HCL.HR

gitara 'n' shit

  • 741 Odgovora
  • 98824 Hitova
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #660 : 05. Prosinac, 2011., 02:27 »

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #661 : 05. Prosinac, 2011., 11:12 »
Tko bi rekao, svira metal. :approve

Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #662 : 15. Prosinac, 2011., 14:18 »
e ljudi, ajd mi preporučite neke dobre slušalice za svirat gitaru. znači onakve studijske, koje se stave na glavu.

jel ima kakvih kvalitetnih za 200injak kuna i gdje?

*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #663 : 30. Siječanj, 2012., 23:10 »
Jimi Hendrix - Little Wing (intro cover)

evo jednog covera na novoj gitari. rula skroz đitra. spojio sam na komp i preko amplitubea sviram.
imam zvučnike od linije i dost su glasni, tak da je ok zasad, dok ne skupim pare za neko pojačalo.

znam da kasnim al ovo je jako dobro. cini se na videu da ukoceno sviras al ono, bez greske, vgg. zvuk je bolestan.

i da, ja koristim sennheiser hd 201, kupio sam ih prije jedno 2-3 god za nekih 250 kn u music shopu. sad su mi i za komp i rulaju boga isusa krista.

usput cini mi se da u videu samo downstrokeas (mozda se varam), jako je korisno naucit alternate picking, puno pomaze kasnije.
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2012., 23:11 TeraBajt »
nigga

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #664 : 30. Siječanj, 2012., 23:13 »
imaš ti neki svoj video ( :hiha:) di sviraš nešto? nemoj mislit da te podjebavam ili nešto, neg me sam zanima jel :(

*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #665 : 30. Siječanj, 2012., 23:18 »
nemam, radio bi covere ali ne znam koju sam zadnju stvar skinuo od pocetka do kraja al ono bas cijelu:D obicno skidam samo dijelove koji mi se svidjaju : ))

imam jedino neke raw snimke benda od prije par mjeseci al to bi trebo trazit dugo.

usput moj rig:

Godin Velocity - H-S-S strat, sa HDR (imitacija aktive)
Laney Cub 10 - mali lampas (vgg za probe i svirke sa mic-to-amp ozvucenjem)
BOSS DS-1 - distorzija, iako ju ne koristim vec dost dugo pa ako je neko zainteresiran prodajem za 350 kn
a trzalice drage moje jazz III : ))
nigga

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #666 : 30. Siječanj, 2012., 23:30 »
i meni rulaju džez iii, imam jednu staru onako godinu dana, smanjila se za 30% :( šta sviraš inače?

*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #667 : 30. Siječanj, 2012., 23:38 »
ane, najgora stvar sta se tolko bruse da je to nevjerojatno, a skupe su ko svetog petra kajgana kod nas. mislim si sa ebaya uzet komplet od 10-ak sa onim gumenim gripom :D

trenutno sa bendom pank rock, nase stvari variraju na tom pravcu (przim lampasa nenormalno, ko bi reko da ta vintage distorzija dobro zvuci u panku).
doma u zadnje vrijeme hendrix jako puno, tj. pokusavam naucit njegov feel za ritam:D, uz to black sabbath, dead kennedys, brkovi (zabavno ful : )), klepton, zz top, ekv... saram mnogo, jedno vrijeme sam dosta vjezbao pentatoniku i blues progresije sto je vgg stvar za znat.
ti?
nigga

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #668 : 30. Siječanj, 2012., 23:49 »
a ono, metallica, megadeth, slayer, annihilator, pepperse, maideni, queens of the stone age... u biti, šta mi se sviđa, to naučim, bilo to karma police od radioheada ili scavenger of human sorrow od deatha, nema granica realno. al pank nikako ne volim svirat, valjda ga ne shvaćam ili nešto, al nikad mi nije bio napet  :ementaler: možda ga budem prokužio kasnije ili nešto, djeluje onako jednostavno, barem od onoga što sam čuo :/

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #669 : 30. Siječanj, 2012., 23:56 »
Lagwagon May 16

Ovo nauči svirat, prljavi Plonko :hiha2:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #670 : 30. Siječanj, 2012., 23:57 »
pa jeste jednostavan, i dosadan za svirat kad si sam ali s bendom (cak samo s bubnjem) je rokaona. ne zgrazam se bas troakordnih pjesama ali nije mi to bas omiljen pristup panku. recimo mašinko su mi jako dobar novi bend koji su jebeno muzicki potkovani. kao i brkovi.


@đester gay :p
nigga

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #671 : 31. Siječanj, 2012., 00:00 »
Lagwagon May 16

Ovo nauči svirat, prljavi Plonko :hiha2:

ajme, to je bilo u nekoj igri... tipa thps2 ono ili nešto. prepoznata mi je. bubnjar je lud neki, a  :hiha2:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #672 : 31. Siječanj, 2012., 00:01 »
Nezz, realno jedino ovakve stvari i treba svirat na struji :hiha:

@Čiko: Da, THPS2. Al rula stvar jebi boga, sviraj to ;(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #673 : 31. Siječanj, 2012., 00:02 »
btw
Captain FX Fuzz of Gypsys demo
ovako nesto definitivno uzimam cim dodjem do nekih para, sad sam naso tog lika koji to radi na glazbenom forumu i rula lik.
nigga

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: gitara 'n' shit
« Odgovori #674 : 31. Siječanj, 2012., 00:08 »
izgleda ok, kak se kreću cijene?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9