HCL.HR

Origin

  • 247 Odgovora
  • 137017 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #240 : 12. Listopad, 2017., 10:28 »
Jel zna neko zasto mi stalno Origin izbacuje. Skoro svako drugi dan kad pokusam uc u Origin nemogu i nece da ga otvori, a tako je i sa internet stranicom koju takoder nece da otvori. To je valjda problem sa serverima ili sta? Jel se i vama to dogada?

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #241 : 10. Svibanj, 2018., 15:10 »
da li neko od vas ima problem kada hoce uci u fifa 18, da ga samo vrati u orgin, ne mogu nikako uci, izbrisao igru i opet instalirao ali nece

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #242 : 01. Rujan, 2018., 09:51 »
pozdrav, da li neko od Vas zna kada se kupuje igra preko orgina, tacnije Fifa 19, koliku konverzaciju uzimaju sto prebace novce iz nasih u eure?

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #243 : 07. Studeni, 2018., 19:16 »
Jeli se moze nekako prebaciti igra s pca na laptop da ne skidam opet igru na laptopu? Ako moze. kako?

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #244 : 08. Studeni, 2018., 08:38 »
nemože ja sam pokušavao promjeniti samo direktorij na pcu ali nije radilo tak da so sorry skidat ces ponovo
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Origin
« Odgovori #245 : 03. Studeni, 2019., 13:39 »
Šta bii s ovim besplatnim Origin access mjesecom ako tijekom 10. uradio onu dodatnu verifikaciju računa? Evo ne dobih nikakvu obavijest...

*

Saren

  • *
  • 110
Odg: Origin
« Odgovori #246 : 03. Studeni, 2019., 15:12 »
Jos uvijek je aktivan ja sam svoj aktivirao sinoc. Znaci odi na Originov website, svoj account, settings i dodaj bilo koji two step verification (ima 3 nacina sms, email i jos jedan). Cim odaberes koji hoces dobiti ces Origin Basic na mjesec dana besplatno. Sto se obavijesti tice ni ja nisam dobio nista nego igrom slucaja naletio na komentar nekog od forumasa tu na portalu pa otisao vidit o cemu se radi.

Odg: Origin
« Odgovori #247 : 04. Studeni, 2019., 10:29 »
Uradih taj verification još sredinom 10. i bilo je rečeno da će od 1.11. bit besplatan pristup Origin accessu, međutim ja ne primjetih da se išta dogodilo, kad odem na org access basic igre i dalje traži da platim... Hvala na odgovoru svejedno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9