HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1152595 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2805 : 18. Listopad, 2014., 21:10 »
Počeli nam se množit ženski članovi :clap:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2806 : 20. Listopad, 2014., 18:03 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2807 : 21. Listopad, 2014., 01:01 »


Igrao sam sada sedam sati u komadu...
Da dobro vidite, sedam jebenih sati u komadu... Fucking Simse. Kakva bolesna zaraza...
Sjećam se kada sam u srednjoj školi igrao to na isto ovako zarazan način, sakupljajući sve moguće dodatke.

Napravio svog lika i napredujem u svim živim segmentima.
Trojku jedino nisam baš previše igrao, možda probao, no nisam se zadržao u igri dulje od sat vremena.
Već vidim da će me ovo ubit. xD

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2808 : 22. Listopad, 2014., 11:26 »
Quake 3 Arena, QL, NFS: Undercover, Oblivion...

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2809 : 24. Listopad, 2014., 13:41 »
New Super Mario Forever (freeware)

*

Fiuman

  • *
  • 123
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2810 : 28. Listopad, 2014., 12:21 »
Evo jutros sam uzeo Shadow of Mordor, danas krećem. :clap: Previše mi je bilo para za Xbox One, a s obzirom da nisam uspio na nagradnjači, ovo je bio logičan potez. :piva:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2811 : 01. Studeni, 2014., 21:50 »
Serious Sam 3

Ovo je moglo biti baš najbolje ikad. ;_;
Ali nije. ;_;

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2812 : 02. Studeni, 2014., 07:24 »
Zbog čega nije? :hiha2:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2813 : 02. Studeni, 2014., 09:28 »
Mozda mu smeta sto igra siluje neprijateljima, inace nezanam zasto se ovakve igre smatraju oldskul FPS-om, kada to jednostavno nije istina.
Ni Doom, ni Wolfenstein, Heretic, Hexen, Dark Forces, Duke Nukem 3D (te mi prve padaju napamet jer sam ih gutao kao mulac), nemaju taj neprestani spawn neprijatelja....

Inace od tih oldskul wanabe FPS-ova bi preporucio Hard Reset i Alien Rage (ovaj je dobio poprilicno lose ocjene jer dosta tezak, ali meni je bas dobro sjeo). A H.R. je radila ista ekipa koja je napravili odlicni re-make Shadow Warriora.

Hard Reset:


Alien Rage:
« Zadnja izmjena: 02. Studeni, 2014., 09:29 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2814 : 02. Studeni, 2014., 11:37 »


Build 831.
Jako jako zadovoljan viđenim s tim da igram još uvijek na kontroler.
Sva bojazan oko kvalitete ovog proizvoda mi je pala u vodu. Ovo će biti prava stvar.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2815 : 02. Studeni, 2014., 12:38 »
Rocketbirds: Hardboiled Chicken

Solidan platformer. Malo zagonetki, puno skakanja i još više pucanja, vjerojatno jako kratko kak je krenulo.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2816 : 02. Studeni, 2014., 13:45 »
Mozda mu smeta sto igra siluje neprijateljima, inace nezanam zasto se ovakve igre smatraju oldskul FPS-om, kada to jednostavno nije istina.
Ni Doom, ni Wolfenstein, Heretic, Hexen, Dark Forces, Duke Nukem 3D (te mi prve padaju napamet jer sam ih gutao kao mulac), nemaju taj neprestani spawn neprijatelja....

To spawnanje mi i nije toliki problem baš. Zna smoriti kad te igra baci u neki prostor gdje moraš obaviti par stvari i onda svaki put kad išta napraviš spawna JOŠ 200 NEPRIJATELJA LOL, ali pucanje ima dovoljno dobar feel da većinu vremena toleriram te gluposti. :hiha:

Pucanje je zapravo najbolja stvar u igri nez. Okršaji su dosta zadovoljavajući, više nego u većini FPS-ova čak.
Okej, osim nekih stvari koje su skroz fulali LOL! Oružja su preprecizna def (assault rifle možeš koristiti kao snajper lel) i neki protivnici nepotrebno smaraju. Recimo, oni što skaču po zidovima.

Ali šteta što je skoro sve osim pucanja u najboljem slučaju prosječno, a ima dosta potencijala.
Setting i radnja su potpuno nezanimljivi i siguran sam da te HEHE DOSKOČICE koje on konstantno baca baš nikom nisu smiješne.
Ne bih to ni spominjao da nema onih futurističkih alien/sirijskih/štaveć dijelova, koji dosta rulaju.
Koliko bi bolje bilo da igra uopće nije Serious Sam, nego da je neka luda TEORIJE ZAVJERE ELIJENI igra? To bi rulalo,,


A i nez, nisam još dovršio, ali već sam nekoliko puta uspio potrgati igru,,,, a nisam ni pokušavao lol.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2817 : 06. Studeni, 2014., 17:01 »
Banished

Pikiram ga otkad sam ga vidio u alphi, i jučer ga konačno uspio ugrabiti na aktualnom midweek popustu

Za sada samo odigrao tutorijale (koji su jedni od najboljih ikad) i malo kopao po wiki i yt.
Napišem dojmovi u topicu kad napravim pošteni grad.

Ako se dobro sjećam bilo nas je ovdje puno zainteresiranih za Banished, pa eto prilike da ga uzmete u pola cijele. Imajte na umu hrpetinu workshop sadržaja koji se u igri može dodati u bilo kojem trenutku.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2818 : 11. Studeni, 2014., 11:52 »
Dragon Age: Inquisition

igra je :ave::ave::ave:
mislim da ću neo vrijeme samo njoj posvetiti...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2819 : 11. Studeni, 2014., 11:55 »
Igraš igru koja se još ni na torrentima čak nije pojavila? Ili ti rođak radi u EA-u? :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9