HCL.HR

Teži problem sa ps3 fat

  • 8 Odgovora
  • 5744 Hitova
Teži problem sa ps3 fat
« : 30. Travanj, 2016., 13:54 »
Ovako,da sve objasnim,prijašnji vlasnik je ugradio cobru ode u konzolu,nikad ju nije ni skužio koristiti,update napravio i čip nije dobio podršku više na taj update,al dobro to,jučer sam išao napravit update na 4.80 ofw,znači official i onda sam išao update bezveze usb za cobru ode na 5.30,nestalo mi je struje,i nakon toga svega kada ulazim u ps storu piše playstation store i ostane crne kasnije i stoji tako,igrica mi se zaglavila u blurayu,neće nikako van,sve sam probao metode na netu,ne prikazuje isto u meniju da je igrica u blurayu,a igrice s harda pokrene i ostane crna slika isto ko sa storom

Probao sam otvorit konzolu,vratit kablove sve,mjenjat hdmi portove,kablove,reset svega mogućeg,al cd i dalje ne ide van i tak stoji,garanciju nema a servis mi kaže 600kn,a to je fakat previše za servisirat fat konzolu staru 1000 godina po,ako netko ima ikakvu metodu bilo bi super  :fpalm: :bonk:

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Teži problem sa ps3 fat
« Odgovori #1 : 30. Travanj, 2016., 19:22 »
Brickao si konzolu...
Jesi pokušao ponovno instalirati update?
Situacija je malo komplicirana jer imaš i ODE,vjerovatno ćeš morati konzolu downgradati,što je moguće samo sa posebnom opremom (flasherom),a to ti košta kao što si rekao ovisno o servisu od 400-600 kn...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Teži problem sa ps3 fat
« Odgovori #2 : 01. Svibanj, 2016., 10:16 »
Čim sam stavio official update od sonya bilo je doviđenja,misliš da skinem isti update sa njihove stranice i prek usba?probat ću

Odg: Teži problem sa ps3 fat
« Odgovori #3 : 01. Svibanj, 2016., 10:19 »

Odg: Teži problem sa ps3 fat
« Odgovori #4 : 01. Svibanj, 2016., 10:31 »
Sve sam već probao,neće prvom metodom,a šarafe nemam nigdje blizu bluray,tako da ni drugom ne mogu,jednostavno neće van,general skinuo opet update ubacio ga na stick,stick čita al ne i update,na netu pročitao i da promjenim ime update i dalje ništa,ma joj lud sam već,2 dana cijele dane oko tog se zezam
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj, 2016., 10:41 Markos26 »

Odg: Teži problem sa ps3 fat
« Odgovori #5 : 01. Svibanj, 2016., 15:20 »
Čitam po netu da može bit do bluray drive,a vidim meni ni ne svijetli više plava ledica,da probam stavit drugi?kupit već pokvarenu konzolu s ispravnim driveom pa ga zamjenit?

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Teži problem sa ps3 fat
« Odgovori #6 : 03. Svibanj, 2016., 20:23 »
A teško je sad reći,da se uništio Blu-Ray Drive,ostatak konzole bi morao funkcionirati bez problema.
Najpametnije ti je kad već nemožeš ništa sam odnijeti to na servis ili nekome tko se razumije.
Problem je po mome mišljenju softverske strane,jer ti je nesto struje u vremenu dok se konzola ažurirala.
Najvjerovatnije treba napraviti downgrade software-a.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Teži problem sa ps3 fat
« Odgovori #7 : 03. Svibanj, 2016., 21:00 »
kupio sam si jučer slim konzolu,dobio za siću(600kn)pa ću ovog odfurat na servis kad bu para,on pali,zelena lampica gori al ovo je problem,na netu sam čitao ili da je bluray kihnuo ili nije dobro spojen,a nemre se update baci error uvijek,a čitao sam da je to u tom problem,al spojio ga sto puta opet i ništa,ne blinka plava ledica uopće više,pa mislim da je kihnuo

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Teži problem sa ps3 fat
« Odgovori #8 : 04. Svibanj, 2016., 07:59 »
kupio sam si jučer slim konzolu,dobio za siću(600kn)pa ću ovog odfurat na servis kad bu para,on pali,zelena lampica gori al ovo je problem,na netu sam čitao ili da je bluray kihnuo ili nije dobro spojen,a nemre se update baci error uvijek,a čitao sam da je to u tom problem,al spojio ga sto puta opet i ništa,ne blinka plava ledica uopće više,pa mislim da je kihnuo

A ako misliš da je tako otvori konzolu (imaš stotine tutoriala na YouTube-u),i pogledaj je li Blu-Ray na mjestu i dobro ukopčan.
On ti je odma prvi sa desne strane ispod poklopca konzole,tako da nećeš izgubiti više od 15 minuta da je otvoriš i provjeriš.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9