HCL.HR

driveri za laptop amd 6650m

  • 3 Odgovora
  • 1775 Hitova
driveri za laptop amd 6650m
« : 15. Studeni, 2012., 23:18 »
pozz , ovako imam problema s driverima za graficku na  laptopu. :bonk:  naime laptop je acer 5552g s hd6650m  i driverima skinutim s cd-a  e sad, htio sam staviti noviju verziju ali nece. Naime na služdenim stranicama Amd-a podesim sve kak treba, znaci  koji model grafe, operaciski sustav, dali je lap ili desktop i sl. skine mi onaj instaler od 1 mb koji mi kaže da nema podržanog hardvera .  i nece dalje. :fpalm: na službenim stranicama acer-a zadnja verzija je 8.783.2.0 . Ako odem u control  panel.  pise mi da su driveri iz 10.2010.  hmmm dali je moguce da  se driveri za laptope rijeđe izdaju ili kaj bi bilo u pitanje. nezz .  ako idem na driver update kaže da koristim zadnju verziju.
 TNX :piva:

Odg: driveri za laptop amd 6650m
« Odgovori #1 : 15. Studeni, 2012., 23:54 »
pogledaj kaj ti pise pod driver date ako hoces znati kolko ti je star driver.

ako skidas autodetect, to ni meni ne valja nikad. skini drivere tocno. znaci nootebook graphics, radeon hd, 6xxxm series i windowse koje imas i jel su 32 ili 64 bitni.
i onda ti mora skinuti catalystmobilityutil.exe, tako nesto i onda ce ti taj program skinuti oko 100-150mb drivera i amd programa za graficku i onda instaliras.

i tako uvijek instaliravaj. laptopi ti ne apdejtau niti prepoznaju nove drivere ako ih nekako automatski trazis, niti proizvodjaci podrzavaju. do prije koju godinu driveri za laptop graficke nisu niti postajali nego si morao s posebnim programom mdificirati driver za istu desktop karticu.

nakon kaj sve ovo instalias mozes tu i tamo imati problem s bsod kod paljenja jer catalyst control center zna po*ebati sistem na laptopu, ali nista strasno, prezivjet ces. nove vezije rade ok, mislim da nebi trebalo biti problema

Odg: driveri za laptop amd 6650m
« Odgovori #2 : 16. Studeni, 2012., 11:10 »
tnx budem probap a javim :)  :thumbs:

Odg: driveri za laptop amd 6650m
« Odgovori #3 : 30. Studeni, 2012., 21:02 »
Probaj izbrisati postojece driver I instalirati nove preko Driver Geniusa programa :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9