HCL.HR

Resistance 2

  • 23 Odgovora
  • 6451 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Resistance 2
« : 13. Siječanj, 2008., 13:08 »
Jedinica stoji kao jedna od onih najboljih igara za PS3, pa je najava dvojke svim fanovima konzole došla ko naručena.

Evo i vijesti:
http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=1460&select=21

Dakle, dvije kampanje, multiplayer do 60 ljudi, te co-op za 8 igrača.

Što vi mislite o jedinici, kako će proći dvojka i sve ostalo oko Resistancea u ovom topicu!

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Resistance 2
« Odgovori #1 : 13. Siječanj, 2008., 18:56 »
Jedinica je prosječan FPS. Zapravo, igra je Black u fejk HD-u. Nemam neka velika očekivanja od dvojke.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Resistance 2
« Odgovori #2 : 13. Siječanj, 2008., 20:59 »
60 ljudi? Za jedan FPS?

To ili ce morat biti prokleto dobro napisan netcode, ili ce broj igraca ovisiti o bandwidthu malo zesce.

Ali ono, 60 ljudi je ipak malo puno.

Re: Resistance 2
« Odgovori #3 : 14. Siječanj, 2008., 19:07 »
Zbilja je preteško biti jedna od najboljih PS3 igara...  :tired:

I nemam neka prevelika očekivanja. A nemam ni PS3.  :ementaler:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Resistance 2
« Odgovori #4 : 14. Siječanj, 2008., 19:24 »
O DA, prosječan FPS... al bitno da je Halo uber inovativan i originalan. I Girsi. :piva:

Re: Resistance 2
« Odgovori #5 : 14. Siječanj, 2008., 19:58 »
ček, jel ti govoriš da je resistance u ligi ta dva naslova?  :wildboy:

jer onako, i meni je halo govno al i takav ga owna. O gearsima da ne pričamo.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Resistance 2
« Odgovori #6 : 14. Siječanj, 2008., 20:08 »
+1
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Resistance 2
« Odgovori #7 : 14. Siječanj, 2008., 20:19 »
Naravno da je to sve ista liga, iliti smeće s nabrijanom grafikom i 0 zanimljivosti. Po čem ga npr. Halo owna? Priči? Grafici? Neznam, reci mi. To je igra godine jel.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Resistance 2
« Odgovori #8 : 14. Siječanj, 2008., 20:24 »
Ne, Bioshock je igra godine.  :ementaler: Ali kad si već postavio pitanje, u neku ruku si sam sebi i dao odgovor. Da, Halo 3 pwna Resistance i po grafici i po priči. I u multy-u je bolji. Al dobro, Resistance ga saka u multy-u tako da i nije baš neka usporedba.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Resistance 2
« Odgovori #9 : 14. Siječanj, 2008., 20:27 »
plus šta ima totalno lejm oružja i level design. I onak, 2 boje.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Resistance 2
« Odgovori #10 : 14. Siječanj, 2008., 20:57 »
Vau, ima 2 boje. Kakve to veze ima? Quake 2 ima dve i pol pa je igriviji i zanimljiviji od Haloa. A čuj meni su u novim fpsovima većinom sva oružja lejm, loše su dizajnirana. :tired:

Ne, Bioshock je igra godine.  :ementaler: Ali kad si već postavio pitanje, u neku ruku si sam sebi i dao odgovor. Da, Halo 3 pwna Resistance i po grafici i po priči. I u multy-u je bolji. Al dobro, Resistance ga saka u multy-u tako da i nije baš neka usporedba.

Nema kaj, Box je pun pogodak za mene pošto volim fpsove.























*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Resistance 2
« Odgovori #11 : 14. Siječanj, 2008., 21:04 »
Pa ono, Box i PC su gotovo identične ''konzole'' što se tiče igara. Bioshock imaš i na PC-u, kao i GoW, sljedeće, a možda već i ove godine Halo 3 i tako.

To sada što ti eventualno ne voliš Box ili općenito ne voliš FPS-ove na konzolama je druga stvar. Ali to ne umanjuje činjenicu da su i Halo 3 i Bioshock superiorniji i bolji FPS-ovi u odnosu na prvi Resistance.

Ko zna, možda Resistance 2 bude ownao i UT 3. Dobro i za Sony, Insomniac a i za nas sve.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Resistance 2
« Odgovori #12 : 14. Siječanj, 2008., 21:59 »
O DA, prosječan FPS... al bitno da je Halo uber inovativan i originalan. I Girsi. :piva:

Ne mora igra biti uberinovativna ili originalna.
Samo, Resistance baš ni po čemu nije poseban. Ali ni po čemu. I u apsolutno svakom segmentu ga neka igra pwna.
Halo 3 ga masovno posjeduje u multiplayer segmentu. Recimo, screenshotanje, pregledavanje tuđih replay-eva, naj screenovi i replayevi dana, dijeljenje kastm mapa, Forge... Sve su to dijelovi Halo 3 multiplayera koji ownaju. Al ti to ne bi znao. Jer nisi igrao (a ako i jesi, očito ne multi). I po priči Halo owna resistens. O grafici bi se već dalo raspravljat jer Halo, recimo, ima bolje efekte osvjetljenja, dok Resistance ima neke kul efekte poput vrlo realnog razbijanja stakla. Recimo.

Girsi su, kad su došli, također bili vrh konzolaškog multiplayera (ako govorimo o NG-u, jer općenito, to je tad još uvijek bio Halo 2), kao i vrh grafike (tada na svim platformama).

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Resistance 2
« Odgovori #13 : 14. Siječanj, 2008., 23:17 »
Pa ono, Box i PC su gotovo identične ''konzole'' što se tiče igara. Bioshock imaš i na PC-u, kao i GoW, sljedeće, a možda već i ove godine Halo 3 i tako.

To sada što ti eventualno ne voliš Box ili općenito ne voliš FPS-ove na konzolama je druga stvar. Ali to ne umanjuje činjenicu da su i Halo 3 i Bioshock superiorniji i bolji FPS-ovi u odnosu na prvi Resistance.

Ko zna, možda Resistance 2 bude ownao i UT 3. Dobro i za Sony, Insomniac a i za nas sve.

Mene box nezanima. Uzeo sam si komp koji je malo skuplji od boxa al od njega imam više koristi, online igranje next gen igara i LAN igranje na 2 pc-a. Plus kad mi dođu frendovi koji imaju laptop spojimo 4 piceka i ispada ko box s 4 joypada. Kurac, još i bolje.  \:D/ I da, istina, sve te Box igre kadtad dođu na pc.

Dalje, neznam po čem si zaključio da ne volim fpsove na konzolama... pa obožavo sam Timesplitterse i Quake 3 na PS2 dok nije crko. Il s burazom 1on1 il tdm s multitapom.

Gle, nemoj Bioshock trpat u isti koš sa Rezistensom i Halom, nema smisla. Zadnje dvije su govno. Koje govno manje smrdi meni je svejedno. I dalje je govno.

@ixy - kad sam vidio prvu rečenicu tvog posta ugasio sam browser, onak, instantno.
« Zadnja izmjena: 14. Siječanj, 2008., 23:23 Dodo »

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Resistance 2
« Odgovori #14 : 14. Siječanj, 2008., 23:38 »
Pa nisam reko da ne voliš, stavio sam ''eventualno''.  :ementaler:

I ono kul, nek su ti obe igre govno, svako ima pravo na svoje mišljenje. Samo rekoh da je M$-ovo govno bolje i tu nebi trebalo biti neke diskusije.  :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9