HCL.HR

Anketa

Jeste li "Trophy hunter" ili igrate samo...da igrate

Jesam, trofeji su mi jako bitni
32 (21.1%)
Nakon prvog prolaska igre bacam se "u lov"
57 (37.5%)
Ne interesiraju me previse trofeji, kolko ulovim, ulovim
63 (41.4%)

Ukupno Glasova: 150

Trofeji

  • 548 Odgovora
  • 239370 Hitova
Odg: Trofeji
« Odgovori #330 : 12. Travanj, 2017., 19:23 »
Ajmo ovako:

jesi li usporedio popis Q koje sam ti dao u linku sa svojim odrađenim questovima?

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Trofeji
« Odgovori #331 : 12. Travanj, 2017., 21:15 »
Znas sta je mozda najbolje, da ja loadam svoj stariji save, pokazem sta sam sve obavio, i pokazem sta se desi prije finalnog questa, i stavim ovdje video kad ga uploadam.

Odg: Trofeji
« Odgovori #332 : 13. Travanj, 2017., 08:45 »
Ne moraš ništa loadati, samo odi u menu i pod side questove pogledaj koje si kompletirao.

Odg: Trofeji
« Odgovori #333 : 15. Travanj, 2017., 16:43 »
Pala platina na Bloodborneu :-)

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Trofeji
« Odgovori #334 : 15. Travanj, 2017., 17:50 »
Čestitam   :piva:

Meni su još ostala dva trofeja (ako ne računam one za kraj igre), vezana za dungeone. Trebao bih danas-sutra riješiti to. Koliko ti je bilo potrebno vremena oko dungeona i na kom si levelu išao?

*

Stryderist

  • *
  • 55
  • Time is the fire in which we burn
Odg: Trofeji
« Odgovori #335 : 15. Travanj, 2017., 19:58 »
Ja sam provjerio na stranici da ima 20 side questova, 14 eranda. I to sam sve uradio, svaki puta kada sam imao opciju da izaberem izabrao sam srce, a nilla nisam ubio, nego postedio. Neznam ako ima neki skriveni side quest ili erand da sam propustio, bilo bih dobro znati.

Nešto si fulao. 21 main quests, 22 side quests i 14 errands. http://imgur.com/jpfH6p2

Jesi obavio quest s onim tipom što te traži da mu nosiš "krv" strojeva? Acquired taste se zove. To ti donosi 1% do onih 100%, ali ne računa se za trofej. Fulao si sigurno 2 questa. Usporedi popis svih side questova s neta s onima koje si dosad obavio. Tako sam ja, samo što nekim čudom nisam ništa fulao osim tog questa koji se ne računa za trofej.
« Zadnja izmjena: 15. Travanj, 2017., 20:07 Stryderist »

Odg: Trofeji
« Odgovori #336 : 15. Travanj, 2017., 22:39 »
Bit ce da je lijen za to  :ne:

Odg: Trofeji
« Odgovori #337 : 17. Travanj, 2017., 07:56 »
Čestitam   :piva:

Meni su još ostala dva trofeja (ako ne računam one za kraj igre), vezana za dungeone. Trebao bih danas-sutra riješiti to. Koliko ti je bilo potrebno vremena oko dungeona i na kom si levelu išao?

Što se tiče dungeona, mislim da će ti trebati cca 8-12h, ovisno o skillu. Kad sam krenuo igrati bio sam level 74, s tim da su prve dvije dubine bile mačji kašalj, treća malo teža, četvrta i peta su već bile izazov, pogotovo neki bossovi.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Trofeji
« Odgovori #338 : 17. Travanj, 2017., 11:09 »
Došao do zadnjeg dungeona, tj. do drugog bossa u zadnjem dungeonu. Level 152, ali opet, ovaj boss je brutalan. Jači je od svih bosseva u storyline-u zajedno. kako mi se čini  :hiha2: Sahranio me do sada jedno 10-ak puta, a valjda ću ga nekako riješiti...


*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Trofeji
« Odgovori #339 : 21. Travanj, 2017., 05:26 »
Ja sam provjerio na stranici da ima 20 side questova, 14 eranda. I to sam sve uradio, svaki puta kada sam imao opciju da izaberem izabrao sam srce, a nilla nisam ubio, nego postedio. Neznam ako ima neki skriveni side quest ili erand da sam propustio, bilo bih dobro znati.

Nešto si fulao. 21 main quests, 22 side quests i 14 errands. http://imgur.com/jpfH6p2

Jesi obavio quest s onim tipom što te traži da mu nosiš "krv" strojeva? Acquired taste se zove. To ti donosi 1% do onih 100%, ali ne računa se za trofej. Fulao si sigurno 2 questa. Usporedi popis svih side questova s neta s onima koje si dosad obavio. Tako sam ja, samo što nekim čudom nisam ništa fulao osim tog questa koji se ne računa za trofej.

Dali imas mozda izvor svih side questova i eranda, jel sve stranice na kojima sam gledao pokazuju da ima 20 side, i 14 eranda, puno bih mi pomoglo.

Odg: Trofeji
« Odgovori #340 : 21. Travanj, 2017., 07:23 »
Ja sam provjerio na stranici da ima 20 side questova, 14 eranda. I to sam sve uradio, svaki puta kada sam imao opciju da izaberem izabrao sam srce, a nilla nisam ubio, nego postedio. Neznam ako ima neki skriveni side quest ili erand da sam propustio, bilo bih dobro znati.

Nešto si fulao. 21 main quests, 22 side quests i 14 errands. http://imgur.com/jpfH6p2

Jesi obavio quest s onim tipom što te traži da mu nosiš "krv" strojeva? Acquired taste se zove. To ti donosi 1% do onih 100%, ali ne računa se za trofej. Fulao si sigurno 2 questa. Usporedi popis svih side questova s neta s onima koje si dosad obavio. Tako sam ja, samo što nekim čudom nisam ništa fulao osim tog questa koji se ne računa za trofej.

Dali imas mozda izvor svih side questova i eranda, jel sve stranice na kojima sam gledao pokazuju da ima 20 side, i 14 eranda, puno bih mi pomoglo.

Ako si rješavao questove i erande uz pomoć nekog vodiča, probaj vidjeti da li po vodiču ukupan zboj side questova i eranda odgovara ukupnom broju side qustova i eranda koje si riješio. Naime, baš sam jučer bacio oko i vidio da su u nekim vodičima side questovi i erandi malo pomiješani pa ti npr. u vodiču pod side questom stoje i 2 eranda i slično. Osim toga, da bi dobio trofej koji ti nedostaje mislim da niti ne trebaš završiti sve već samo ciljane side questove.

*

Stryderist

  • *
  • 55
  • Time is the fire in which we burn
Odg: Trofeji
« Odgovori #341 : 21. Travanj, 2017., 19:39 »
Ja sam provjerio na stranici da ima 20 side questova, 14 eranda. I to sam sve uradio, svaki puta kada sam imao opciju da izaberem izabrao sam srce, a nilla nisam ubio, nego postedio. Neznam ako ima neki skriveni side quest ili erand da sam propustio, bilo bih dobro znati.

Nešto si fulao. 21 main quests, 22 side quests i 14 errands. http://imgur.com/jpfH6p2

Jesi obavio quest s onim tipom što te traži da mu nosiš "krv" strojeva? Acquired taste se zove. To ti donosi 1% do onih 100%, ali ne računa se za trofej. Fulao si sigurno 2 questa. Usporedi popis svih side questova s neta s onima koje si dosad obavio. Tako sam ja, samo što nekim čudom nisam ništa fulao osim tog questa koji se ne računa za trofej.

Dali imas mozda izvor svih side questova i eranda, jel sve stranice na kojima sam gledao pokazuju da ima 20 side, i 14 eranda, puno bih mi pomoglo.

Evo napisat ću ti sve questove koje sam ja obavio (igru sam prešao do 100%, tako da su svi tu), pa vidi koji ti nedostaje. Nisu kronološki poredani kao na ign-u npr. nego kako sam ih ja prelazio.

Side quests:
1.in her mother's footsteps
2. the forgotten
3. underequipped
4. robbing the rich
5. a moment's peace
6. honor the fallen
7. fatal inheritance
8. blood on stone
9. ancient armory
10. insult to injury
11. a daughter's vengeance
12. cause for concern - farewell
13. death from the skies
14. heap of trouble
15. traitor's bounty
16. queen's gambit
17. sun and shadow
18. weapons of the lodge
19. hunter's blind
20. redmaw
21. sunstone rock
22. acquired taste

Evo i errands:

1. odd grata
2. hunting for the lodge
3. sanctuary
4. luck of the hunt
5. in foreign lands
6. shortage of supplies
7. demand and supply
8. collateral
9. to old acquaintance
10. healer's oath
11. hammer and steel
12. sun's judgment
13. a curious proposal
14. deadliest game

Eto to bi bilo to. Pregledaj i vidjet ćeš što ti nedostaje. Isprike kolegama zbog podužeg posta, ali morao sam tako napraviti da bude pregledniji popis.

Odg: Trofeji
« Odgovori #342 : 23. Travanj, 2017., 15:10 »
Platiniran Until Dawn: Rush Of Blood, prilično teška platina

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Trofeji
« Odgovori #343 : 29. Travanj, 2017., 14:42 »
Pala druga platina, na Bloodborne-u   :faca:

Odg: Trofeji
« Odgovori #344 : 02. Svibanj, 2017., 07:37 »
Pala druga platina, na Bloodborne-u   :faca:

Bravo! Jedna od platina koju mi je bilo baš gušt osvajati :-)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9