HCL.HR

Što igrate na vašem PS3-u?

  • 302 Odgovora
  • 111153 Hitova
Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #135 : 15. Rujan, 2013., 17:17 »
pa šta niko nema PS3,znam da vas ima puno,ajde recite šta igrate
ja Igram Ratchet and Clank Into the Nexus i Ratchet and Clank Crack in Time

Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #136 : 21. Rujan, 2013., 16:00 »
Tales of Graces f


To mi je prva igra koju sam kupio za PS3 (još dok nisam ni imao konzolu) i unatoč tome što je i bila prva igra u mojoj konzoli, još ju nisam odigrao. Bravo ja. :wildboy:
Prebijem ja zadnjeg bossa na Evil težini, mislim dobit ću odmah trofeje za Moderate i Hard, a kad ono - ku*čina. E moj Namco... :fpalm:

Sad ganjam neke post-game trofeje.

Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #137 : 30. Rujan, 2013., 11:09 »
Odigrao Graces f (ostali neki trofeji, ali to ostavljam za 2. prelazak) pa se vraćam na Metal Gear Solid 3 kojeg sam započeo negdje početkom mjeseca, ali nisam puno igrao zbog količine gluposti kojima obiluje. Stvarno mi nije jasna ta igra.

- The End - kakav je to lik ???
- Kuwabara, Kuwabara - WTF?
- Revolver Ocelot je valjda najbesmisleniji lik u povijesti video igara
- neznam zašto The Boss izgleda onako sjebano, a i nije da me interesira baš (ali bojim se da ću svejedno saznati)



OK, nije igra potpuni promašaj... gušt je ukokati stražara preciznim hedšotom by SVD Rifle iz neposredne blizine, dok se drugi uzvrpolje i traže gdje sam, ili pak ubijati životinje granatama (jer se osjećam kao Jimbo i Ned iz South Parka), ali brate, scenarij je smijurija.

Trebao sam odmah staviti na extreme; na normal je prelagano.

*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #138 : 04. Listopad, 2013., 21:09 »
GTA V ::mrgreen:

Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #139 : 05. Listopad, 2013., 17:37 »
Ninja Gaiden Sigma 2
Warrior težina (jer je mentor zaključan na početku, **** ih ja). Neznam da li je to meni nešto ''ostalo od prije'' pa znam što treba raditi, ili je igra (u uspredbi sa X360 verzijom NG2) jednostavno prelagana.



Metal Gear Solid 3
Evo, prešao igru pa krenuo opet. Svidjela mi se, iako ima retardirani uvod i Dragon Ball bosseve. Sad me nešto vuče da kupim legacy, lol.

*

gคgι

  • n00b
  • 2
Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #140 : 12. Listopad, 2013., 20:26 »
Call of Duty Black Ops 2 , FIFA 13 , PES 13

Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #141 : 18. Listopad, 2013., 18:59 »
Započeo Hunted: The Demon's Forge...i još sam special edition nabavio. \:D/

Mogu reći da mi se sviđa. Igra, jelte. I kartice na kojima su kodovi napisani. :mrgreen:

Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #142 : 27. Listopad, 2013., 19:44 »
MGS: Peace Walker

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #143 : 28. Listopad, 2013., 01:50 »


Neznam na koji način ću napisat hvalospijeve za ovu igru kada je pređem, a da nebudem klasično slatkoriječiv i blag u davanju pozitivnih epiteta, ali potrudit ću se.
Postoje igre - ekskluzive, koje su must play/have, ali ovo je stvarno obavezno štivo svakog gamera.
Posudite od svog frenda PS3 ukoliko nikad niste i zaigrajte ovo, jer je stvarno nešto neviđeno.

Ne u smislu pojedinih elemenata, već isključivo u cijelosti taj koncept i sve što ide uz to.
Realnost i emocije, nezz savršeno.

Prešao sam više od pola i odlučio sam još na početku igrat igru samo na velikom TV-u u dnevnom i to iza 23 sata.
Vjerovatno najbolja odluka ikad. Igra je čudo iako ima dvije poveće mane, koje mi možda ne dozvole maksimalnu ocjenu, kojoj igra toliko teži.
Niti jedna PC igra mi ne izgleda bolje od ovoga i Beyond: Two Soulsa; dva naslova koja se vrte na konzoli staroj skoro osam godina.
Čudo jedno od Naughty Doga.

*

Diablo Cruz

  • n00b
  • 4
  • Zdravo
Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #144 : 28. Listopad, 2013., 17:47 »
Trudim se da nabavim Grand Theft Auto 5 u zadnje vrijeme ali mi ne ide -.- Igram LA Noire i pomalo Assasina

Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #145 : 01. Studeni, 2013., 12:43 »
Igram BF3 MP, igram pes 13, UFC i tako svašta..
19TH50

Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #146 : 07. Studeni, 2013., 21:14 »
Cesto pes 13 i trebam da nabavim GTA V jer mi je jako gotivna igrica!!! A i lozim se na FarCry 3 :)

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #147 : 08. Studeni, 2013., 10:31 »
Protekla tri tjedna Dragon's Crown.
Jučer završil, 86 sati uživancije.

Igra je fenomenalna, 2D akcijski RPG  Vanillawarea i Atulsa.
Odličan gameplay, izbor klasa, prekrasan art i u potpunosti funkcionalan cross-play.

Isprobano i dela perfektno, nema raznoraznih izvlačenja, odnosno izbjegavanja direktnog zajedničkog igranja (obično samo leaderboardsi i sejvsi).
Cross-region-play je to zapravo bil; tip iz SAD-a na PSV, ja na PS3-u i sve šljakalo ko da igram sa npc-em, samo puno bolje, jedno novo, lijepo iskustvo.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #148 : 22. Studeni, 2013., 19:26 »
Koja ****** katastrofa! Riješio sam sve misije u Peace Walkeru sa S rankom i sad mi do platine još samo trebaju ona 3 online trofeja - a igrača nigdje nema! :wildboy:
...a kad i konačno naiđem na nekog, obavezno mi javi server error.


Počeo ja zato Cross Edge. Na hard. I da, teško je. Na hard. :ementaler:

Odg: Što igrate na vašem PS3-u?
« Odgovori #149 : 18. Prosinac, 2013., 18:57 »
Počeo danas Resident Evil: Revelations

Mogu reći da mi se sviđa.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9