HCL.HR

Windows 7 problem

  • 26 Odgovora
  • 14329 Hitova
*

haton

  • *
  • 39
Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #15 : 13. Siječanj, 2016., 22:09 »
Da sto se tice te naljepnice sa keyem,ja sam nju dobio i zaljepio na poledinu monitora ali mi je monitor crko prije odprilike pola godine tako da sam ga bacio skupa sa j*benom naljepnicom =D>

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #16 : 13. Siječanj, 2016., 22:14 »
Da imaš naljepnicu moga si zvati Microsoft hrvatska i napraviti reaktivaciju i vidjeti s njima kako i šta.
Ovako si sve popušio, nažalost...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #17 : 14. Siječanj, 2016., 08:16 »
A gle, postoji i skripta koja ti pokaže tvoj serial, naravno ako je prvo unešen: http://winaero.com/download.php?view.1781
Ako nije, e hebga- moraš kupiti drugi ključ.

Što se tiče piratskih verzija... stavljaju njih I ne samo po "zabačenim" mjestima... pogotovo prije 5 godina, kao što je momak spomenuo.
Ljetos sam nekom gastiću sređivao windoze... Ista stvar, bez obzira što je komp negdje vani kupljen.
No, sIgurno da je situacija sada mnogo bolje nego prije 5 godina.

Kako god, kao što su kolege rekle "rearm -slmgr" funkcija ti produžava trial verziju za 30 dana, i možeš je iskoristiti 4 puta.
Nakon toga ide lock.

Ono što bih ti ja preporučio, ako već ne možeš srediti ništa sa njima u dućanu, a želiš oriđiđi OS, da jednostavno kupiš ključ na recimo G2P, za nekih 10-12 €, koja je cijena za W7.
Ista tako, razmisli o upgrade-u na 8.1 ili 10, koje također koštaju ispod 20€.
« Zadnja izmjena: 14. Siječanj, 2016., 08:21 metalni »

*

haton

  • *
  • 39
Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #18 : 14. Siječanj, 2016., 16:36 »
Ma da i ja isto mislim da nece bit druge nego kupit novi kljuc.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #19 : 14. Siječanj, 2016., 19:37 »
Evega, imaš ovde za kikiriki: https://www.g2play.net/catalogsearch/result/index/?q=windows+7
A svakako razmisli i o upgrade-u na 8.1.

Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #20 : 14. Siječanj, 2016., 22:43 »
I svakako, NIKAKO ne razmišljaj o Win8, jer je totalno sranje od windowsa, otprilike je prop'o nešto k'o i Vista što je. Goni ili 7 ili 10, 8 nikako (ne samo zato što je to broj koji se ne izgovara, nego zato što je to i windows koji nije "dobar" na običnim kompovima. Touchscreen ekrani, laptopi, tableti i telefoni odličan, običan komp nipošto)

Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #21 : 14. Siječanj, 2016., 23:01 »
Slazem se ovo za 8cu. Uspio sam 20 dana izdrzat dok je nisam smako.
The blood of youth is bubbling back..

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #22 : 14. Siječanj, 2016., 23:03 »
Daj ne lupajte guposti...  :fpalm:

Uostalom, govorio sam za 8.1 koji je svakako fantastičan operativan sistem... A rekao bih iz svog iskustva, prilično optimiziraniji i fluidniji od 7-ce.

Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #23 : 14. Siječanj, 2016., 23:08 »
Mislim da će se dosta ljudi služiti da iole 'učestaliji' korisnik računala ne treba sebi 'komplicirati' život sa 8com te neće primjetiti razliku u optimizaciji, koja opet veći trag ostavlja na slabijim mašinama.
Ono što odbija korisnika je sučelje, koje su s razlogom vratili na 'stari' start izbornik u 10ci; ja osobno volim kad pritisnime windows tipku da mi izleti start, i da ukucam odmah komandu koja mi treba - a ne da blenem u Metro i redam appove, sklanjam sta su oni nabacali i hrpa drugih stvari - znaš i sam.
Opet, od korisnika do korisnika - ali iz istog razloga što je XP tako puno zastupljen i najdulji živući OS; ne troši puno a jednostavan je; vjerujem da će isto vrijediti za 7cu za izvjestan period.
We can agree to disagree:)


edit: a ja to govorim kao korisnik i 7ce i 10ke, gdje bi 8cu stavio u isti koš sa Vistom - koja je gora od 8.ce . Imao sam original Vistu pa sam koristio 7cu XD, a dnevno sam 10h+ na pcu, već dugo godina. Spominjem iskustva radi, netko igra samo igrica a netko svašta nešto:). Ž
« Zadnja izmjena: 14. Siječanj, 2016., 23:11 yubs-d-rsc »
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #24 : 14. Siječanj, 2016., 23:45 »
Daj ne lupajte guposti...  :fpalm:

Uostalom, govorio sam za 8.1 koji je svakako fantastičan operativan sistem... A rekao bih iz svog iskustva, prilično optimiziraniji i fluidniji od 7-ce.

Aj sad da ja teb kažem: ne hlupaj ti gluposti.

Uostalom, je l' to majke ti 8.1 nije "osmica"?
I mogu ti komotno reći da ti očito nemaš nikakvog isukstva, ili sa 8 ili sa 7, jer očito ne znaš šta je optimiziranije i "fluidnije".

Dobro ti je sve objasnio lik iznad mene, i svaka mu čast na objašnjavanju. Ni ja ne bih bolje složio  :piva:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #25 : 15. Siječanj, 2016., 00:28 »
@yubs: Je, slažem se za Metro idiotariju, no tome se lako doskoči sa "Classic Shell" programčićem koji upravo taj dio pretvori u onaj sa 7-ce, izgledom i funkcionalnošću.
A što se tiče običnih korisnika, rekao bih da je to tu negdje između...  Po meni je 8-ca stabilnija i sigurnija, ali i drugačijeg sučelja koje ipak traži malo privikavanja, što kod običnih korisnika ide teže.
No, na žalost XP-a i svih ostalih starijih OS-eva, tehnologija ide napred, softver to prati i to je put u kojem je sve manje mjesta za relikte prošlosti, koliko god oni bili u ono vrijeme dobri.

Generalno, sve je to prilično subjektivno pa je teško navijati da je ovo ili ono bolje.... zato i kažem da je iz mog iskustva, 8.1 bolji OS, mada da budem iskren, nikad nisam prežalio ni 7-cu, a kamoli dobri stari XP.
No štaš, vremena se mjenjaju- pa tako i mi valjda.
 :kava:

@električni momče: Samo brez panike.  :hug
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2016., 08:14 metalni »

Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #26 : 05. Rujan, 2016., 14:49 »
Pomoć kada udjem u bilo koju igru crash mi se desi.Nzm sta da radi desa va mi se u Rust,CS:GO...Pomoc

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9