HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 470660 Hitova
*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1050 : 28. Rujan, 2017., 00:22 »
Pozdrav ekipa. Da ne duljim, evo danas stigne ps4, podesim sve, napravim account, dodam karticu (zaba mastercard, imam i devizni racun), sve funkcionira, prodje m ikartica za aktivaciju 14 days psn triala, hocu kupit igru i on ne da. Kaze da su krive informacije od kartice. Sve je tocno do u slova, identicna adresa profila i adresa kartice. Ne kuzim u cemu je problem. Probao i preko ps storea na pc-u, nista. U transaction history mi javlja missed charges. Jel bi morao mozda prebaciti novce s tekuceg na devizni racun pa onda kupovati dok su novci vec gore, a ne da ih automatski povlaci? Makar mi to nema smisla jer mi kaze da je 'credit card info invalid' i daje gresku E-8200012C

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1051 : 28. Rujan, 2017., 07:37 »
Imam sličnu situaciju, isto Zagrebačka banka. Jedno vrijeme je radilo bez problema, unazad pola godine ( možda i više ) isti problem : pogrešne informacije. Banka kaže da nije do njih, PlayStation kaže da nije do njih...

Kad želim nešto kupiti, uzmem bon u SD, pošalju mailom kodove i riješeno.

Ima dosta opcija za kupovanje ( “jednokratne“ kartice), ali mislim da je sa zabom gotovo nemoguće.

Ja imam i US račun, pa kombiniram popuste, kupim na amazonu ili g2a bon i unesem ga i kupujem.
 

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1052 : 28. Rujan, 2017., 08:18 »
Au, Phantom pain na Ps+. Nije loše, krenuli su na bolje.  :thumbs:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1053 : 28. Rujan, 2017., 12:23 »
Su krenuli na bolje da, al MGS V imam Day one edition... A ovaj ostatak igri sam gledao gameplay, nemam ja zivaca za to  :kava: tako da i ovaj mjesec nista za mene al tko nema nek uživa, meni drago. Cini se da u zadnje vrijeme imam pretplatu samo za multiplayer  :wildboy:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1054 : 28. Rujan, 2017., 13:08 »
Nisam ni ja baš za te stealth igre, ali stavit ću na easy i probati Rambo mod.  :clap:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1055 : 28. Rujan, 2017., 15:29 »
Hahaha, mozes ti Rambo mod al nije to to. Kad igras stealth pristup i onda ti srce poludi kad ti se netko priblizava i mislis si dal ce te vidjet il ne. Al ima igra neke fora znacajke. Npr. ako ubijas neprijatelje sa headshotovima sve vise njih ce dobit kacige na glavu. Ako ih tamanis po noci dobiju night vision gogles i tako slicne stvari. I ako ides Rambo mod nemoj se zaboraviti otusirati tu i tamo  :piva: uzivaj  :hug

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1056 : 28. Rujan, 2017., 15:41 »
Haha, bumo videli  :loludara:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1057 : 28. Rujan, 2017., 20:04 »
Nema ovdje biranja težine. Što mi je i čudno, jer je Ground Zeroes imao normal i hard, a ovdje su to izbacili. Ali postoje neke fore, primjerice kad te netko skuži, igra ulazi u neki slow motion i dobiješ nekoliko sekundi prostora da riješiš neprijatelja. A i to se može isključiti/uključiti. Inače stvarno odlična igra i meni jedan od najboljih akcijsko/stealth gameplaya.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1058 : 05. Listopad, 2017., 09:20 »
Imam MGS na kompu ali nisam daleko dogurao, bilo mi ga nezgodno igrati s tipkovnicom i misem pa je ovo super uletilo. A i Amnesiu nisam nikad zgotovio na kompu, originalnu igru, ove nastavke/dlc-e nisam ni igrao tak da je meni mjesec super!

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1059 : 05. Listopad, 2017., 12:59 »
Podržava li free Fortnite Battle Royale na PS4 trofeje? Na psn profiles mi prikazuje da samo Fortnite podržava. Je li to isto?

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1060 : 07. Listopad, 2017., 09:17 »
Evo jos jedno noob pitanje vezano uz PSN. Kak nisam uspio kupiti nista preko kartice, odjavio bi ju s PSN-a. Prvo me zanima dal PSN i PS Plus funkcioniraju normalno ako nemam nikakvo sredatvo placanja registrirano na accountu?

Drugo pitanje, kupio sam dva 150kn bona u sancta domenici i ostalo mi je 33 kn u walletu. Sad je Horizon Zero Dawn na popustu za PS Plus clanove na 184 kn. Znaci ako kupim jos jedan bon, falit ce mi kuna u walletu. Jel ima i jedan drugi nacin za dodati tu kunu ili jedino da kupim 2 bona opet od 150 kn? Koliko sam skuzio, bonovi nisu samo region locked nego i zakljucani po drzavama u kojima je registriran account. Znam da mogu otvoriti account s bilo kojom drzavom, ali iskreno ne volim imati 150 razlicitih accountova, radije bi imao taj jedan HR acc i to je to.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1061 : 07. Listopad, 2017., 14:53 »
Zbavih sebi God of War 3 i Nioh na ovom popustu. Biće veselo..  :hug

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1062 : 11. Listopad, 2017., 10:11 »
L. A. Noire- izlazi na ps4 14.11.2017  :hug



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1063 : 11. Listopad, 2017., 10:39 »
Odlicno, oce bit kakav remaster ili sta?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1064 : 11. Listopad, 2017., 10:48 »
Tipa kao- malo pobošljano i rezz će ić na 4k. :D  Uvijek me ova igra privlačila. Nego me stra spojit karticu na komp da kupim igru. Rađe preko Play.  :ementaler:

Citat:
• Showcased in 1080p for PS4™ and stunning 4K for PS4™ Pro.
• Includes the complete original game and all additional downloadable content plus new collectibles and detective suits to unlock, each with unique special abilities.
• Features an array of technical and graphical enhancements for a more realistic Los Angeles.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9