HCL.HR

Windows 10

  • 408 Odgovora
  • 223999 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Windows 10
« Odgovori #210 : 18. Kolovoz, 2015., 16:56 »
Za one kojima je Win 10 na SSDu...

Compact OS opcija je isključena prilikom čiste instalacije te za osolobodfit prostor i ubrzat rad potrebno ju je uključit...

About the Compact OS deployment in Windows 10

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Windows 10
« Odgovori #211 : 18. Kolovoz, 2015., 18:17 »
Pozdrav.

Htio sam vas pitati dali postoji neki način da vratim onu Get Windows 10 ikonicu na taskbar.naime ona se meni nije pojavila,imam Windows 7 Professional Sp1 64 bit,ali radi se o piratskoj verziji,mome prijatelju koji ima Win 7 Ultimate (također piratski pojavila se ikonica).

Stvar je u tome da sam ja izbrisao slui.exe stvar koja onemogućava instaliranje windows update i daj crnilo na desktopu,kada sam to izbrisao mogao sam instalirati update i nije mi bio crnilo na desktopu,jedino što mi je još osao onaj watermark "Widnows is not genuine".

Neznam dali mi ne želi pokazati ikonu zato jer sam brisao taj slui.exe ,zato jer jučer sam napravio sve update koji su bili i sve sam nadogradio.

Vidio sam na internetu da ljdui to aktiviraju tako što upišu neku commandu u CMD ili tako što skinu neki bat file pa ako bi mi to neko mogao objasniti ili ako postoji neki drugi način da se nadogradi.

Hvala unaprijed.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Windows 10
« Odgovori #212 : 18. Kolovoz, 2015., 18:24 »
Odavjde skini ISO, napravi boot USB ili DVD te pokreni setup iz Widnowsa za upgrade...

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Windows 10
« Odgovori #213 : 18. Kolovoz, 2015., 18:30 »
Dobro hvala a dali se može Win 7 vratiti nakon što instaliram desetku mislim dali je negdje pohranjen i dali postoji neki način da ga spremim na CD.Rijeć je o pirastkoj win 7 professioanl Sp1 64bit.
Hvala unaprijed.


Odg: Windows 10
« Odgovori #215 : 19. Kolovoz, 2015., 02:33 »
Odavjde skini ISO, napravi boot USB ili DVD te pokreni setup iz Widnowsa za upgrade...

Ja ne mogu preuzeti .iso fajl, je l' to uopšte i moguće sa dotičnim tool-om na piratskom sistemu?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Windows 10
« Odgovori #216 : 25. Kolovoz, 2015., 13:26 »
Za one kojima je Win 10 na SSDu...

Compact OS opcija je isključena prilikom čiste instalacije te za osolobodfit prostor i ubrzat rad potrebno ju je uključit...

About the Compact OS deployment in Windows 10


Malo procitao o ovome, i IMHO se ne isplati to radit, jedino ako ti bas gori s mjestom na SSD-u, kaze da trebas imat malo jaci CPU i vise RAM-a.
A ja imam i5 i 8gb jer mi je to dovoljno za igre, a to sto cu ustedit koji gb mi ne znaci puno.
Svejedno, kome treba, bar ima tu opciju :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

redxX77

  • n00b
  • 4
Odg: Windows 10
« Odgovori #217 : 28. Kolovoz, 2015., 11:21 »
Imam pitanje. Znači kupio sam novi laptop i na njega stavio Windows 8 jer i drivere koje sam dobio podržavaju samo Windows 8, pa me zanima ako sad upgradeam na Windows 10 hoće li ti svi driveri biti podržani?

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Windows 10
« Odgovori #218 : 31. Kolovoz, 2015., 22:03 »
Nisam uspio naci temu, pa cu pitati ovjde..
Ima li sta istine u ovome?
https://www.youtube.com/watch?v=4tta8IwEiys
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Windows 10
« Odgovori #219 : 01. Rujan, 2015., 07:36 »
Imam pitanje. Znači kupio sam novi laptop i na njega stavio Windows 8 jer i drivere koje sam dobio podržavaju samo Windows 8, pa me zanima ako sad upgradeam na Windows 10 hoće li ti svi driveri biti podržani?

Ja sam imao win 7 i nakon instalacije win 10 sve je radilo normalno,apsolutno nikakvih problema s driverima. Svakako back up je uvijek dobro napraviti ;)
Stigli :piva:

« Zadnja izmjena: 01. Rujan, 2015., 07:43 Hrv4tin4 »

Odg: Windows 10
« Odgovori #220 : 02. Rujan, 2015., 22:03 »
eh meni moj dragi eset me upozorava da update-am win... kao fale mi 4 update-a ali mi windws update kaze da je sve u redu da nema sta update-at...... :chair: :mrs:

Odg: Windows 10
« Odgovori #221 : 04. Rujan, 2015., 13:06 »
Je li netko probao bežični kontroler od XBox 360 na Windows 10?

Imam onaj adapter, samo me zanima radi li? Na Windows 8.1 radio je sasvim solidno iako je bilo nekih manjih problema pri postavljanju.
DeusNikola

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 10
« Odgovori #222 : 04. Rujan, 2015., 15:09 »
Nema nikakvih problema nikad niti u jednim Windowsima.
To ako ti je stvaralo probleme, to je stvar jako jako rijetkog slučaja.
Baš stvari od Microsofta na Microsoftovim Windowsima nemaju nikakve šanse da ne rade savršeno.

 :)

Odg: Windows 10
« Odgovori #223 : 05. Rujan, 2015., 18:34 »
Dobar dan.Molim vas da li mi neko moze odgovoriti na pitanje.
Imam windows 7 orginal,i htio sam preci ma windows 10.
Medjutim zanima me (znam da se o tome ovdje ne prica,ali ako moze ikako da mi odgovorite).
Ja igram fifu,evo sad ce izaci fifa 16 i nju kupim orginal i igram,ali mi brat igra Pes ali piratski,nece da kupi sebi orginal,i neda mi da stavim windows 10 jer kaze da nece moci igrati piratski pes na njemu.Molim vas ako mozete da mi odgovorite da li je to istina,za te piratske igre,da se ne mogu igrati ma windowsu 10.Hvala unaprijed.Lp

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 10
« Odgovori #224 : 05. Rujan, 2015., 18:54 »
To jednostavno nije istina.
Piratski sadržaj možeš imat kao i na svakim windowsima dosada. Nema nikakve razlike.
Samo da li će ti policija zvoniti na vrata zbog posta kojeg pročitaju na haaceelovima, to tko zna.  :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9