HCL.HR

Uplay

  • 28 Odgovora
  • 28650 Hitova
*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #15 : 08. Siječanj, 2017., 19:35 »
Kaj nije the crew na originu ?
Možda Origin ima svoj The crew mislim tko sam ja da sudim, ali moj je za Uplay koji se bio djelio povodom Ubi30

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #16 : 08. Siječanj, 2017., 19:38 »
Nije na originu to je Ubisoft igra  :D


Uglavnom to nije instalacija igre ako je 5/6 to je instalacija popratnih programa (DirectX, Windows Visual Studio, Microsoft Visual C++ xxxx godina, itd.


Znači otkrij gdje je problem. što piše na 5/6? Ukoliko je neki od tih programa makni ih s računala ili napravi repair i to bi trebalo riješiti problem.

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #17 : 08. Siječanj, 2017., 20:24 »
Nepiše ništa specifično što se instalira samo stoji "Installation progress: 5/6" i pored toga loading krug koji se neprestano vrti pa ukazuje da ima života da nije zamrznuto, pogledat cu bolje po netu, ovako pitam ako se netko več susreo s ovim.

EDIT: Otvorite Task Menanger(ctrl+shift+esc) klik na "The crew Install helper" zatim end task i igra se pokrene kroz pola minute. :bonk:
« Zadnja izmjena: 10. Siječanj, 2017., 09:14 Filip Ruzic »

*

gauda9

  • n00b
  • 2
Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #18 : 09. Ožujak, 2017., 13:56 »
Pozdrav svima ljudi, nov sam na forumu tako da se unaprijed ispričavam s obzirom na to da pitam pitanje koje nema veze s gaming kulturom, al nisam znao di da ga svrstam baš...
Imam problem sa UPlay računom, znam svoju šifru, i znam korisničko ime, ali ne znam email, odnosno mislim da sam prvi put kada sam izrađivao račun iz svog maila kojeg inače koristim izostavio jedno slovo a da to nisam primjetio, zanima me kako da sad promijenim email za UPlay ili kako da napravim bilo što, kada Ubisoft na svojim stranicama za svaku sitnicu traži ulogiravanje koje je ne mogu napraviti?
                                                                                                                                                                         Unaprijed hvala na pomoći ekipa :D

Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #19 : 09. Ožujak, 2017., 18:20 »
Ako si napravio račun s krivim e-mailom, onda nisi sebi napravio račun, već nekome s tim mailom...napravi novi račun i riješeno
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

*

gauda9

  • n00b
  • 2
Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #20 : 09. Ožujak, 2017., 18:58 »
Hmmm, praktički ga nisam nikome napravio, jer taj e-mail ne postoji... Pa to baš i nije meni prihvatljivo riješenje s obzirom na sadržaj koji na tom računu imam...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #21 : 09. Ožujak, 2017., 19:22 »
Pa napravi novi acc. I preko njega se javi supportu. Ukoliko znaš sve 100% točno o tom acc dobiti ćeš ga nazad i onda ti oni mogu promijeniti email adresu.


Dakle, tajno pitanje, godina i datum rođenja, koje igre su gore, kada su kupljene, čak i paypal transakcije izvuci van.


Tada bi ti oni mogli pomoći inače ne...


Jedino ako si kao dio neke ekipe koja daje fejk podatke pa ih se ni ne može sjetiti kada zatreba, e tada si si sam kriv...

Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #22 : 10. Ožujak, 2017., 00:53 »
hmm nisam mislio da uopće možeš imati sadržaj na računu koji nisi potvrdio preko maila, ali ajde...eto ovo što je napisao Hrv4tin4, jedino logično što sada možeš...
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #23 : 08. Svibanj, 2017., 22:30 »
Pozdrav ekipa  :D
Imam mali problem. Registrovao sam se na uPlay oko nove godine, i tada sam morao da koristim Google Authenticator prvi put u zivotu, bukvalno mi ni za sta nije trebao. Izgubio sam stari telefon u medjuvremenu, i sada kad zelim ponovo da se ulogujem trazi mi sifru sa Authenticatora, a ja nemam nacin da dodjem do nje. Resetovao sam password 2 puta i uvek ponovo trazi broj sa Authenticatora do kojeg ne mogu da dodjem. Moze li neko od vas da mi pomogne. Inace ovo mi je prvi post ovde, tako da ako je losije napisan ili je u pogresnoj temi ne zamerite  :D  :mrgreen:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #24 : 09. Svibanj, 2017., 05:48 »
Dobio si i hrpetinu onih kodova za backup u slučaju sranja. Mislim da ih dobiješ 30ak. Zar niti jednog nisi nigdje spremio?!?
Isto tako za pomoć se ovaj puta obraćaš Google-u, a ne Uplay-u.
Znači tamo odi na njihovu kontakt formu za authentifikator i sredi stvari s njima.


Ali iskreno, ja uopće ne kužim kako ekipa uspije izgubiti mobitel?!? Znači niti jedan jedini mobitel nisam izgubio, strgao, nije mi puknuo ekran ili da nešto nije radilo... To mi stvarno nikada nije bilo jasno, a pogotovo u današnje doba kad na njemu imam hrpu autentifikatora, mobilno bankarstvi, itd...

Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #25 : 09. Svibanj, 2017., 09:54 »
Nisam izgubio pristup Google nalogu, znam svoju sifru i ponovo sam se prijavio na Authenticator, ali kod koji mi tamo izbacuje ne prihvata uPlay. Imam sve kodove za google, nije to problem, za google bih se snasao. Isao sam i na reset passworda, odem na mejl i zamenim passwor. Kaze mi password je uspesno zamenjen, pa mi opet trazi sifru sa Authenticatora koju ne prihvata. Nije prevelika steta, imao sam par igara, ali opet, ne bih ih izgubio ako bas ne moram.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #26 : 09. Svibanj, 2017., 10:45 »
Pa jesi se javio supportu?
Mi ti ovdje, nažalost, ne možemo pomoći. To može isključivo support. Ono što možemo je - savjetovati te, što smo i učinili...
Ja bih se borio za svoje vlasništvo pa makar se radilo i o jednoj jedinoj igri.


*

Juki_2212

  • n00b
  • 2
Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #27 : 01. Siječanj, 2018., 21:20 »
Imam problem sa assassins creed blak flag uzeo sam ga besplatno preko Uplay instalirao Sam I lepo radi single player ali multi player nece mom drugu hoce Ali mn nece neznam sto dali mozete da mi pomognete

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Uplay - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #28 : 01. Siječanj, 2018., 21:25 »
Ja sam imao sličan problem s AC III. Prvo googlaj malo kako otvoriti NAT portove za Uplay igre i kako dodijeliti statičku IP adresu svom računalu.


Ako ti to ne radi onda pošalji mail supportu od Ubisofta. Znači meni ništa nije od navedenog pomoglo pa sam dobio novi key. No nećeš ga dobiti dok to sve ne prođeš.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9