HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

  • 229 Odgovora
  • 126765 Hitova
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #225 : 02. Studeni, 2020., 11:22 »
Ljudi pozdrav svima,dosao sam kod Vas za savjet dok jos nije kasno.
Konzola ps4 pro model(cuh-7216b), kupljena je od osobe kod kojeg je je jos pod garancijom 15 mjeseci,a koriscena je 10 mjeseci. Kad sam je donio kuci zagrejala se i pokazalo se plavo obavjestenje da je to hot. Izgasila se. Naravno prije toga to je praceno sa jacim radom kulera.
E sada mene se kupuje konzola jer je okej covjek , a i ima garanciju .
Ona je sada ostavljena u servis gdje je garancija,ja cekam da me zovnu da mi kazu sta je ,ako ne bude nesto ozbiljno mislim da cu je uzeti, a ako bude, rekao sam mu da mi vrati pare.
Ja sam se ovdje javio da bih i od Vas cuo komentare i savjete, sta Vi mislite itd.
Vec sam od nekih dobio sugestije da je rijec o necemu, ali to cu ostaviti za sad za sebe da bih cuo Vase komentare.

pa dobro nemoraš brinit ako imaš garanciju dobit ces novu konzolu i miran si.. imo sam sličan slučaj i sreca da sam imo garanciju pa sam odnjeo  u trgovinu di je kupljena i nakon tjedan dana došao po novu konzolu jer nepopravljaju stare konzole..

 

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #226 : 03. Studeni, 2020., 08:11 »
Ljudi pozdrav svima,dosao sam kod Vas za savjet dok jos nije kasno.
Konzola ps4 pro model(cuh-7216b), kupljena je od osobe kod kojeg je je jos pod garancijom 15 mjeseci,a koriscena je 10 mjeseci. Kad sam je donio kuci zagrejala se i pokazalo se plavo obavjestenje da je to hot. Izgasila se. Naravno prije toga to je praceno sa jacim radom kulera.
Ček, ti je nisi uopće koristio, samo si je upalio i odmah nije radila? Frende, ja bi  tražio pare nazad odmah iste sekunde, a taj koji je prodaje neka se nateže sa garancijom.

Što se grijanja tiče, postoje dva scenarija:
 
Javlja li konzola odmah po paljenju da joj je vruće, to nikako nije dobar znak. Mogu samo nagađati, ali vjerojatno se nešto fizički dogodilo sa hladnjakom: da li je nešto puklo, odvojilo se, nije dobro montirano nazad, nema termalne paste (može se konzola fino rastaviti bez znakova oštećenja). Uglavnom, ovo je relativno loš scenario ali vrlo vjerojatno se stvar može popraviti.

Drugi scenario je da se konzola krene pregrijavati postepeno, tj u nekakvom vremenskom rasponu, odnosno dok igraš igre. Ok je da se grije, nije ok ako se gasi. Ovdje najčešće problem radi nakupljena prašina na rebrima hladnjaka i velntilatora. Ništa što dobra četka i usisavač neće riješiti :)  Pogledaj na YT kako rastaviti PS4Pro (ne gubiš garanciju, samo skidaš "blatobrane" ispod kojih se nalaze hladnjak i ventilatori.
« Zadnja izmjena: 03. Studeni, 2020., 08:23 moordrak »

*

bistry69

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #227 : 09. Studeni, 2020., 17:23 »
Ljudi imam pitanje. Brat mi ima ps4, a ja sam si uzeo ps5. Hoće on meni moći share-ati svoje igre koje ima accountu ili ne?
Hvala!  :hug

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #228 : 11. Studeni, 2020., 11:59 »
Ljudi imam pitanje. Brat mi ima ps4, a ja sam si uzeo ps5. Hoće on meni moći share-ati svoje igre koje ima accountu ili ne?
Hvala!  :hug
Samo si dodaj njegov acc na ps5 i skidaj šta ima i igraj preko svog :)

 

*

bistry69

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #229 : 11. Studeni, 2020., 17:22 »
Ljudi imam pitanje. Brat mi ima ps4, a ja sam si uzeo ps5. Hoće on meni moći share-ati svoje igre koje ima accountu ili ne?
Hvala!  :hug
Samo si dodaj njegov acc na ps5 i skidaj šta ima i igraj preko svog :)

Super, hvala ti :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9