HCL.HR

Što se igra na 3DS-u ovih dana?

  • 138 Odgovora
  • 66392 Hitova
*

Njec

  • *
  • 109
  • Do a burrito roll! :P
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #135 : 21. Svibanj, 2015., 01:36 »
Igra je odlicna i zapravo treba dosta grindat da dignes liku lvl a time dobija i nove specijalne napade.
Plus treba skupljat lovu i materijale za izradu razno raznih itema.
Cilj je na kraju sto brze prec tih 10ak nivoa i osvojit S+ rank.
Mehanika igre mi se jako svidja, pravi mali hiden gem na 3DS-u.
Tu je i prekrasna 2D grafika i odlicna muzika.
Nego, jesam rekao da je igra super ? :mrgreen:

Evo mene su originalni Mega Mani privukli zbog odlične muzike - a i volim platforme, samo što ssa svim tim Mega Man nastavicama za originalni NES, a i sa devetkom za Wii, sam uvijek imao problem sa prevelikom težinom istih - koja me za razliku od recimo Donkey Kongova - nije nabrijala da idem dalje igrati, već samo frustrirala i na kraju otjerala da idem radije gruvati Contre ili Donkey Kongove. Sa velikim osmjehom svako malo pređem Contru Rebirth za Wii, Donkey Kong Country za SNES, a i jednom mi je uspjelo Contru 3 za SNES proći ( :clap: ), čiji primjeri valjda govore da inače nemam problema sa igrama visoke težine - osim ako ista nije krajnje nepravedna, kao što to doživljavam sa Mega Manovima.

E sad - moje je pitanje, je li ova igra isključivo za ljubitelje Mega Man mazohizma ili će uživati i oni igrači sa nešto tanjim živcima? Što misliš? :D

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #136 : 21. Svibanj, 2015., 05:27 »
Igra je puno laksa od normalnog Megamana (ja nisam presao zadnjeg bossa, jer sam valjda jos preslab-ili jednostavno nesposoban :mrgreen: , tako da cu prvo dic malo lika, atek onda navalit na zadnji nivo), i ajmo rec da je onako na prvu djeluje kao MM, ali kad zaigras, shvatis da su dosta toga izmjenili da se igra dobrano razlikuje od MM. I Igra ima i dva razlicita kraja, i moze se igrat beskoncano, ono odigras, vidis kraj i nastavis dalje igrat i dizat LVL i skidat vremena prijedenih nivoa (igra ima timer kad krenes igrat i mjeri ti vrijeme potrebno za prec nivo).
IMHO vrijedi tih 12€, dobijes na poklon i Mighy Gunvolt, malu NES kao prequel verziju Azure Strikera. Samo sam nju zavrsio za doslovno 30min :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Isaac

  • n00b
  • 1
  • Macor =^_^=
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #137 : 24. Svibanj, 2015., 14:27 »
Ja cu na brzinu da se predstavim, zovem se Danilo i danas sam se pridruzio i ja sam Srbin (valjda cemo se razumeti :D) i da predjemo na stvar...
Mnogo ljudi igra Animal Crossing: New Leaf i ljude ta igrica tako privuce (znam preko i interneta, a i preko mog iskustva, kada sam na DS-u igrao Wild World). Sta radis u igrici je da dodjes u taj tvoj gradic i onda te smatraju za majora grada itd. itd. Zanimljiva igrica veoma, ali se ljudi brzo navuku. Nadam se da je ova tema aktivna i ako neko moze da mi kaze za koliko evra moze da se nabavi 3DS??? Hvala puno :clap:
Let your dreams be bigger than your fears and your actions be louder than your words.

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #138 : 16. Veljača, 2017., 17:47 »
Da malo oživim ovu temu...

Ovih dana non stop igram Rhythm Paradise Megamix... kupio sam bez veze, na temelju ok recenzija i nisam požalio... non stop samo to igram (kao odmor od ozbiljnijih). Jednostavna i potpuno adiktivna igra.  :piva:

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9