HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1141953 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2205 : 24. Lipanj, 2013., 12:44 »
Dragon Age 2
Igrao sam malo, i za sada je uzas. Bas razocarenje nakon onakve jedinice. Ne znam, potrudit cu se da nastavim da igram.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2206 : 24. Lipanj, 2013., 23:29 »
Kakav je Dead island riptide, ako neko igra?
super je.. dosta duga zanimljiva radnja OPET :DDDD malo dosadi trckarat okolo al definitivno najbolja igra o zombijima heehhe a ne one gluposti left4 dead i walking dead


(Klikni za pregled slike.)

Nakon sat vremena igranja sa mišem i tipkovnicom shvatio kako je gamepadom daleko zabavnije i bolje kontrolirat Nilin pa sam krenuo ispočetka. Trenutno prelazim 5 epizodu i dojmovi su puno bolji nego u prvih sat vremena i mane mi u ovoj igri postaju sve manje bitne. Ima dosta stvari koje su mogle/morale biti bolje, ali ovo je nešto novo i drugačije te zaslužuje šansu. Igrin dizajn je jedan od najboljih koje sam vidio u igrama. Neo Paris izgleda fantastično. Primila me igra skroz svojom prezentacijom i atmosferom.
da cole tako je vrlo zanimljiva igrica al stim da sam navikao na pucacine trebalo mi je vremena da se naviknem al sad mi super lezi igra
eh da Crysis 3 je odliiiiicnaaaa to mi je sada na repertoaru dok remember me katkad zaigram :D


Nakon najave možebitnog reboota ili nastavka Mirror's Edgea, dobio sam želju za ponovnim (mislim da sam je samo jednom prešao) prelaskom.

(Klikni za pregled slike.)

eh da bar ima nastavak... trebalo bi ovaj put bit s likom i jos napetija.... al prestao sam se nadat jer je nastavak najavljen prije dosta vremena el eto ni traga ni glasa vise nisam cuo... tako da.... za kad je najavljen nastavak...


Dupli postovi spojeni u jedan - molimo da se naučite koristiti  Uredi tipkom  - WEAPONX
« Zadnja izmjena: 25. Lipanj, 2013., 06:57 WEAPONX »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2207 : 25. Lipanj, 2013., 16:37 »
Kakav je Dead island riptide, ako neko igra?

super je.. dosta duga zanimljiva radnja OPET :DDDD malo dosadi trckarat okolo al definitivno najbolja igra o zombijima heehhe a ne one gluposti left4 dead i walking dead

Hvala, dobro je da mi je neko odgovorio. Nabavljam definitivno :D

Trenutno igram Saints row : the third. Stvarno otkačena igra, mislim da u po pljačkanja banke daješ autogram i sl. :D


Dupli postovi spojeni u jedan - molimo da se naučite koristiti Uredi tipkom  - WEAPONX
« Zadnja izmjena: 25. Lipanj, 2013., 17:51 WEAPONX »
'sap homiz? Vana kil sam zombis?

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2208 : 25. Lipanj, 2013., 23:34 »
Trenutno igram prvu Mafiu,nisam je prije do kraja rješio pa bi bio red \:D/  i zapoćeo Remember me ali nije me baš privuko za ekran ali nastavit ću možda poslije bude zanimljiviji....

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2209 : 26. Lipanj, 2013., 11:45 »
Ja najvise na kompu igram Minecraft i dosta igram COD 4 ako bilo tko ne bas neki jak komp ko ja :S preporucujem mu definitivno COD 4  :P

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2210 : 26. Lipanj, 2013., 17:26 »
Ja najvise na kompu igram Minecraft i dosta igram COD 4 ako bilo tko ne bas neki jak komp ko ja :S preporucujem mu definitivno COD 4  :P

Uuuuu to sam igr'o i preš'o više puta, strava igra i u singleplayer-u i u multiplayer-u :D
'sap homiz? Vana kil sam zombis?

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2211 : 27. Lipanj, 2013., 10:57 »
Krenuo sam s Metro: Last Light.

Za razliku od smor prvog dijela, ovo je super :=D
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2212 : 27. Lipanj, 2013., 12:17 »
Deadp00l :D  e ljudi igra je sila, nećete se pokajat', humor je malo reć' sila :D
'sap homiz? Vana kil sam zombis?

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2213 : 27. Lipanj, 2013., 14:07 »
Deadpool - Za razliku od trailera humor zbilja nije toliko forsiran i naprosto jadan kao i u traileru, na par navrata sam se zbilja nasmijao. Akcija je tako-tako.
Fallout 3 - Nisam nikada prije igrao. Prelazio sam nekih 15-ak sati Old Vegas, bilo mi je meh nekako, ovaj je puno bolji ali i tezi cini mi se.
Grid 2 - Ne znam zasto se dosta ljudi zali na ovu igru (citaj: Cole), zbilja ima sve sto jednoj takvoj igri treba. Predivne prizore, raznolike staze, dobre aute. Fizika auta je ipak malo previse arkadna ali svejedno zabavna
Terraria - Nakon skoro godinu dana ne-igranja ponovno pokrenuo coop server i igram s prijateljem, zbilja je zabavno i nerepetitivno, koliko god nerepetitivno igra bez objectivea moze biti.
Counter strike: Global offensive - Imam ga na steamu od releasa, igrao nekih 5 sati prije, sad instalirao i igram s prijateljem casual.
Dead Island - Uzeo na steamu dok je bilo 75% off, jedan frendu, jedan sebi i sad igramo coop. GOTY verzija je pa sam dobio neku bonus kampanju i ripper mod aka pilu na stapu...
Alan Wake - Uzeo prije mjesec dana za 1$ na humble bundleu. Igrao i prije to piratsko ali nikad prosao. Zabavno je dosta. Napeto.
Alan Wake: American Nightmare - 0/10. Pokusavali biti smijesni, i na kraju ispao nekakav poluproizvod koji je mogao bit mini-igra u Alan Wakeu. Debilno, al opet za 1$...
Hotline Miami - Odlucio podrzati developere te sam kupio igru na steamu. Remek djelo.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2214 : 27. Lipanj, 2013., 15:11 »
igra se minecraft batman i homefront:D

*

HazzaStyles69

  • **
  • 225
  • Im Gooooku
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2215 : 27. Lipanj, 2013., 16:30 »
igra se Minecraft,bulletstorm,neverwinter i fc3 se prelazi :P
......

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2216 : 28. Lipanj, 2013., 16:26 »
L.A. Noire

Zaželio sam se malo detektivske igre i open worlda. Možda ovaj put čak i završim.

e i ja pokusavam igrat L.A. Noire al kad sam provao na kompu stalno mi je stekalo nevazno kako postavim opcije skroz do kraja gore ili spustim isto mi bude
a evo ima 2 dana provam i na novom laptopu... igram crysis 3 covjece a noire mi isto steka kao i na kompu .... skinuo sam je s neta i 1 i 2 put razlicite torrente
pa ako imas neko znanje kako bih to mogao rijesit da ne steka vise... osim da kupim org igru jer znate kakvo je vrijeme doslo :D

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2217 : 28. Lipanj, 2013., 16:31 »
Citat:
There seems to be a bug related to multi-threading. After adding the command to force single threaded running, it runs sweet. Even the load times are twice as fast. The mouse cursor is the only annoyance now. To force single threaded running, Rockstar say:

1) Run the LANLauncher.exe.
2) Click Options
3) Enter "-str" in the command line field for single threaded renderer, which may improve performance or compatibility on some systems.

Note: Using "-str" may cause the mouse cursor to appear on the screen throughout the game, and we are looking into this issue now.



Google čini čuda.


*

DevilMarkes

  • *
  • 37
  • Nikola.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2218 : 28. Lipanj, 2013., 19:14 »
Trenutno igram neeke zanimljive igrice. Mozete I vi da ih probate odlicne su.
1 Minecraft
2 Terraria
3 Dead Space 3
To su neke od igrica koje trenutno igram. Jeeee \:D/

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2219 : 28. Lipanj, 2013., 23:34 »
The Swapper. Preporuke! :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9