HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1151155 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3375 : 20. Studeni, 2015., 10:05 »
Još prelazim AC IV: Black Flag, polako - guštam se.
Isto tako i Batman Arkham Knight, no trenutno mi je na prvom mjestu TTG Game of Thrones!
Jednostavno obožavam TTG igre i ova mi je mila majka.
Sad tražim još neku igru koju bi pokrenuo iz librarya no nekako bih radije prvo prešao ove 3 igre pa krenuo dalje.

Vidim da nitko nije zainteresiran za Resident Evil 5 u coop-u.... :wildboy:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3376 : 20. Studeni, 2015., 15:03 »
Trenutno igram samo metal gear soli v phantom pain,igra je vrh vrhova,presao 27 epizoda

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3377 : 20. Studeni, 2015., 21:08 »
Još prelazim AC IV: Black Flag, polako - guštam se.
Isto tako i Batman Arkham Knight, no trenutno mi je na prvom mjestu TTG Game of Thrones!
Jednostavno obožavam TTG igre i ova mi je mila majka.
Sad tražim još neku igru koju bi pokrenuo iz librarya no nekako bih radije prvo prešao ove 3 igre pa krenuo dalje.

Vidim da nitko nije zainteresiran za Resident Evil 5 u coop-u.... :wildboy:

Sa BF-a skoči poslje na Sindikat, Unity zasada zaobiđi; vjeruj mi.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3378 : 20. Studeni, 2015., 21:10 »
Sa BF-a skoči poslje na Sindikat, Unity zasada zaobiđi; vjeruj mi.

Ha, bih da ga imam. Čekam neki popust za njega a do tada imam još i Rogue...

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3379 : 21. Studeni, 2015., 14:36 »


Vidim da nitko nije zainteresiran za Resident Evil 5 u coop-u.... :wildboy:

A čuj kad kampanju mozes u jednom sittingu preći nije tolikooo napeto, mislim da sam iz 3 perspektive prešao, a imaju 4 - tako nešto, sve u svemu spašava činjenica da je coop osim toga so so.
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3380 : 21. Studeni, 2015., 15:04 »
Fallout New Vegas
Onaj tko prijeđe Fallout 4 bez varanja..ja mu napravim zlatni kip nasred Zagreba

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3381 : 21. Studeni, 2015., 15:09 »
Kakvog varanja?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3382 : 21. Studeni, 2015., 15:11 »
Fallout New Vegas
Onaj tko prijeđe Fallout 4 bez varanja..ja mu napravim zlatni kip nasred Zagreba

Onda pripremi puno kipova...
Svatko od igrača ima žanrove koji voli ili koje ne voli. Naravno da ima ljudi koji vole taj tip igre i normalno da će ju preći bez varanja. Moraš malo promijeniti način razmišljanja.
Ako tebi nešto ne ide i ako ne možeš preći bez varanja to ne znači da su svi isti kao i ti.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3383 : 21. Studeni, 2015., 15:14 »
Boze sacuvaj.Ako mislis na sifre to sam koristio ko djete u GTA 3 sifru da auto moze letit, da preletim mostove.U San Andreasu za Hydru i Jetpack i nije mi na pamet palo vise ikad koristit ijednu sifru i unistavat cjeli dozivljaj i samu igru sa istima.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3384 : 21. Studeni, 2015., 19:47 »
Fallout New Vegas
Onaj tko prijeđe Fallout 4 bez varanja..ja mu napravim zlatni kip nasred Zagreba

Onda pripremi puno kipova...
Svatko od igrača ima žanrove koji voli ili koje ne voli. Naravno da ima ljudi koji vole taj tip igre i normalno da će ju preći bez varanja. Moraš malo promijeniti način razmišljanja.
Ako tebi nešto ne ide i ako ne možeš preći bez varanja to ne znači da su svi isti kao i ti.

ali mi se čini nemogučim preći igru gdje su bossovi 50 puta jači od tebe..tako mi je bilo sa borderlands i svim mmo igrama osim DC universe

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3385 : 21. Studeni, 2015., 19:48 »
Nije svaki tip igara za svakoga...
Tebi možda leže neke druge igre. A s vremenom možda i naučiš igrati i taj tip igara. Samo nemoj varati i potrudi se.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3386 : 21. Studeni, 2015., 21:34 »
Ima puno igri koje traju 10-ak sati, a ima igara koje se igraju godinama tipa World of Warcraft. Obožavam igre u kojima opremaš svojeg lika. Volim igre sa zombijima i mutantima (S.T.A.L.K.E.R., State of Decay npr.)

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3387 : 25. Studeni, 2015., 00:25 »
Zakasnjeli Witcher 3 i ultra dosadni cod bo3 cisto zbog price (koja je uzas)

i btw pozdrav svima, ovo je prvi post jel :D

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3388 : 25. Studeni, 2015., 11:15 »
Poslije onog traumatičnog iskustva sa GTA5, download AC: Syndicate je pravi melem za oči... čak ni uPlay nije pravio nikakve probleme. :hug
Što se tiče samog gameplaya- jeste da traži malo privikavanja, ali koliko sam za sat-dva vremena mogao isprobati, ide to veoma dobro bez obzira što je samo kretanje moglo biti bolje odrađeno. Ono što mi se sviđa posebno, jeste odlična optimiziranost tako da moj stroj gura fluidnih 50+ fps-a na high/very high postavkama bez ikakvih problema, čak i onoj Londonskoj gužvi.

Posle onog fijaska sa AC: Unitiy, kao i bezglavog štancanja prethodnih izdanja, bio sam pomalo sumnjičav, ali izgleda da su se vratili na pravi put.

Pozdravljam i smanjenu Abstergo/Anymus sapunicu.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3389 : 25. Studeni, 2015., 11:33 »
Bravo slažem se 100% sa tobom čak su ga dobro optimizirali a večina ljudi govore kako je optimizacija sranje zato što bi sa 5 godina starim kompom htjeli igrat na high i onda hejtaju.
Za ac unity se slažem da je optimizacija bila katastrofa ali za ac syndicate nemam prigovora iako su mogli bolje al za razliku od unitya ovo je mila majka.:D
Keep calm and don't stop gaming

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9