HCL.HR

PS+

  • 5 Odgovora
  • 2603 Hitova
*

MaxLight

  • n00b
  • 3
PS+
« : 19. Veljača, 2014., 11:51 »
Pozdrav, kupio sam ps4 u BiH i imao sam trial verziju ps+ 3 dana.

Kad sam pravio account stavio sam državu HR i sada hocu da kupim nadoplatu za ps+ 3 mj ali mi ne prima ni kreditnu(mastercard) ni debitnu karticu(Visa),
pa vas molim da mi objasnite kako da kupim nadoplatu za svoj user, jer u BiH trenutno nema u ovlastenom shopu kupiti bonove za taj ps+. Hvala

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS+
« Odgovori #1 : 19. Veljača, 2014., 12:20 »
Nez kakva je procedura, ja sam koristio Visa Electron iz Unicredit BiH i prošla mi je bez problema. Jedino ako imaš nekoga iz Hr da ti kupi psn bon i pošalje ti samo kod preko SMS-a

Odg: PS+
« Odgovori #2 : 19. Veljača, 2014., 12:59 »
Mozes kupiti psn bon od 150 kn i snjim kupiti ps+ (samo neznam jeli postoje posebni bonovi za bih ili se u bih prodaju hrvatski bonovi ) i kupis i ostane ti 30-40 kn na bonu a to mozes za neke dodatke kupovat ili ikone ili neku jeftinu igru

*

MaxLight

  • n00b
  • 3
Odg: PS+
« Odgovori #3 : 19. Veljača, 2014., 14:43 »
Nez kakva je procedura, ja sam koristio Visa Electron iz Unicredit BiH i prošla mi je bez problema. Jedino ako imaš nekoga iz Hr da ti kupi psn bon i pošalje ti samo kod preko SMS-a

Jel ti ta visa bila debitna ili kreditna kartica? Kod mene je izvađena u Raiffeisen banci ali ne radi nit jedna nit druga...
Iz Hr mogu sutra dobit bon ali dali će prihvatiti, pošto je ovaj prijatelj iz Hrvatske isto slao za Sloveniju pa mu account nije htio primit taj bon.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS+
« Odgovori #4 : 19. Veljača, 2014., 17:31 »
Ako ti je hrvatski račun onda će bonovi iz hrvatske raditi. Tako vrijedi i za Sloveniju, slovenski bonovi za slovenski račun

*

MaxLight

  • n00b
  • 3
Odg: PS+
« Odgovori #5 : 20. Veljača, 2014., 14:45 »
Kupio bon 129 kn za 3 mj, radi - sve ok ;), Zahvaljujem

Može lock

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9