HCL.HR

PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu

  • 229 Odgovora
  • 125852 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #90 : 09. Ožujak, 2017., 07:27 »
Da vas odmah prekinem u opet nepotrebnim i glupim raspravama.
Da, PS4 ima bolji hardware, ali ne zadovoljava sve korisnike i nekima je zbog svojih drugih (ne hardware-skih) strana XONE bolji.
Kraj priče.


Čovjek tu ne priča o snazi XONE nego o širem aspektu samih konzola koje ne moraju služiti svima isključivo za igranje.
A tu su i ekskluzive gdje svaka konzola ima svoje, nekima se uopće ne sviđaju PS ekskluzive (meni npr ne paše niti God of War, niti Uncharted, priznajem jedino Grand Turismo), a nekima XBOX ekskluzive.


Zato se ne baca sve na "činjenice" s hardware-ske strane nego na subjektivne stvari što kojoj osobi treba.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #91 : 09. Ožujak, 2017., 13:02 »
Svaka čast, o tome i pišem, iako ne znam zašto se ušlo u raspravu, ovo je tema za PS4 Pro.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #92 : 09. Ožujak, 2017., 13:59 »
Da vas odmah prekinem u opet nepotrebnim i glupim raspravama.
Da, PS4 ima bolji hardware, ali ne zadovoljava sve korisnike i nekima je zbog svojih drugih (ne hardware-skih) strana XONE bolji.
Kraj priče.


Čovjek tu ne priča o snazi XONE nego o širem aspektu samih konzola koje ne moraju služiti svima isključivo za igranje.
A tu su i ekskluzive gdje svaka konzola ima svoje, nekima se uopće ne sviđaju PS ekskluzive (meni npr ne paše niti God of War, niti Uncharted, priznajem jedino Grand Turismo), a nekima XBOX ekskluzive.


Zato se ne baca sve na "činjenice" s hardware-ske strane nego na subjektivne stvari što kojoj osobi treba.

Konzola mi sluzi za igranje kao i vecini ljudi,od nje ne ocekujem nista drugo nego kada upalim igru da one sibaju u pristojnom frameratu.
Ostale stvari su sasvim sporedne,koga boli uvo za multimedijalnu moc xbox-a kad mu je prvenstvena uloga igranje igara a na njemu nemas sta odigrat.
A i kad nadjes nesto ide ko krepana macka.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #93 : 09. Ožujak, 2017., 14:43 »
Tebe boli briga i to je tvoje subjektivno misljenje. To je isto kao da kazes da mobitel sluzi samo za telefoniranje i za drugo me boli uho...
Hajde malo prosiri vidike i shvati da se ljudi ne ravnaju po tebi i tvojim nacelima. Nemoj bit konzerva i baba od 75 godina koja ne zna koristiti sve feature nekih uredaja pa misli da je najpametnija i sve zna.

Svatko ima drukcije potrebe i Bogu hvala da nisu svi kao ti jer bi onda sve stvari bile jednostrane, a zivimo u 21. stoljecu...
Nije ti to vise samo konzola gdje stavis disk i igras. Cak je i PS 1 imao player za glazbu tako da ga opet nisu svi koristili samo za igranje, ja prvi...

A ti sad uz toliko featura tupis samo o jednom... Nije ti to NES iz 80ih da se samo igre igraju na konzolama...

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #94 : 09. Ožujak, 2017., 17:50 »
Tebe boli briga i to je tvoje subjektivno misljenje. To je isto kao da kazes da mobitel sluzi samo za telefoniranje i za drugo me boli uho...
Hajde malo prosiri vidike i shvati da se ljudi ne ravnaju po tebi i tvojim nacelima. Nemoj bit konzerva i baba od 75 godina koja ne zna koristiti sve feature nekih uredaja pa misli da je najpametnija i sve zna.

Svatko ima drukcije potrebe i Bogu hvala da nisu svi kao ti jer bi onda sve stvari bile jednostrane, a zivimo u 21. stoljecu...
Nije ti to vise samo konzola gdje stavis disk i igras. Cak je i PS 1 imao player za glazbu tako da ga opet nisu svi koristili samo za igranje, ja prvi...

A ti sad uz toliko featura tupis samo o jednom... Nije ti to NES iz 80ih da se samo igre igraju na konzolama...

To je misljenje 99% posto konzolaske populacije,dodatne mogucnosti konzola ta ekipa jako malo koristi,to je vise zanimljivo pc igracima koji nabave konzolu pa bi da se s njom moze raditi masu stvari kao da je komp.
Prosjecni konzolas je casual gamer kojem su igre bitne,da je drugacije x bi bio u egalu s pleykom a on je daleko od toga.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #95 : 09. Ožujak, 2017., 21:01 »
Ti si jarane nepopravljiv, ravnaš sve prema sebi i tvoj sud je mjerilo za sve ostale. Odvadi malo, napiši JA i onda je ok.

*

Gutgash

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #96 : 10. Ožujak, 2017., 19:18 »
Igra li tko no man's sky nakon ovog novog updejta?

Neobicno mi je glasan ps, vjerojatno do ps4pro supporta dodanog u igru, i/ili kombinacije istoga sa boost modom..

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #97 : 11. Ožujak, 2017., 20:09 »
Gledam na njuškalu daleko povoljnije i bolje ponude za Pro naspram oglasnika u BIH. Da sam u HR do sada bi Pro već bio u kolekciji  :D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #98 : 11. Ožujak, 2017., 20:10 »
Ja mislim da je moja ponuda extra, cak mi ga zao dat za toliko malo para sa svim igrama.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #99 : 11. Ožujak, 2017., 20:17 »
Htio sam ti napisati ispod oglasa da bih bio mušterija da si u BIH  :D
Super je ponuda, odmah bih ti izbrojao cca. 350 € za njega.

Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #100 : 11. Ožujak, 2017., 20:24 »
Ja mislim da je moja ponuda extra, cak mi ga zao dat za toliko malo para sa svim igrama.

Udat ces ga brzo,cijena pase plus solidni naslovi,medjutim ak se smije pitat zasto ga prodajes ?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #101 : 11. Ožujak, 2017., 20:45 »
Ma bas tako, zao mi ga prodat, nisam ni Witchera zavrsio, al eto.. Prodajem ga jer idem sutra na brod, nece me bit do 11 mjeseca, pa mi glupo da mi stoji doma 6, 7 mjeseci bezveze.. Kad se vratim kupit cu novi ili cu slozit dobar PC.


*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #102 : 11. Ožujak, 2017., 20:47 »
Ako imas nacina poslati ga u BIH mozes racunati da je prodato.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #103 : 11. Ožujak, 2017., 20:50 »
Ma gadno mi ga je slat, jos me od sutra nema kuci, pa racunam ko zeli kupit nek dode kod mene, pa ce mu moja mater sve pokazat i dat. A najbolje ga je vidjet i lova na ruke, najsigurnije.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 PRO - službena tema za raspravu
« Odgovori #104 : 11. Ožujak, 2017., 20:53 »
Da, to svakako, samo što je meni predaleko samo zbog toga doci. Ako se slučajno šta promijeni i ispadne neka prilika da dođe u BIH, računaj na mene.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9