanje na tu igru iako je rematsterizirana u tom vremenu dok je Assault on Dark Athena i došla na diskove u tom dvostrukom parkiranju.

Riddick i njegova dva Ulaksa dovoljno velik su razlog da se ponovno pređe ova igra, koja pogleda li se Metacritic drži odličnu ocijenu 80/82, PC i X360 verzija. Sama priča i jako malo novih stvari u odnosu na nastavak igru nemogu približiti originalu, ali svaka sekunda uz Riddicka i njegov glas u bilo kojem trenutku je jednostavno dragocijena. Nekim novim klincima ukoliko krenu igrat ovo po prvi put, želim da im se ovo svidi, jer te dve igre su u svom vremenu bile igretine! Pogotovo original. Obje igre možda nemaju najbolju gameplay mehaniku, ali onaj osjećaj kada se čučneš i gledaš svijet Riddickovim očima je neprocijenjiv. Eh da, zadnji boss kao i po sjećanju - govno. ;(

When i say goodbye; it's forever...

Odg: The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
« Odgovori #32 : 16. Veljača, 2017., 06:40 »
Ma Riddick i Thief su dva stealth naslova po mom ukusu,drz se mraka mehanika i to je to.
Riddick iz igara mi je 2 koplja iznad filmske verzije :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
« Odgovori #33 : 16. Veljača, 2017., 10:29 »
Pa isti je lik xD

Odg: The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
« Odgovori #34 : 16. Veljača, 2017., 14:35 »
Da al igre se bave Riddickom u njegovom prirodnom stanistu zatvorima,pa mi tu nekako vise pase u tom djiru i svijetu nego nekom sci fi teskom sranju...U filmovima samo sere o zatvorima a ovdje prozivljava to

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9