HCL.HR

DualShock 4

  • 147 Odgovora
  • 137979 Hitova
Odg: DualShock 4
« Odgovori #105 : 28. Travanj, 2014., 16:15 »
jeli iko ima problema sa "glasnin" vibracijama na DS4? točnije kad gamepad vibrira "jako" se čuje, na jednome iman taj problem, a drugi radi uredno

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: DualShock 4
« Odgovori #106 : 28. Travanj, 2014., 23:05 »
evo, ja sam htio sa amazona narucit ove grip it, jer na internetu svi govore da su to najbolje navlake za analoge, al jbt, postarina dodje 20-30 funti xD

I meni su te napete, ali amazon inace ubija sa postarinom.





Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

Odg: DualShock 4
« Odgovori #107 : 09. Svibanj, 2014., 18:37 »
Ja imam te kontrol freek i neznam pre visoko je to meni kad ih stavim tako da sam se odlucio jos neko vrijeme igrat bez icega jel nemam naznaka da ce ista se ostetit a ako bude nes onda cu stavit one obicne silikonske navlake jel sam ih kupio 4 za dolar i pol ili tako nesto na aukciji na ebay-u ;)

Odg: DualShock 4
« Odgovori #108 : 11. Lipanj, 2014., 21:05 »
kupujem jos jedan joystick i sd da pitam radi li ds3 na ps4-u i da mozemo dva igrati jer vec sam kupipo jedan jostic pa nije radio...

*

D_Permitted_Truth_89

  • n00b
  • 3
  • "Ahhhh....COCKSUCKER!!!"- Bulletstorm
Odg: DualShock 4
« Odgovori #109 : 25. Kolovoz, 2014., 13:14 »
Pozdrav svima,

Novi sam na forumu tako molim vas budite blagi. LOL.

Mojem kontroleru za PS4 tipke R2 i L2 škripe. Gledao sam na Youtube- u  da ih se može našpricat sa WD-40 i sve ok, a i da se puhanjem u prorez između tipke i plastike od kontrolera također može riješiti problem škripanja. Naravno da sam sa puhanjem već pokušao, ali se čini da je to privrmeno rješenje jer nakon nekoliko pritisaka opet počinje škripati. Sa WD-om se ne usudim pokušati jer ono ipak je to nekakva elektronika unutra koja je sigurno osjetljiva.

Također PS4 imam tek od 06. mjeseca ove godine i jedva ga stignem igrati od posla( dva puta tjedno max po 3 sata) pa možda je stvar u tome da mi kontroler još nije "broken in" ali sumnjam da ti Sony pošalje škripavi kontroler svoje nove konzole. Ima li tko kakav savjet koji ne uključuje špricanje kontrolera mazivom ili ako je baš to savjet može neki reasurance?'

Hvala i uživajte u game-anju.
Live wrong and hipster :)

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: DualShock 4
« Odgovori #110 : 25. Kolovoz, 2014., 16:29 »
Kupio plejku također prije 2 mj. I skripi takoder, slabo igram. Ja ga malo prije igre razradim stiskanjem R2 L2 i prestane skripat

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: DualShock 4
« Odgovori #111 : 25. Kolovoz, 2014., 16:35 »
Čujem da ima neki "trik" s grafitom, gdje uzmeš olovku i šaraš malo po tom dijelu koji se pomiče u konstrukciju gamepada, pa to pomogne malo dugotrajnije - na par mjeseci. Napiši dualshock 4 pencil trick ili tako nešto na YouTube - iskočit će već neki video.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DualShock 4
« Odgovori #112 : 25. Kolovoz, 2014., 16:41 »
Jel tko od vas probao gamepad na PC-u?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: DualShock 4
« Odgovori #113 : 25. Kolovoz, 2014., 16:47 »
Dap, ja koristim, ima mali programić koji emulira X360 kontrole, rula jako

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DualShock 4
« Odgovori #114 : 25. Kolovoz, 2014., 17:07 »
Znači nije plug&play.
MotionJoy?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: DualShock 4
« Odgovori #115 : 25. Kolovoz, 2014., 17:19 »
Ma ima plug&play, ali tada ti ga vidi kao obični generični kontroler, puno bolje je s ovim programom. DS4Tool se zove, puno toga dopušta, možeš koristiti trackpad kao miš, mijenjati boju na kontroleru, odrediti tipke, triggeri dobro rade...

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: DualShock 4
« Odgovori #116 : 26. Kolovoz, 2014., 07:52 »
Ovaj trik s grafitom radi na svemu. Grafit je masan, pa zbog toga može podmazati. Probaj staviti na kontroler, škripava vrata i vidjeti ćeš.

*

D_Permitted_Truth_89

  • n00b
  • 3
  • "Ahhhh....COCKSUCKER!!!"- Bulletstorm
Odg: DualShock 4
« Odgovori #117 : 26. Kolovoz, 2014., 08:05 »
Radi :))) . Hvala svima!!
Live wrong and hipster :)

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: DualShock 4
« Odgovori #118 : 26. Kolovoz, 2014., 11:04 »
možeš opisati ili linkati da vidim sto i kako?

guglam ovo od ementalera no neuspjesno :wildboy:

*

D_Permitted_Truth_89

  • n00b
  • 3
  • "Ahhhh....COCKSUCKER!!!"- Bulletstorm
Odg: DualShock 4
« Odgovori #119 : 26. Kolovoz, 2014., 11:28 »
    Ma nemaš baš na netu, bar nisam našao ništa korisno. Uzeo sam nož i olovki malo naribao vrh olovke da dobijem prah(možeš i sa šiljilom). Čekao da se malo slagne i ajmo reć "rastopi"(drži dlan preko toga) i malim prstom(mislio sam šatpićem za uši ali mislim da vlakna od vate nisu dobrodošla u kontroleru) namazao vrhove(na triggeru kod proreza, odmah ispod l1 i r1) triggera r2 i l2 i ne škripi. Probaj za početak sa manjom količinom je ja sam pretjerao misleći da neće biti dosta pa je bilo mrljavo i masno. Tako da ne moraš nakon toga i čistiti kontroler. Malo sam ga nakon mazanja istiskao i ne škripi nimalo :). Nadam se da pomaže.
Uživaj
Live wrong and hipster :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9