HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 469891 Hitova
*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #180 : 17. Lipanj, 2014., 13:52 »
ma te bonove netrebam kad vjerojatno radi AMEX ili paypal pa to nije bed. gledam na amazon.com i nemogu naći fifu 14 digital, ili krivo tražim ili nema :solidus:


*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #182 : 17. Lipanj, 2014., 14:04 »
za PS4 mi treba :wildboy:

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #183 : 17. Lipanj, 2014., 14:13 »
Aham, a vjerovatno će biti dodano kasnije, ostale PS4 igre su tu. :hiha2:

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #184 : 17. Lipanj, 2014., 19:49 »
Pa prodam kad predjem (dobim platinu), ne odma, da vratim sto vise love, jel.
Također. Vratim dovoljno love da si kupim novu fizicku na nekom snizenju ili digitalnu ako uleti nesto jeftino.

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #185 : 17. Lipanj, 2014., 22:55 »
Jel moguce da npr. moj frend kupi preko svoga acca neku igricu i skine ju na konzolu,pa da meni da šifru acca i ja skinem tu istu igricu na svoju konzolu? I onda samo se prebacim na svoj acc i igram.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030D using Tapatalk


*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #186 : 18. Lipanj, 2014., 03:55 »
Radi. Dodaš njegov profil i loginiraš se. Odeš da aktiviraš system na konzoli -> System activation;



te download igru. Kad je skineš, izađi iz tog profila ali nemoj ga brisati s konzole. Loginiraj se na svoj i igraj. Ovo radi na PS3,ali ne znam za PS4. I na kraju ako želi taj momak reset profil, ode na web store i deaktivira te/vas. Samo dvije konzole mogu od 2009god bit aktivirane čini mi se. Ima na sajtu od PSN-a. Prije je bilo 5 aktivacija po accountu.



 :piva:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #187 : 25. Lipanj, 2014., 16:51 »
PlayStation Plus in July

Entering PS Plus:


2nd July: TowerFall Ascension PS4
2nd July: Strider PS4
2nd July: Dead Space 3 PS3
2nd July: Vessel PS3
2nd July: LEGO Batman 2: DC Superheroes PS Vita
2nd July: Doki Doki Universe PS Vita

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #188 : 25. Lipanj, 2014., 19:14 »
+ svi vlasnici PS+ dobivaju pristup Destiny beti

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #189 : 26. Lipanj, 2014., 14:07 »
Pojavio se "Knockout Deals" na EU store, pa provjerite ako niste dosad ->

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gb/knockout-deals/cid=STORE-MSF75508-SUPERSAVES

Na US je isto "Summer Blast Week 1" i valjda će svaki tjedan nove igre dolazit.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/summer-blast/cid=STORE-MSF77008-9_SUMMERBLAST14

 :piva:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #190 : 26. Lipanj, 2014., 23:39 »
Pozdrav ekipa, imam jedno pitanje. Pokušao sam se registrirat na PS+ (da iskoristim onih besplatnih 14 dana) ali mi nikako neće prihvatiti karticu. Javlja mi grešku:
Please enter a valid credit card number
Provjerio sam sve podatke 100 puta i nikako neće, negdje sam pročitao da moraju biti iste adrese na registriranom accountu i na billing adresi pa sam i to promjenio i na kraju opet ništa. Kartica radi sigurno, dosada sam je koristio i za amazon i za paypal pa mi nije sada jasno zašto neće. Jeli netko možda imao sličan problem? Bilo kakva pomoć bi dobrodošla? :(

Inače kartica je od PBZ-a VISA electron
« Zadnja izmjena: 26. Lipanj, 2014., 23:40 Didier11 »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #191 : 26. Lipanj, 2014., 23:49 »
Jesi pokušao unijeti podatke preko web-stranice, pomoglo je nekim kolegama. Također pokušaj unijeti podatke s našim znakovima (kvačice) i s engleskim

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #192 : 27. Lipanj, 2014., 07:54 »
Jesi pokušao unijeti podatke preko web-stranice, pomoglo je nekim kolegama. Također pokušaj unijeti podatke s našim znakovima (kvačice) i s engleskim

Jesam i preko web stranice isti problem, čak sam probao i adresu na koju mi kartica glasi preko PBZ-a, ni to nije upalilo. Nemam kvačica ni u adresi ni u imenu :solidus:
Trazio sam i rjesenja preko SEN FAQ, ali nisam nasao nista korisno. Vjerojatno cu morat otvorit jos jedan racun u banci samo zbog ps :fpalm: jer sam mislio napravit i američki account za digitalne naslove.

Koja mi je alternativa? Bonovi?

Tek sam kupio PS, možda se nisam trebao rjesit XBOX live-a?! :D

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #193 : 27. Lipanj, 2014., 08:10 »
Pozdrav ekipa, imam jedno pitanje. Pokušao sam se registrirat na PS+ (da iskoristim onih besplatnih 14 dana) ali mi nikako neće prihvatiti karticu. Javlja mi grešku:
Please enter a valid credit card number
Provjerio sam sve podatke 100 puta i nikako neće, negdje sam pročitao da moraju biti iste adrese na registriranom accountu i na billing adresi pa sam i to promjenio i na kraju opet ništa. Kartica radi sigurno, dosada sam je koristio i za amazon i za paypal pa mi nije sada jasno zašto neće. Jeli netko možda imao sličan problem? Bilo kakva pomoć bi dobrodošla? :(

Inače kartica je od PBZ-a VISA electron

Bok!!
Kada upisuješ adresu nemoj staviti kućni broj..
meni je tako proradilo.. isto visa electron ali od zabe-e

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #194 : 27. Lipanj, 2014., 10:46 »
Bonovi?

Amazon.com je po meni najbolja opcija za bonove. Pogledaj par stranica unazad o tim nekim metodama. Ja stalno peglam ljude na HCLu time. :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9