HCL.HR

Top 123438 normalna muzika

  • 223 Odgovora
  • 20428 Hitova
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #105 : 05. Ožujak, 2012., 18:06 »
pajko

baljko









skidam smaugovo. Preskočio ovaj zadnji jer eto, nisam stiga jer sam bia zatrpan ko govno :< SORRY  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #106 : 05. Ožujak, 2012., 18:38 »
Kakav je to glupi post? :fpalm:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #107 : 05. Ožujak, 2012., 21:02 »
pajko

baljko









skidam smaugovo. Preskočio ovaj zadnji jer eto, nisam stiga jer sam bia zatrpan ko govno :< SORRY  :wildboy:

ajme pajko.

mila majko.

OT:

krenuo slušat, zasad okej, neka MISTIČNOST KULNOST nešto
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #108 : 08. Ožujak, 2012., 14:21 »
kad je deadline za recu?
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #109 : 10. Ožujak, 2012., 20:38 »


Young Galaxy - Young Galaxy

kaver rula. Puno bolji od onog prijašnjeg šrota, a opet, more je cesta :ave:
početak je odličan. Swing Your Heartache je uvjerljivo najbolja pjesma s albuma. prvih 4-5 pjesma se održava ritam veoma dobrih pjesama, prema kraju pjesme i nisu toliko cool,,,, nego nekako dosadne. Bend me podsjeća na The National malo. Swing Your Heartache, No Matter How Hard You Try, Lazy Religion, Outside the City i Come And See su mi najbolje sjele. album sam po sebi je dosta solidan, probabljiv da se tako izrazi, iako prema kraju malo opada zanimljivost jer mi osobno pjesme idu na istu šemu.

7/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #110 : 12. Ožujak, 2012., 18:45 »
Ko je posluša nek napiše do sride, da Vanja može staviti sljedeće,,
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #111 : 12. Ožujak, 2012., 19:47 »
koji je danas dan LOL  :fpalm: :fpalm:

napišem, odvrtio album danas dosta puta.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #112 : 12. Ožujak, 2012., 19:56 »
Bend me podsjeća na The National malo.

 :chair:

Nije. Al mene podsjeća na nešto al ne mogu odredit točno što.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #113 : 12. Ožujak, 2012., 20:52 »
I mene, najbliže šta sam se sjetio je national
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #114 : 12. Ožujak, 2012., 21:44 »
mislim da je meni nešto tipa shins + doves + verve
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #115 : 13. Ožujak, 2012., 13:34 »

Young Galaxy - Young Galaxy
Meni najbolji album topica dosad. Neke stvari mi stvarno baš pašu, šteta je jedino šta album dosta padne otprilike od polovice. Swing your heartache, prva stvar, sjela mi odma na prvo slušanje i rula ugođaj, za nekakvu noćnu vožnju gradom. Također me stilski podsjećaju na nešto, al definitivno ne National. Čak malo Feeder u nekim pjesmama. The sun is coming up and my plane is going down mi je otprilike ta granica di završavaju dobre stvari na albumu i počinje pad kvalitete.

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #116 : 13. Ožujak, 2012., 15:09 »

Young Galaxy - Young Galaxy

Nezzzzzzzz.
Slušljivo, ali dosadnjikavo. Odvrtio mi se dosta puta u zadnjih par dana, ali jednostavno... neće u uho.
Meh. =(

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #117 : 14. Ožujak, 2012., 14:59 »
YOUNG GALAXY


YOUNG GALAXY                                         YOUNG GALAXY                                                                  YOUNG GALAXY                YOUNG GALAXY                                         YOUNG GALAXY                                                                  YOUNG GALAXY       



RULA >.> Super miks kečinosti, raznolikih stilova i vokala, nije dosadan ni u jednom trenutku. Podsjeća me na previše stvari doduše (iako nezz jel to loše uopće al ae), al nekako je veseo i optimističan. Tipa ovaj prijelaz na 0:50 na "no matter how hard you try". Baš je nekako kežual i BRIGHT i sve <3


Ne znam što da još kažem. Super zadovoljan uglavnom. Ne volim ocjenjivat baš albume brojevima al kad bi mora reka bi 7/10, al po mojim jako strogim kriterijima.  :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #118 : 14. Ožujak, 2012., 21:43 »
YOUNG GALAXY

baš ovo što duje reče. sviđa mi se pola albuma. prva polovica. baš dobre pjesmice. i iako su neke malo duže, zanimljive su.
al od 7. pa do kraja album postane jako dosadan. bezveze. mlake pjesme sve u svemu.

5.7/10
« Zadnja izmjena: 14. Ožujak, 2012., 21:47 presveti »
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Top 123438 normalna muzika
« Odgovori #119 : 16. Ožujak, 2012., 01:14 »

Young Galaxy - Goung Yalixy #__#


A ONO. Imam jednostavno dojam da sam preslušao sve to već odavno. Kao neki miks dređa, m83, metronomya, my bloody valentine i nezz, nečeg, bez dovoljno svoje karizme i upečatljivosti. Preslušao par puta, nemam nikakvih zamjerki,,, al onda opet, nemam ništa posebno ni za reći. Ni dobro ni loše. Ok sve u svemu. Ali jedan od onih slušljivih ali lako zaboravljivih albuma.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9