HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631156 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2100 : 09. Siječanj, 2019., 14:26 »
Da ne dižem Destiny 2 temu iz pepela u multiplatform sekciji ovog foruma. Naime, na PS4 je bio gratis naslov Destiny 2 unazad par mjeseci, i sad ako ga ja želim ponovno skinuti, jer sam ga probao na par min, i onda morao deinstalirati jer eto, druge igre su bile bolje, sad dok pretražujem library i download list Destiny se jednostavno ne pojavljuje. Zašto? Jer se samo base game više ne prodaje pa su samo bundleovi dostupni ili šta. Malko govnjarsko od njih da dijele gratis naslov a onda ga u potpunosti izbrišu iz svega. Jedino sam ga uspio naći na transaction history, al to je samo potvrda o kupnji, bez ikakve poveznice za download istog. Ikoji savjet za lakši pronalazak?


A gdje si ga tražio? Mora biti pod library i provjeri pod purchased i tamo bi se trebao nalaziti...

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2101 : 09. Siječanj, 2019., 14:39 »
Sve sam pretražio, i library, i purchased, i u tražilicu sam upisao. Kažem ti, čak mi je nestalo iz izbornika downloads, na notifications na plejki...jednostavno nestao. Guglao sam, ljudima je nestalo, ali nađu u download list, ali meni jednostavno nema. Jel to kazna jer nisam htio produžiti članstvo (ne stignem igrati online -dijete/firma) pa čemu plaćati. Ovako i onako sam se prešaltao na PC tih 17 min na tjedan šta igram. Ovo sam slučajno skužio da mi nedostaje dok sam gledao šta da skinem od naslova šta imaju singleplayer a da nisam prošao.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2102 : 09. Siječanj, 2019., 15:05 »
Sve sam pretražio, i library, i purchased, i u tražilicu sam upisao. Kažem ti, čak mi je nestalo iz izbornika downloads, na notifications na plejki...jednostavno nestao. Guglao sam, ljudima je nestalo, ali nađu u download list, ali meni jednostavno nema. Jel to kazna jer nisam htio produžiti članstvo (ne stignem igrati online -dijete/firma) pa čemu plaćati. Ovako i onako sam se prešaltao na PC tih 17 min na tjedan šta igram. Ovo sam slučajno skužio da mi nedostaje dok sam gledao šta da skinem od naslova šta imaju singleplayer a da nisam prošao.


Pa to se i dijelilo u sklopu PS+ usluge ako se dobro sjećam... Dok ne obnoviš članstvo = 0 bodova. A ne bi ju mogao niti igrati možda bez PS+ jer je to isključivo online igra...


Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2103 : 09. Siječanj, 2019., 15:23 »
Da, ni meni se ne pojavljuje pod Destiny2. Kada stavim u serach samo Destiny (pod Entire Library), onda imam 2 komada, demo i Destiny 2 . Ja sam ga kupio sa svim ekspanzijama prije nego je došao na PLUS. Tada još nije izašao Forsaken. Gledam baš u storu, izgleda da su mijenjali bundle i tu je nekakav petljanac nastao. Ne vidim nigdje SAMO Destiny 2 bez DLC-ova.
Koliko znam, ako ti istekne članstvo, ne brišu se podaci, mislim reći tvoj library. Kada nastaviš plaćati, sve igre koje si utrpao u library bi opet trebale raditi.  Doduše, ja nisam još dopustio da mi članstvo istekne tako da neznam iz prve ruke...
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2019., 15:27 moordrak »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2104 : 09. Siječanj, 2019., 16:47 »
Ali svi ostali ps plus naslovi su tu, samo su lockani. Kazem, nije mi bilo do igranja, vec vidim da ga nema vise. Sta nema smisla, jer svi naslovi mi moraju biti u libraryju, a da ne kazem da mi je isti nestao i s download liste kao da nikad nije bio ni skinut. Pa maknuli su od silent hilla onaj demo sa storea, al mi je opet ostao u libraryju i mogu ga skinuti kad god zelim. Al D2 je skroz nestao.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2105 : 09. Siječanj, 2019., 17:39 »
Meni ista situacija, samo je Until Dawn u pitanju. Neki dan vrtim po libraryju i vidim da mi fali. Svi drugi PS+ naslovi koje sam skinuo su tu, samo UD fali.
Ps+ je i dalje aktivan.
Nije da se žalim, odigrao sam igru odavno, ali svejedno mi je čudno.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2106 : 09. Siječanj, 2019., 18:05 »
Meni ista situacija, samo je Until Dawn u pitanju. Neki dan vrtim po libraryju i vidim da mi fali. Svi drugi PS+ naslovi koje sam skinuo su tu, samo UD fali.
Ps+ je i dalje aktivan.
Nije da se žalim, odigrao sam igru odavno, ali svejedno mi je čudno.


Jeste probali rebuild library?!? Isto tako ako nešto nedostaje - PS support ima HR podršku pa pošaljete mail ili ih nazovete...

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2107 : 09. Siječanj, 2019., 18:34 »
Nisam još ništa probavao. Vidim da još neki to sugeriraju. Budem probao pa javim.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2108 : 09. Siječanj, 2019., 18:49 »
Ma rebuildam im ja...samo drame nista drugo. A kao, zasto kupujem fizicke igre?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2109 : 15. Siječanj, 2019., 01:50 »
Pozdrav, imam fizičku kopiju Horizon Zero Dawn-a i sad bi želio da igram onaj DLC što je izašao, pa me interesuje da li mogu da ga kupim online pa igram ili moram da kupujem online igru zajedno sa DLC-om pa da igram?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2110 : 15. Siječanj, 2019., 08:55 »
Možeš kupiti samo DLC i to je to. Ne trebaš ponovno kupovati igru. Samo moraš paziti na regiju jer su DLCovi region locked.
Npr. Ako ti na kutiji diska stoji neka druga regija npr. USA,a ne EU, dok je tvoj acc u EU - neće ti raditi DLC...
Dakle pazi samo da si u istoj regiji.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2111 : 15. Siječanj, 2019., 09:13 »
imam fizičku kopiju Horizon Zero Dawn-a i sad bi želio da igram onaj DLC što je izašao
The frozen wilds. Do 19.01. 2019. je na 49% popusta, sada košta 76kn. Govorim za HR store (EU verzija). 

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2112 : 15. Siječanj, 2019., 18:03 »
Imam dva pitanja u vezi sa DLC paketima:

Prvo:Ako bih ja sad kupio neku igru na disku sa svim DLC dodacima (neki gold edition) u NA da li bih ja te DLC dodatk, ovdje na svom UK nalogu, mogao igrati ili bi bili zakljucini zbog regije?

Drugo:Ako bih u NA kupio obicno izdanje igre i negdje online nasao NA DLC da li bi mi taj kod bio odbijen zbog region lock-a?

Akazo

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2113 : 15. Siječanj, 2019., 21:56 »
Citat:
Prvo:Ako bih ja sad kupio neku igru na disku sa svim DLC dodacima (neki gold edition) u NA da li bih ja te DLC dodatk, ovdje na svom UK nalogu, mogao igrati ili bi bili zakljucini zbog regije?
Trebao bi raditi. Koliko znam, fizičke kopije igara  možeš igrati na bilo kojem sustavu, neovisno o regiji. DLC-ovi, ako su došli na mediju, bi također trebali biti igrivi kao i glavna igra. Kada je DLC na mediju, obično je dio cjeline i sve se instalira odmah, ne pojedinačno, dio po dio. Na taj način radi ovih par GOTY izdanja koje imam doma. (Bloodborn, Witcher3, Horizon: Zero dawn).  Na Witcheru su to napravili prilično glatko, aktivirao si DLC kada si ušao u određenu regiju. Bloodborna se baš i ne sjećam. Jedino što sam mogao pojedinačno instalirati su tri igre iz Uncharted trilogije koje su zajedno došle na jednom BR-u.  Neka me netko ispravi ako griješim, (ispraviti ću komentar) 

Citat:
Drugo:Ako bih u NA kupio obicno izdanje igre i negdje online nasao NA DLC da li bi mi taj kod bio odbijen zbog region lock-a?
Govoriš o digitalnom izdanju igre. Digitalne igre također nisu zaključane (osim ako to proizvođač igre nije sam nametnuo, Sony inače ne brani igranje igara iz druge regije) Ovo ne vrijedi za digitalne DLC sadržaje. Digitalni DLC sadržaji su nažalost zaključani  na regiju iz koje glavna igra dolazi. Dakle, ako kupiš digitalnu igru u NA storu, tamo kupi i njen DLC.
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2019., 22:09 moordrak »

*

Pena034

  • n00b
  • 4
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2114 : 29. Siječanj, 2019., 22:24 »
Imam pitanje...znaci vi koji igrate i koji se dobro razumijete u plejke pomozite. Ako ja stavim plejku na tvornicke postavke i ako se opet prijavim sa svojim accountom, hocu li imati sve igrice i datoteke ili ce taj account biti nepostojeci

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9