HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1142029 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4845 : 26. Ožujak, 2020., 13:48 »
Dota 2

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4846 : 02. Svibanj, 2020., 05:21 »
Upravo zavrsio GTA 5 :)    Kad ce GTA 6.......

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4847 : 31. Srpanj, 2020., 08:45 »
Prolazim kroz Sekiro i trenutno sam na nekih 60% igre. Rijesavam i skupljam apsolutno sve i mogu rec da do sada nisam imao nekih vecih problema, osim par mini-bosseva :D Ove glavne vise manje bez problema rijesim, ali ove  sporedne podcijenim i onda me prebiju ko od šale :D

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4848 : 02. Kolovoz, 2020., 18:58 »
Torchlight 2 :D

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4849 : 07. Kolovoz, 2020., 10:41 »
U vecini slučajeva Heroes of the Storm a tu i tamo s ekipom se baci BF1 :D
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4850 : 16. Kolovoz, 2020., 10:27 »
Nakon što sam završio Sekiro sa sva četiri kraja i prošuo u igri sve što se može, podigao sam se u svemir i igram Everspace. Super igra kojoj jako fali coop mode.

*

Salty_BOI

  • n00b
  • 1
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4851 : 09. Rujan, 2020., 23:07 »
DOOM eternal, DUSK i Factorio

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4852 : 09. Listopad, 2020., 10:42 »
Kao friško pečeni fan Star Wars Univerzuma, volim što je baš aktualan (igre, filmovi, serije) i baš mi je sjela ova deset satna piu-piu letačka razbibriga...



Star Wars: Squadrons nije tu da EA izmuže lovu na jednom osrednjem projektu, dapače SW Sqadrons je lišen DLC-a, mikrotransakcija i svih pošasti modernog gaminga...






Nakon deset sati koliko nudi single player kampanja potrošio sam još tri sata u multiplayeru, no stvarno nisam kompetativan s drugima, pa mi je to više frustracija nego li zabava ili izazov. Kampanja je nemrem reć kratka, nego čak i pristojnog trajanja. Volio bih reć kratka i slatka, no nudi gotovo dvostruku trajnost od prosječnih COD SP igara. Samo ću reć da su osmice koje igra drži u prosjeku apsolutno zaslužene. Malo igri fali da bude baš hit, no da je ugodno iznenađenje - stvarno jest. Bilo je tu naravno potencijala za nešto više, no u nekim svojim gabaritima je igra skromna, dok je u nekoj letačkoj arkadi baš izrazito ukusna ako bih se mogao tako izraziti. Atmosfera i likovi su jako simpatični; letjelice su lijepe, jednostavne kao i igrina gameplay mehanika. Arkadnost gubi težinu na značenju te riječi čim se upustite u multiplayer, jer onda se vidi koliko je zapravo igra zabavna po pitanju mogućnosti, taktike i prostornog manevriranja s letenjem, kombinatorikom gadgeta, štitova, prebacivanja energije na u onom trenutku vama važnom elementu bilo da je riječ o brzini, štitu ili naoružanju. U VR-u ne sumnjam da je eyecandy, jer i bez VR-a igra vam dopušta da istražite vizualno svoju letjelicu u stilu VR-a. Dizajnerska odluka da ne hodate, nego navigirate bazom putem miša ili gamepada mi je pomalo tupava, no ovdje je stvarno bio fokus samo na letenju, pa bilo kakvu ostalu interakciju on foot - zaboravite. Priča je fora i sama kampanja mi je baš sjela i svidjelo mi se u kojem je smjeru išla priča. Likovi nisu ništa posebno, osim Lindoa koji me se jedini dojmio. Najveći minus mi je zapravo što ti igra daje na izbor izradu lika, a na kraju uopće se ne vidimo u igri, nit nemamo nekakvu interakciju s drugima osim da druge slušamo, a mi ne izustimo niti jednu riječ. Tek sam pred kraj igre čuo smijeh Coleandre (kako sam nazvao svoju žensku protagonisticu), kada bih skinuo protivnika. Ako imate PLAYPRO od EA, obavezno si piknite igru, jer je stvarno zabavna, a ne traje dulje od 8-10 sati; a za 40€ bih ju preporučio ili ako ste veliki fan SW-a ili svemirskih pucačina.


Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4853 : 06. Studeni, 2020., 08:29 »
Trenutno igram Metal Gear Solid 2

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4854 : 29. Siječanj, 2021., 07:17 »
World of Warships i Battlefront 2.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4855 : 17. Veljača, 2021., 19:44 »
Sea of Thieves :)

Igra li netko to još? Tražim gusare coopanjone :)

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4856 : 18. Svibanj, 2021., 17:29 »
Przim My time at Portia i chilliram se nakon radnog dana i bliskih susreta s glupim ljudima...

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4857 : 03. Srpanj, 2021., 11:17 »
Upravo sam zavrsio Marathon 2 Durandal. I igra je bila zabavna all be it morao sam prvi put igrati 5 levela unatrag jer nisam imao municije dovoljno pa sam onda opet morao igrati par levela unatrag jer nisam dovoljno kisika to jest mislio sam da ono šta puni kisik je zapravo neka poluga koja otvara neka vrata ali tu sam bio u krivu. Igra je zabavna. Iako u nekim aspektima je malo frustrirajuce. Priča je lijepo posložena i nije nikada dosadna. Bungie-ev Marathon 2 Durandal je super FPS naslov koji je super za sve fanove tog žanra. Neću spoilati tako da oni koji nisu igrali neka igraju sami.

*

IvanLegenda

  • n00b
  • 3
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4858 : 03. Srpanj, 2021., 13:49 »
battlefield 4 :kava:

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4859 : 14. Srpanj, 2021., 01:06 »
Upravo Presao Strife na Veteran difficulty. Dobio sam bad ending i možda jedan dan odlučim da probam dobiti good ending. Dobra mi je bila igra. Iznenadio sam se kako je igra dobra. Nisam je igrao sve ovo vrijeme jer svi su govorili da je ovo prvi FPS-RPG što i je i mislio da če imati previše RPG elemenata kao Deus Ex ili System Shock. Ali RPG elementi nisu toliko pretjerani. Sviđa mi se kod igre šta je drugačija od ostalih FPS naslova tog doba. Ima mehaniku stealtha koja nije nešto specijalno ali tu je. Oružja su stvarno super. U početku šaka je beskorisna ali nakon nekog vremena bude kao berserk u doomu.Ali to se dešava postepeno Onda se dobiva cross bow ali electric bolts nisu baš korisne vec poison bolts su najbolje. Ima i machinegun koji je koristan u nekim situacijama. A onda mini rocket launcher je jako koristan protiv dronova,metalnih pauka,crusadera i tako dalje. Emp grenades su jako korisne za vece neprijatelje ili prije nego što odete na lift bacite bar emp grenades i ako ima neprijatelja nestanu. Flamethrower i Mauler su u redu. Mauler ima drugu funkciju pucanja koja služi kao BFG iz Dooma koja je super protiv Inqusitora. I onda Sigil koji se polako nadograđuje i postaje sve jači i jači.Health se nadograđuje nakon svake misije na 110,120,130 sve do 200. Secrete ili ti tajne dosta pomažu. Misije su zanimljive. Zadnji dio igre nije nešto Ali početak i sredina su super. Tamo kada se dođe do order commons tu igra polako počinje da opada u zabavi ali svejedno je zanimljivo igrati kroz ta područja. U nekim područjima se može lako izgubiti što nije baš super. Ali ako odigrate to područje par puta biće lakše Sve u svemu. 7 do 7.5 za Strife
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj, 2021., 01:09 HyPo »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9