HCL.HR

Koncerti

  • 1897 Odgovora
  • 198323 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1590 : 04. Rujan, 2010., 16:17 »
Iz Zadra si.
Dakle, piješ Karlovačko jer Ožujsko smatrate purgerskim pivom  :hihi:

dakle što lol
jel to bija zaključak?

najlošije nešto ikad :ave: :ave:

Ne. To mi je pričao jedan lik iz Zadra  :hiha2:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1591 : 04. Rujan, 2010., 17:24 »
ne, svi pijemo karlovačko jer je ožujsko loše. jeej.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1592 : 04. Rujan, 2010., 17:25 »
Nije  :hiha2:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1593 : 04. Rujan, 2010., 17:30 »
il pijemo kaltenberg jer smo mačo. :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1594 : 04. Rujan, 2010., 17:32 »
i igramo fifu ceo dan  :hiha:


dosta offtopika jebemu :((

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1595 : 05. Rujan, 2010., 23:22 »
odbijam daljnji razgovor. apsolutno ste nemogući i ne shvaćate kaj želim reć.

grga je prvi otvorio temu profinjenosti, a ja sam mu pokazao da nije profinjen ni pet posto, da to samo izigrava.

@grga

ja se ne zabrinjavam profinjenošću prosto iz razloga jer nikad to za sebe ne bi rekao, a u random razgovoru drugome to spomenuo. ono, boli me kurac. ok si čovjek, ovakav ili onakav, boli me kurac jel nosiš polo majice i igraš gplf ili piješ vranac u narkiću iza zgrade. unlike you. imao sam potrebu napomenut ti da si užasna osoba zbog takvih random spočitavanja. ono, ne moraš se družit sa mnom ak ti nisam dovoljno kul.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1596 : 05. Rujan, 2010., 23:25 »
Aj si otvorite neki zasebni topik u lajaonici.  :(

Sad sam ja kao moderator ovdje pa sad kao moram primijetiti da zadnjih "par postova" nije baš vezano uz koncerte, slušaonice i slično.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1597 : 06. Rujan, 2010., 00:40 »
aj ixy ne seri.  :wildboy: (obrišeš li ovo nokautirat ću te.  :hiha:)

odbijam daljnji razgovor. apsolutno ste nemogući i ne shvaćate kaj želim reć.

grga je prvi otvorio temu profinjenosti, a ja sam mu pokazao da nije profinjen ni pet posto, da to samo izigrava.

@grga

ja se ne zabrinjavam profinjenošću prosto iz razloga jer nikad to za sebe ne bi rekao, a u random razgovoru drugome to spomenuo. ono, boli me kurac. ok si čovjek, ovakav ili onakav, boli me kurac jel nosiš polo majice i igraš gplf ili piješ vranac u narkiću iza zgrade. unlike you. imao sam potrebu napomenut ti da si užasna osoba zbog takvih random spočitavanja. ono, ne moraš se družit sa mnom ak ti nisam dovoljno kul.

koji si licemjer. Ja tebi spočitnuo? ti si uletio i mene nazvao pretencioznim starcem. i onda mi nabija osjećaj krivnje da se ja ne želim družit s njim "jer mu govoim da nije profinjen".  :tired:

pa naravno da se ne zabrinjavaš profinjenošću. Isto kak se ružni ljudi ne zabrinjavaju ljepotom.  :hihi:  :hiha: ono, zašto bi se zabrinjavo? tebe niš tak ne zanima. isto kak mene ne zanimaju krize na srednjem istoku pa se ne zabrinjavam time. Ono, što želiš reć? Uostalom, ako se baš tolko ne "zabrinjavaš time što ljudi misle o tebi", zašto si na intervju za posao došao u košulji i kravati...

ja se sigurno ne brinem što ljudi misle o meni, ali radm ono što me veseli. Gej je uzimat sebe kao referentnoga (to što ti radiš) i onda govorit svima drugima da su pretenciozni, jer eto, ti nisi. ja ću dat 500 kuna na večeru i to će me veselit, ti nećeš. Jednostavno nemaš tu žicu, nisi odgojen tako i gotovo. ja sam odgojen u takvom društvu i bilo bi glupo da se pravim da sam neki klošar čisto da te zadovoljim.  :wildboy: šta ja izigravam? nisam ante gotovac ono  :hihi:

Kurca ja tebi ne spočitavam, al pederski je uletit i reć kako je moj način provođenja vremena za pičke i starce. a to si ti napravio. Not-okay buddy boy.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1598 : 06. Rujan, 2010., 01:06 »
ali ja nemam ništa protiv toga što ti ideš u restač za pecto kuna. ne znam dal mi vjeruješ il ne, ali vjeruj mi da nemam.

ajmo se vratit na početak priče.

ono što me živcira je (parafraziram) činjenica da ti i karlo pričate kako u zagrebu nema mjesta za izać zato što nema mjesta koja vi želite. znači, vi ljudima koji ne žive u zagrebu, a dolaze na ovaj forum praktički govorite kako je zagreb smeće u kojem se nitko nikako ne može zabaviti. poslije ti malo mijenjaš priču kako hej, nema mjesta s čil mjuzom, foteljama i atmosferom (što sumnjam, samo to nisi još našao) pa je zato tvoje hejtanje. ok. eto, to me raspizdilo. loše je poopćavat zabavu na činjenicu da nema lounge barova. bar mi se činilo da to želiš reć. zato sam vas nazvao pretencioznim 45 godišnjacima koji forsaju neku kulnost. ono, u stilu, ak nije kavijar na stolu nema zabave :))) parafraziram. čudno mi to za 20godišnjaka. mislim, nisam mislio da ste stvarno 45god, više sam htio reć da zbog vaših želja i potreba ličite na nekog 45god u kravati i odijelu i šampanjcem na stolu. a poznavajući vas inače, znam da to niste, otud ono da forsate.

onda ti ulijećeš s nekim random LOL ja sam profinjen ti nisi ovo ono gej spikama bez imalo smisla. ono, totalno uncalled for. besmisleno. a živcira me (da ne kažem boli) činjenica da ti to za mene stvarno misliš. a ono, uopće ne pogledaš sebe i neprofinjene stvari koje radiš. zato si postao hipokrit i to sam ti napisao u nekoliko redaka.

na razgovor za posao sam došao u košulji. bez kravate. jer, naime, smatram da bi bilo totalno retardirano da jedan 20godišnjak na razgovor dođe u kravati. to klincima ne paše. ne ide uz njihovo kul mladenaštvo.

a kad pričaš o tome kako sebe stavljam kao referentnoga, samo ću te upozorit da si to ti prvi učinio onda kad si rekao, LOL ti si klošar ja sam profinjen.

i na kraju, reći ću ti samo to da ti, beli, karlo i svi ostali milijardu puta spočitavate mjesta gdje ja idem i gdje provodim vrijeme (kae igrić "di si bio u bistri, ololol, u gemu olololool, u špiri na pici oololol, trebao si ić u karijolu, tam idu svi kul ljudi" stavom)
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1599 : 06. Rujan, 2010., 01:17 »
ne tražim ga. ali ako ga nađem reći ću vam.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1600 : 06. Rujan, 2010., 01:18 »
reko sam da ti fali profinjenosti kad si nas napao.  :wildboy: nebi inače.  :wildboy:
uostalom nisam rekao za sebe da sam profinjen.  :wildboy: ali ono, imam tu crtu osobnosti.  :hiha:

šta je gem?  :hihi:
ne spočitava ti niko, to je zajebancija ali koja ima svoje temelje u nekim stvarima koje radiš (ne odgovaraš na poruke, ignoriraš nas i tako  :hiha:  :hihi: )

što se tiče zagreba.
neznam. naravno da nisam sve birceve ikada vidio al ono. čuo bi z tak neš.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1601 : 06. Rujan, 2010., 01:43 »
reko sam da ti fali profinjenosti kad si nas napao.  :wildboy: nebi inače.  :wildboy:
uostalom nisam rekao za sebe da sam profinjen.  :wildboy: ali ono, imam tu crtu osobnosti.  :hiha:


waeva, isto tak znamo da tebi fali profinjenosti.  :wildboy:
ja sam profinjen. jebi se.

im special.
 :faca:


nisam nikad nikog ignorirao. nisam se javio na poziv ili poruku jedino kad nisam vidio, ili nisam imao para za vratit. ili me nije bilo doma. ili kombinacija. uostalom neodgovaranje nema veze s vašim spočitavanjima kak ti to želiš prikazat.

vi meni stalno spočitavate mjesta gdje ja volim ić, sebe stavljajući kao referentnu osobu. za vas je špiro nedovoljno kul, selo, prčija ovo ono, znači otud proizlazi da je igrić kmet il neš. ono, za takva sranja valjda ja mogu vama reć da ste jebeni 45godišnjaci.

znači ono, ja nisam prvi počeo. to je najvažnija stvar u cijeloj priči. da uvijek vi imate nešto protiv mene, a ja kad vam SPOČITNEM nešto to je uvijek kao odgovor.

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1602 : 06. Rujan, 2010., 09:27 »
daj igrić jebi se  :hihi:

nemoš tako. ti si prvi počeo sada.
a ono, ja sam bio u špiri. tak da jebi se.  :approve
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1603 : 06. Rujan, 2010., 11:22 »
znači dokazao sam ti sve i bićeš dobar sad?  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Koncerti, slušaone,sl..
« Odgovori #1604 : 06. Rujan, 2010., 11:26 »
da. isto vrijedi i za tebe.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9