HCL.HR

Kupovina PS4 igara preko interneta

  • 189 Odgovora
  • 100165 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #135 : 18. Siječanj, 2015., 10:15 »
Meni jednom paket od zavvija nikad nije došao. :wildboy:

To naj pre-order Pimina ili si imao jos nekih problema sa njima?
Pa sto ti nisu vratili novce?
A i kolko ja znam za PO se ni ne skidaju novci sa racuna dok ne izadje igra...ili oni rade drukcije?

BTW i ja jednom cekao zavvi duze od mj dana, ali mi je doslo.
DealXtreme sam jednom cekao 3mj, isto doslo :mrgreen:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #136 : 18. Siječanj, 2015., 10:49 »
Jucer sam narucio Gta V sa The Game Collection-a, prvi put da narucujem s te stranice, znate li mozda nakon koliko dana stigne igra?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #137 : 18. Siječanj, 2015., 10:52 »
Jucer sam narucio Gta V sa The Game Collection-a, prvi put da narucujem s te stranice, znate li mozda nakon koliko dana stigne igra?

10-15 dana.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #138 : 18. Siječanj, 2015., 12:40 »
Ovisi o nasoj posti koliko im treba da isporuce. Meni jednom stiglo za cetiri radna dana, a inace od 6-8 dana.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #139 : 18. Siječanj, 2015., 14:55 »
Meni jednom paket od zavvija nikad nije došao. :wildboy:
I meni se to desilo sa PS4 Thief igrom, te nakon 30ak dana su poslali ponovo i ta je došla za 10ak dana ;)

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #140 : 18. Siječanj, 2015., 15:05 »
Jucer sam narucio Gta V sa The Game Collection-a, prvi put da narucujem s te stranice, znate li mozda nakon koliko dana stigne igra?

10-15 dana.

Meni nakon prve narudžbe gra stigao za 6-7 dana pa mi poštar bacio paket u dvorište i pas rastrgao kutiju i cd. Nakon razgovora sa našom postom u nekoliko navrata sam skuzio da nemrem ništa ali su mi rekli da prijavim firmi koja mi je poslala paket da nisam dobio paket što sam i napravio nakon nekih 25 dana od narudžbe. Morao sam odgovoriti na neka pitanja za royal mail i već sljedeći dan su poslali novi paket i nakon 7 dana sam našao obavijest u sanducicu da preuzmem paket u pošti. Eto ja sam dva puta čekao po 6-8 dana.

*

Fluf

  • *
  • 39
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #141 : 23. Siječanj, 2015., 22:09 »
Momci preko koje stranice bi bilo najeftinije narucit PS4 bez bilo kakve postarine,carine itd. Vidim da je na Video Game Plusu bundle sa Last of us 469 dolara kanadskih kae odprilike 2550kn. Zanima me jel bi imao kakve dodatne troskove na konzolu jer vidim da pisete da na igre nema nikave postarine niti carine. Ili mozda ima jos neka stranica jeftinija za narucit PS4?
« Zadnja izmjena: 23. Siječanj, 2015., 22:21 Fluf »

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #142 : 24. Siječanj, 2015., 09:01 »
to sa video game online plus se šalje DHLom, DHL ti je nacionalna njemačka pošta, tako da ja sve igre sa VGOP dobijem "PREPAKIRANE" u njemačkoj. Tako da imaš šansu dobit igre bez ikakve poštarine odnosno carine jer ja nisam dosad platio na nijednu a došlo mi ih je preko 10.... jer ispadne da ti je igra došla iz njemačke. No sa ps konzolom je druga priča pošto je konzola preko 300 eura tako da dolazi i iz njemačke naši ti mogu naplatit razliku u porezu.... sad dal se to zove porez, poštarina il carina isti k..... kad moraš platit...

uglavnom možeš dobit i bez, al ima šanse da i naplate.... prrije 5 godina sam kolegi naručio ps3 sa njemačkog amazonea i samo je dobio konzolu kući nije imao nikakvoh dodatnih troškova.... sreća.

*

Fluf

  • *
  • 39
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #143 : 24. Siječanj, 2015., 13:31 »
Pa zato baš i pitam, koje su šanse da mi lupe neki dodatan trošak na konzolu i kolko bi od prilike taj trošak iznosio? Planiram kroz koji dan narucit konzolu.

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #144 : 24. Siječanj, 2015., 14:09 »
Koliko ja znam, otkad smo ušli u EU nema više carine na bilo koji predmet koji dolazi iz zemlje koja je članica EU.
A s obzirom da VGP prepakira svoje pakete u Njemačkoj ili Belgiji, nebi trebalo biti carine.
Nekoliko sam igara naručio kod njih i nikada nije bilo carine, nisam siguran kako je za konzole al vjerojatno nema carine nit poreza il ostalih piz****ja

*

Fluf

  • *
  • 39
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #145 : 24. Siječanj, 2015., 15:11 »
Koliko ja znam, otkad smo ušli u EU nema više carine na bilo koji predmet koji dolazi iz zemlje koja je članica EU.
A s obzirom da VGP prepakira svoje pakete u Njemačkoj ili Belgiji, nebi trebalo biti carine.
Nekoliko sam igara naručio kod njih i nikada nije bilo carine, nisam siguran kako je za konzole al vjerojatno nema carine nit poreza il ostalih piz****ja

Ja isto kolko sam skuzio oni salju u Belgiju, Njemačku i Francusku. Sad po nekoj logici po tome nebi trebalo bit nikakve carine. Al opet, ako bi trebao platit neku poštarinu ili nesto onda bi ga rađe uzeo kod nas. Tko zna kak oni to za konzole gledaju i racunaju.

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #146 : 24. Siječanj, 2015., 18:44 »
Vidio sam da je PS4 sa GTA V i TLOU Remastered 2550 kuna.
Vjerojatno neće ništ naplatiti, a i da naplate, mislim da ne može ispast više
od 3600-3700 kuna koliko je kod nas PS 4 sa samo jednom igrom.

Nek me ispravi netko tko je više upoznat ako sam u krivu.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #147 : 25. Siječanj, 2015., 15:07 »
nisu to 100% info, na iznose veće od 300 eura (možda nije točan iznos) se naplaćuje razlika poreza, znači ako ti paket dođe iz Belgije a tamo je PDV 19%, onda ćet morat platit razliku od 6%...
tako nekako.... opet kažem dal se to zove carina, trošarina poštanski troškovi ili PDV isti k..... to je nešto što se mora platit i diže cijenu samog uređaja....

VGP nešalje ništa iz njemačke, sve ide iz Kanade, samo se iz nekog razloga prepakira u njemačkoj.... pratite one tracking brojeve, vidit ćete da su svi paketi poslani iz istog ureda.... te putuju preko njemačke..... neki i preko Britanije

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #148 : 25. Siječanj, 2015., 15:29 »
Da, i ak to plati, opet je jeftinije nego kod nas i dobiva 2 igre uz PS jel...
Da je već netko naručio PS sa VGP znali bi, uglavnom da sam ja pročitao
ovaj topic prije nego što sam kupio PS, ja bih probijao led i naručio bi
ga sa VGP-a.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

Fluf

  • *
  • 39
Odg: Kupovina PS4 igara preko interneta
« Odgovori #149 : 25. Siječanj, 2015., 16:24 »
Da, i ak to plati, opet je jeftinije nego kod nas i dobiva 2 igre uz PS jel...
Da je već netko naručio PS sa VGP znali bi, uglavnom da sam ja pročitao
ovaj topic prije nego što sam kupio PS, ja bih probijao led i naručio bi
ga sa VGP-a.

Nema bundla sa GTA V i TLOU. Ima samo sa TLOU i to je digitalna verzija igre. Sad ispada da je taj bundle 2600kn ravno. Neznam ni sam kaj da radim, oni daju garanciju ja mislim samo mjesec dana a po njuskalu ima novih konzola za 2500-2600 sa godinom ili dvije godine garancije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9