HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1151414 Hitova
*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3495 : 20. Siječanj, 2016., 22:24 »
Ja se dvoumim izmedju Helldivers-a i ARK-a, nezz jos sta bih odabrao  :solidus:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3496 : 20. Siječanj, 2016., 23:43 »
Uzivam u The Witcher 3: Wild Hunt, malo GTA "V", i sve manje WoT .....

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3497 : 21. Siječanj, 2016., 00:11 »
Poceo igrat Naruto 3 i svida mi se igra za sada sam ugodno iznenaden.Ogromna promjena napsram svakoj igri koju sam igrao do sada.Vesela, ljepa Japanska muzika koju nisam cuo jos od Pokemona.Vizualni stil je brutalno dobar, svida mi se cjela ideja oko turnira nesto slicno ko ispunit san i doc na Indigo Plateau.Nezz imam neki osjecaj da cu zavolit ove JRPG i sve igre sa dalekog istoka, ima nesto posebno u njima.Mislim kad sam vidio ovog lika i odabrao ga, kao da su ga radili za mene, pogoden.A takvih ludila nigdje nema, pogledajte ovaj sako, pa vatra, a jos gori broj 999, svi znamo da je to 666 naopako, al to je nebitan detalj, al meni se svida.
Jedini je problem sta je nemoguce igrat bez kontrolera, tako da cu pokusta na tipkovinici al tesko.Bilo kako bilo kupujem novi X360 cim prije.

Ja i Hrvatina u timu.Hahah

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3498 : 21. Siječanj, 2016., 06:24 »
Pa i nije ti baš Naruto u potpunom smislu riječi JRPG - jest J nešto, vjerujem da ima pokoji RPG element ali više spada pod fighting žanr. Ako te zanimaju pravi JRPGu u potpunom smislu riječi, oni klasici - upusti se u FF naslove preko emulatora, Mana serijal, Xeno serijal, Grandia, Suikoden (meni najdrazi), Dragon Quest, itd Dosta toga je 'starije' ali sto vise primices ovoj godini manje su dostupni ako nisu na nekoj od konzola; za PC mozda ne bi lose bilo da probas The Last Remnant od SquareEnixa - trenutno je igram, nije los JRPG koji nije auto battle vec ima dosta nelinearne borbe. Sretno.
The blood of youth is bubbling back..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3499 : 21. Siječanj, 2016., 07:24 »
Ma JRPGovi su super, ali sam bartulu preporučio Naruto da vidi razliku u storytellingu između Zapada i Istoka gdje je to puno detaljnije napavljeno i gdje te pokušavaju povezati sa svakim likom bio on pozitivac ili negativac!
Od JRPGova imaš tales of zestyria, valkyira chronicles, cijeli FF serijal koji je genijalan i svaki je zaseban, last remnant i itd.
Ali prvo svakako odigraj Naruto jer imam osjećaj da će ti se svidjeti.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3500 : 21. Siječanj, 2016., 10:34 »
Opet sam instalirao Far Cry 3... 
Iako nemam faking vremena ni da ga upalim, nema veze- bitno da je on tu.
 :mrs: :fpalm:


Čole, ne smij se.
 :hihi:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3501 : 21. Siječanj, 2016., 11:51 »
Ma nije bitno da je RPG, bas sam imao zelju nesto Japansko zaigrat, a kad prodem ovo idem na nesto drugo pa cu onda provat neki punokrvni JRPG.

Metalni meni je FC3 puno bolji od cetvorke, nezz nekako mi taj tropski dio puno bolje izgleda, privlacniji je i zivlji nego onaj Tibet.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3502 : 21. Siječanj, 2016., 13:21 »
Ofrlje gledano, u FC3 imam preko 400 sati... osim što sam prešao igru preko 10+ puta, gomilu vremena sam utukao samo landarajući po šumi, istražujući i tako to.
U FC4 je ta brojka otprilike 4 puta manja, ali ok- još se zagrijavam.
:D

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3503 : 21. Siječanj, 2016., 13:23 »


Počeo avanturu po četvrti puta, i još uvijek me igra oduševljava kao prvi puta kada sam ju pokrenuo.

Remek djelo ne samo žanra nego cijele industrije.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3504 : 21. Siječanj, 2016., 14:09 »
Ark Survival Evolved
Ima dosta novih bićenaca pa ih pripitomljavam.
Inače Geometry Dash.
Mestrovic

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3505 : 21. Siječanj, 2016., 15:38 »
(Klikni za pregled slike.)

Počeo avanturu po četvrti puta, i još uvijek me igra oduševljava kao prvi puta kada sam ju pokrenuo.

Remek djelo ne samo žanra nego cijele industrije.
+1

Ma JRPGovi su super, ali sam bartulu preporučio Naruto da vidi razliku u storytellingu između Zapada i Istoka gdje je to puno detaljnije napavljeno i gdje te pokušavaju povezati sa svakim likom bio on pozitivac ili negativac!
Od JRPGova imaš tales of zestyria, valkyira chronicles, cijeli FF serijal koji je genijalan i svaki je zaseban, last remnant i itd.
Ali prvo svakako odigraj Naruto jer imam osjećaj da će ti se svidjeti.

Slazem se.
The blood of youth is bubbling back..

*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3506 : 21. Siječanj, 2016., 16:34 »
Poceo igrat Naruto 3 i svida mi se igra za sada sam ugodno iznenaden.Ogromna promjena napsram svakoj igri koju sam igrao do sada.Vesela, ljepa Japanska muzika koju nisam cuo jos od Pokemona.Vizualni stil je brutalno dobar, svida mi se cjela ideja oko turnira nesto slicno ko ispunit san i doc na Indigo Plateau.Nezz imam neki osjecaj da cu zavolit ove JRPG i sve igre sa dalekog istoka, ima nesto posebno u njima.Mislim kad sam vidio ovog lika i odabrao ga, kao da su ga radili za mene, pogoden.A takvih ludila nigdje nema, pogledajte ovaj sako, pa vatra, a jos gori broj 999, svi znamo da je to 666 naopako, al to je nebitan detalj, al meni se svida.
Jedini je problem sta je nemoguce igrat bez kontrolera, tako da cu pokusta na tipkovinici al tesko.Bilo kako bilo kupujem novi X360 cim prije.

Ja i Hrvatina u timu.Hahah
(Klikni za pregled slike.)

My man  :thumbs: Inace velik fan sam Naruto igara no ne bas tako velik Anime-a. Po meni je za sada UNS2 daleko najbolji naruto i po prici, boss borbama itd.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3507 : 21. Siječanj, 2016., 16:42 »
Al bartule, čini mi se da ovo što sada igraš nije Naruto 3 nego Naruto Shippuden ultimate ninja storm revolution, tebi treba Naruto Shippuden ultimate ninja 3.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3508 : 21. Siječanj, 2016., 17:13 »
Ja igram neki ultimate stom.Turniri neki i samo tuce, nije ni ovo lose.Al cekaj koja je razlika?...Ja jos nisam skontao sta je ode kampanja, ima neki turnir veliki i neke tri manje price.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3509 : 21. Siječanj, 2016., 17:30 »
Ja igram neki ultimate stom.Turniri neki i samo tuce, nije ni ovo lose.Al cekaj koja je razlika?...Ja jos nisam skontao sta je ode kampanja, ima neki turnir veliki i neke tri manje price.


Tu nema priče. Ni ne poznaješ likove i ono sve što sam želio da upoznaš i vidiš razlike između zapada i Japana.
Uzmi Naruto 3, a ne ovaj turnir. To dosadi i nemožeš nikako poloviti priču između likova.
Tek kada završiš Naruto 3 odi igraj taj turnir ili pričekaj 5.2. kada izlazi Naruto 4!  :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9