HCL.HR

Anketa

Jeste li "Trophy hunter" ili igrate samo...da igrate

Jesam, trofeji su mi jako bitni
32 (21.1%)
Nakon prvog prolaska igre bacam se "u lov"
57 (37.5%)
Ne interesiraju me previse trofeji, kolko ulovim, ulovim
63 (41.4%)

Ukupno Glasova: 150

Trofeji

  • 548 Odgovora
  • 239403 Hitova
Odg: Trofeji
« Odgovori #105 : 15. Travanj, 2016., 22:42 »
Pala je druga platina. Postajem olimpijac :D

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #106 : 20. Travanj, 2016., 00:00 »
Infamous First Light...jedna od dosadnijih platina  :kava: btw cestitke na drugoj platini  :thumbs:

Odg: Trofeji
« Odgovori #107 : 20. Travanj, 2016., 09:17 »
Hvala. Jel ti dugo trebalo da pokupiš sva svjetla u gradu?

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #108 : 20. Travanj, 2016., 09:27 »
Svijetla sam riješio za sat i pol +/-, dosadno je bilo boriti se u arenama, i rješavati challenge, od čega mi je najmrskiji bio Super bolt challenge gdje moraš ubiti 50 ljudi sa super boltom kojeg dobiješ tako da srušiš plavi dron. Jučer u 22,00 h sam imao 47/50 killova sa super boltom, i rekoh si ma još 5 min i platina. Dobio sam ju u pola 1 ujutro  :fpalm: nikako da naiđe plavi dron, sve samo žuti, ljubičasti i zeleni, a plavi nikako da dođe. Čim sam osvojio zadnji trofej, sam izbrisao igru. Neće me vidjeti tako skoro, zapravo neće me više nikad vidjeti. 

Odg: Trofeji
« Odgovori #109 : 20. Travanj, 2016., 10:40 »
Ja sam isto mislio po platinu, al neda mi se tolko vremena i živaca trošit.

Odg: Trofeji
« Odgovori #110 : 20. Travanj, 2016., 18:27 »
Hmm ja se ne sjecam da sam imao takvih problema u areni. Ak se dobro sjecam u jednom jutru sam sve to sredio. Na pocetku je bilo malo zabrinjavajuce kad sam procitao da treba milijune tamo skupljat ali kad skuzis kako radit comboe i gdje se kretati i skakati postalo je prilicno lagano i brzo.
« Zadnja izmjena: 21. Travanj, 2016., 08:07 Doomguard »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #111 : 20. Travanj, 2016., 19:10 »
I ja sam si mislio dal uopće imam volje za skupit 10 000 000 bodova ali to sam sve riješio za dva sata, ali za ovo nezz, jednostavno se nije pojavjivao dron, a samo to mi je bilo ostalo. Za popizdit..dva sata skakati i preživljavati valove neprijatelja dok ne nađem plavi dron...kažem, odmah sam izbrisao čim sam dobio platinu. Zamjerilo mi se skoro kao Knack  :ementaler:

Odg: Trofeji
« Odgovori #112 : 21. Travanj, 2016., 08:12 »
Nezz, na kraju krajeva reko bih da je to jedan od onih prelaganih platinuma, sve to kaj mozes ispod 10 sati rijesit. Vecina ih trazi oko 50 sati, a Ima nekih naslova koji zahtjevaju i 500+ sati, tako da su First Light i Second Son jedni od onih koje bi ziher preporucio ljudima koji zele lake i brze platinum trofeje. Stovise ta arena mi je cak i postala zabavna kad sam sve uspio obavit i nekak mi je bilo zalo da nemam kaj vise tamo za delat.

Enivej, ja sam neki dan krenuo na Dead Star i to mi se cini da bi moglo mjesecima potrajat.
« Zadnja izmjena: 21. Travanj, 2016., 08:14 Doomguard »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #113 : 21. Travanj, 2016., 14:03 »
Infamous Second Son mi je bila daleko zabavnija platina, iako je dosta lako za osvojiti. Ali da ispod 10 sati je laganica, trenutačno usput ganjam Killzone SF platinu, fali samo 4 trofeja, dva padaju lako ali dva mi treba par desetaka sati igranja. Ubijajuće. Ali na kraju dana veoma zadovoljavajuće. Jel taj Dead Star stvarno tako dobar koliko mi ljudi pričaju ili..jer ga još nisam ni pokrenuo  :faca:

Odg: Trofeji
« Odgovori #114 : 22. Travanj, 2016., 08:39 »
Uff taj Killzone Shadowfall, imam i tamo platinum ali bilo je par mjeseci cistog farmanja... Pomogo onaj patch kad su stavili da mozes offline s botovima unlockat upgradeove, pa sam vecinu tamo radio. Ammo resupply je svakako bio najveci problem a to moras mic po mic online. Uzmi one velike 30vs30 mape i samo spammaj box pored spawn pointa i bit ce vec polako.

A taj Dead Star, neznam bas jos, ok mi je nekak. Okvirno ne volim MOBE, ali ovo je doslovno jedini kojeg nisam uninstalirao u prvih pola sata, pa neznam kolko ti to govori. Svi trofeji su online i uopce nema singleplayera. Na svu srecu sami gameplay je twinstick shooter i prilicno lijepo izgleda pa mi je gust, tu i tamo bacim koji partiju i valjda cu tako do kraja godine dobit platinum. Treba radit neke killstreakove i 100 killova sa svakim brodom i one neke pro accolades skupljat, ne izgleda bas lagano i brzo. Takoder treba do rank 50 dogurat, sto mi izgleda da ce bit 100+ sati najmanje. Trenutno igram samo radi zabave i cinjenice da nemam nista drugo, a trofeji ce vec doci jednom.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #115 : 22. Travanj, 2016., 11:43 »
Nedostaju mi trofeji za prelazak na hard što još uvijek ne shvaćam zašto iz prve ne igram na toj težini, mislim nije da nikad nisam igrao išta, pa za sve collectiblese, i max out any assasul ability i max out all abilitys što znači samo taj ammo box kojeg tokom online igranja nisam koristio ni jednom, ali baš ni jednom. To mi je jedini problem, ostalo je laganica jer mi je više manje sve u gornjem rangu 8+ level abilityja, samo Ammo box stoji na level 1  :wildboy: ali rekoh, to mi ide usput dok se bavim ostalim platinama (Batman, Uncharted trilogy, Garden warfare 2, itd.) a gdje su još nove igre koje dolaze u 5 mj. i dalje.

Dead Star mi spada pod kolekciju igara koje imam i jednog dana mislim zaigrati, ali platinu neću loviti, to je sigurno. Prije ću odigrati Witchera da dobijem platinu iako su to sati i sati igranja, što neznam dal je dobra ili loša stvar.

Odg: Trofeji
« Odgovori #116 : 22. Travanj, 2016., 12:40 »
Ja isto uvijek prvo pređem na normal modu, pa onda igram na hard da dobijem trofej. Ne znam zašto, valjda se bojim da neću prijeći igru, ovako ju bar prijeđem i osvojim dio trofeja pa onda ako mi se da predjem i na hardu.

Odg: Trofeji
« Odgovori #117 : 22. Travanj, 2016., 14:05 »
Nešto ste me inspirirali s tim platinama pa krećem i ja u pohod na platine.. Trenutno sam na 60% Fife 16 pa to bi trebalo biti brzo gotovo onda idem na SW, a dok dođem do platine za SW doći će i nova igra  :bonk:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Trofeji
« Odgovori #118 : 25. Travanj, 2016., 11:40 »
Nešto ste me inspirirali s tim platinama pa krećem i ja u pohod na platine.. Trenutno sam na 60% Fife 16 pa to bi trebalo biti brzo gotovo onda idem na SW, a dok dođem do platine za SW doći će i nova igra  :bonk:
Tako treba...treba to sve osvojiti  :thumbs:
Ja sam krenuo ozbiljnije s Batman Arkham Knightom...htio sam riješiti sve Riddler zagonetke sam bez upotrebe the interneta pa sam se zadnja dva mjeseca vozikao po Gothamu tražeći zelene ljude i naravno da sam ih sve istukao..od danas je 100% riješeno...ostalo još 5 ili 6 trofeja...par dana i platina pada..usput najdraža  :clap:

Odg: Trofeji
« Odgovori #119 : 25. Travanj, 2016., 12:01 »
Kako kažu Pokemoni: moraš skupit sve  :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9