HCL.HR

gitara 'n' shit

  • 741 Odgovora
  • 100296 Hitova
*

s.a.y

  • *
  • 120
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #255 : 12. Srpanj, 2008., 22:55 »
a idite u kurac  :wildboy:

kolko bi mi para otprilike trebalo za kvalitetnu đitru + pojačalo?  :wildboy:

pa ono, ak bas ides na nesto jedva dobro, onda pojacalo za soma i gitara od dva soma na dalje.
oboje polovno.

e sad, kakvo tocno oces ovisi o tome kakav zvuk zelis dobiti. ima onaj marshalov dfx model dosta jeftin za pojacalo, a za gitaru uberes neki squire.

800+900kn = 1700.

cak i ispod 2 soma.

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #256 : 12. Srpanj, 2008., 23:11 »
jebote
uzmi u paketu gitaru + pojačalo
tebi će to biti jedan novi zvuk,jer nisi nikad svira na električnoj,ono intezivno
zato je to svejedno,i naučit ćeš sola,arpeggia,skale i svašta
nakon godinu ćeš uviđati razliku u zvuku tvoje gitare koju si kupija u paketu od one skuplje
i tako ćeš tek tada postati zreo za skuplju gitaru
esam reka prije,nemoš odma mercedesa vozit

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

s.a.y

  • *
  • 120
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #257 : 12. Srpanj, 2008., 23:23 »
jebote
uzmi u paketu gitaru + pojačalo
tebi će to biti jedan novi zvuk,jer nisi nikad svira na električnoj,ono intezivno
zato je to svejedno,i naučit ćeš sola,arpeggia,skale i svašta
nakon godinu ćeš uviđati razliku u zvuku tvoje gitare koju si kupija u paketu od one skuplje
i tako ćeš tek tada postati zreo za skuplju gitaru
esam reka prije,nemoš odma mercedesa vozit

nemoj bit majmun.

covjek na onoj gitari koju sada ima moze sve to nauciti.
ta gitara mora drzat barem 3 godine. ne jednu.

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #258 : 12. Srpanj, 2008., 23:30 »
o kojoj gitari govoriš?

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #259 : 13. Srpanj, 2008., 00:06 »
Može mi netko objasniti koja je razlika između električne i električnoakustične gitare? Mislim, da je elektroakustara predobra, ne bi ljudi kupovali električne, ne? Na kojoj je bolji zvuk i to?

*

s.a.y

  • *
  • 120
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #260 : 13. Srpanj, 2008., 00:30 »
Može mi netko objasniti koja je razlika između električne i električnoakustične gitare? Mislim, da je elektroakustara predobra, ne bi ljudi kupovali električne, ne? Na kojoj je bolji zvuk i to?

elektroakustara je zapravo akustara koje se moze spajati na pojacalo. razlika izmedju elektricne gitare i takve je huge.

@majmun

http://www.oglasnik.hr/oglasi/glazbala/ponuda/instrumenti/oglas-8774292.html

to je prvo na što sam naišao, malo sam lijen tražiti dalje  :wildboy:

ili ako trazis "frušante" kopiju, kupis fender squire, ali obavezno izbjegavati affinity seriju.

 :piva:

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #261 : 13. Srpanj, 2008., 00:35 »
pa elektroakustična se razlikuje od akustične u tome što ti daje razne efekte, pojačavanje zvuka i štajaznam a ostaje ti zvuk akustične dok je električna druga priča jel, namjenjena je za druge vrste muzike i tako, znaš već šta sve

neznam, možda sam malo glupo napisao, al jebe me se, spava mi se, skužio si valjda ;D
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #262 : 13. Srpanj, 2008., 01:19 »

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #263 : 13. Srpanj, 2008., 08:08 »
http://www.ultimate-guitar.com/reviews/electric_guitars/yamaha/erg-121/

evo ja sam ovo kupio u yamaha dućanu s pojačalom,1952 kune,tako nešto
prije godinu dana

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #264 : 13. Srpanj, 2008., 08:34 »
standard. hambakeri,tanki vrat, i soliraj. onda skužiš da je gitara govno.
da si godinu dana štedio imao bi još para, mogao bi nekog pristojnog ibaneza uzet. koji je odlična gitara, i može te dugo služit.

mislim zapitaš se nakon nekog vremena, koji sam kurac to kupio. bolje se strpit malo, godinu dana još na akustičnoj, pa kupiš neku malo kvalitetniju.
ovak se nakon godinu dana mučiš da ju prodaš jer saka.

mada i shvaćam to ono, želja za električnom 'n' shit... al vjerujte mi. šteta para...

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #265 : 13. Srpanj, 2008., 09:26 »
pa da,tu imaš pravo
al sam ja scvra na akustičnoj godinu i po,i svako ko želi kupiti električnu ne shvaća još tu kvalitetu zvuka,i čak ako kupi smeće,to mu je neki novi zvuk,normalno,i bit će mu dobra,dok poslije nekog vremena ne shvati da je sranje,kao ja,i štedi za skuplju

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

s.a.y

  • *
  • 120
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #266 : 13. Srpanj, 2008., 11:53 »
ja sam svirao 4 godine na gitari za 200kn.  :kingmortal:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #267 : 13. Srpanj, 2008., 12:15 »
pa da,tu imaš pravo
al sam ja scvra na akustičnoj godinu i po,i svako ko želi kupiti električnu ne shvaća još tu kvalitetu zvuka,i čak ako kupi smeće,to mu je neki novi zvuk,normalno,i bit će mu dobra,dok poslije nekog vremena ne shvati da je sranje,kao ja,i štedi za skuplju

ako sviras godinu i po, i ako si bar jednom probao elektricnu, onda bi ja mislim trebo vec polako razlikovati dobro/loše..
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #268 : 13. Srpanj, 2008., 12:27 »
 =D> ja imam električnu već godinu dana
kažem da onaj ko je svira akustičnu ko ja,i kupi električnu bez obzira kakvu,to će mu biti novi doživljaj,u svakom slučaju dobar
a sad ako je gitara smeće,skužit će nakon nekog vremena sviranja električne i istraživanja zvuka elektricizma

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

Re: gitara 'n' shit
« Odgovori #269 : 13. Srpanj, 2008., 12:51 »
e sad, kakvo tocno oces ovisi o tome kakav zvuk zelis dobiti. ima onaj marshalov dfx model dosta jeftin za pojacalo, a za gitaru uberes neki squire.
800+900kn = 1700.

vidiš ista cijena ko i starter paket.. brijem da ću ovo onda uzet. jebiga dečki, ne dobivam često ovoliko para i ne vjerujem da bi skupio u manje od 2 godine za poštenu gitaru, pa ono rađe bi se htio malo zajebavat sa tim šrotevima do tada.

al ono, ako stara vidi da me interesira sviranje i da malo stisnem u školi ono mogla bi i past neka :D al to su samo wishes :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9