HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 373160 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #705 : 26. Lipanj, 2016., 17:43 »
Ne, sve igre su od 1. dana do zadnjeg na popustu i nema novih popusta. To su sad već stara pravila na Steam sale-ovima.
Samo sad moraš dublje kopati da bi našao te igre jer više ne iskaču iz paštete s tim daily i flash dealovima.

*

Saren

  • *
  • 110
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #706 : 26. Lipanj, 2016., 17:47 »
Nisam osobno uzeo nista (zbog dobro znane hrvatske boljke : nedostatak posla = nedostatak love) bar ne ovaj mjesec. Mozda sljedeci al sigurno nece biti preko Steama, jeftinije mi je kupiti igru u dolarima preko G2A (nisam siguran jel Steam nudi odabir valute il ne, ako da moje isprike unapred imam ga tek jedan mjesec a prvu igru sam kupio preko drugog servisa). Tako da neznam... ono sto mi je definitivno na listi od igara (ako ce sale izdrzati sljedeci mjesec jos i ako se dokopam kakve love) su sljedeci naslovi :

-GTA V
-Doom
-Overwatch
-Rise of The Tomb Raider
-Need for Speed

Vidjet cemo kao sto rekoh, ako ce bit love nesto od ovoga sta mi ispadne najjeftinije u tom trenutku cu uzet.

*

coksy

  • *
  • 30
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #707 : 26. Lipanj, 2016., 17:55 »
Nešto sitno ove godine:  http://prntscr.com/blbhdv   ali sale po sale i već došel do jubilarne 200 igre u libraryu :D Šteta kaj neću stić odigrat sve ako uopće i išta :/


*

YTDzoniF

  • n00b
  • 2
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #708 : 26. Lipanj, 2016., 17:57 »
Nista Jos,ali planiram da kupim Payday 2  :faca: :D ;) 

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #709 : 26. Lipanj, 2016., 20:03 »
Što biste vi uzeli iz HCL-a ?  :D

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #710 : 26. Lipanj, 2016., 20:04 »
Kupio sam Far Cry 4, Metro 2033 Redux i Metro last light Redux te Mafiu 2, FC 4 sam već jednom prešao kao i ostale nastavke ali narodnu verziju sad sam odličio kupiti i preći igru uzduž i poprijeko jer obožavam FC serijal, Metro nikad nisam igrao ali sam čuo da je dobro pa sam odlučio kupiti oba djela i Mafiu 2 nisam nikad zaigrao kad je izišla igra nisam imao dobar PC a sad prije izlaska trojke sam odlučio zaigrati i preći dvojku, to je to za sad, možda još nešto ubodemo možda i ostanemo na ovome.


Moja kolekcija za sada izgleda ovako, nemam nešto puno igara jer ono što kupim i odigram do kraja a puno vremena ode na Ark (800h) te prije izlaska Arka, Payday na kojeg je ošlo (600h)... Na listi želja su mi još, Fallout 4, Witcher 3, Rise of Tomb Raider te Doom :)




Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #711 : 26. Lipanj, 2016., 20:13 »
Vrijedi li uzeti AOE 3 ili Need for Speed ?Uz jednu odo ove dvije,molio bih vas da mi navedete jos par igrica sa dobrom pricom :D

*

haton

  • *
  • 39
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #712 : 26. Lipanj, 2016., 20:31 »
Evo danas sam uzeo super meat boy,razmisljam i da uzmem ac 3 i black flag

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #713 : 26. Lipanj, 2016., 21:10 »
Kupio sam Far Cry 4, Metro 2033 Redux i Metro last light Redux te Mafiu 2, FC 4 sam već jednom prešao kao i ostale nastavke ali narodnu verziju sad sam odličio kupiti i preći igru uzduž i poprijeko jer obožavam FC serijal, Metro nikad nisam igrao ali sam čuo da je dobro pa sam odlučio kupiti oba djela i Mafiu 2 nisam nikad zaigrao kad je izišla igra nisam imao dobar PC a sad prije izlaska trojke sam odlučio zaigrati i preći dvojku, to je to za sad, možda još nešto ubodemo možda i ostanemo na ovome.


Moja kolekcija za sada izgleda ovako, nemam nešto puno igara jer ono što kupim i odigram do kraja a puno vremena ode na Ark (800h) te prije izlaska Arka, Payday na kojeg je ošlo (600h)... Na listi želja su mi još, Fallout 4, Witcher 3, Rise of Tomb Raider te Doom :)

(Klikni za pregled slike.)

Odlčne igre. I ja sam takav. Samo kupujem ono što je dobro i u čemu uživam igrajući. Za dvije godine to je oko 40 igara. Ne uzimam milion nekakvih koje neću nikad ni upalit :D

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #714 : 26. Lipanj, 2016., 21:39 »
Itko uzimao far cry primal?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #715 : 26. Lipanj, 2016., 23:03 »
Ja sam uzeo life is strange epizoda 2-5 (imam vec 1), hotline miami 2 (hotline miami 1 osvojio u hcl giveawayu)  :D , splintercell blacklist, tomb raider, stanely parable, far cry 3+DLC, DLC za bioshock infinite, prototype BUNDLE, portal BUNDLE i mafia 2  :D :D :D :D

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #716 : 27. Lipanj, 2016., 00:46 »
kupio Far Cry 1, Return to the Castle Wolfenstein, Mafia II, The Talos Principle, Ark...

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #717 : 27. Lipanj, 2016., 00:55 »
Ovaj sale nema smisla da traje 10 dana, kada su cijene non stop isto snižene. Koja je svrha držat sale toliko dana? Ko god je htio kupiti sta želi za to je bilo dovoljno 3 dana da se razmisli.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #718 : 27. Lipanj, 2016., 01:12 »
Više čekam akcije na drugim stranicama, a i većine igara koje sam htio sam kupio   :mrgreen:
French Car Mafia EST.2016

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #719 : 27. Lipanj, 2016., 06:17 »
Ovaj sale nema smisla da traje 10 dana, kada su cijene non stop isto snižene. Koja je svrha držat sale toliko dana? Ko god je htio kupiti sta želi za to je bilo dovoljno 3 dana da se razmisli.

Jer je ljeto, praznici su i nisu svi kod kuce unutar ta "3" dana?
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9