HCL.HR

Windows 10

  • 408 Odgovora
  • 224073 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Windows 10
« Odgovori #300 : 07. Kolovoz, 2016., 19:05 »
Ma UWP je čisto sranje... Stvarno neznam za koga je recimo taj VLC player koji je živo smeće naspram standardne verzije....
Jedino šta koristim je Deezer

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Windows 10
« Odgovori #301 : 07. Kolovoz, 2016., 19:12 »
Npr. znam da je skype uwp još u razvoju (i recimo sviđa mi se što ima dark temu - to u klasičnom nema, koliko mi je poznato); ali strašno je što je microsoft napravio od tog servisa otkako ga je kupio... Znači doslovno još uvijek nema opcije u tom skype preview da kontakte razdvojiš po online/offline statusu. A da ne pričam o tome kako su jedinu dobru stvar - mogućnost spajanja skajpa i facebooka - ukinuli još prošle godine. Vjerojatno nije krivica samo njihova, ali to mi se generalno ne sviđa kod UWP-a, što je zatvoren sustav pa ne možeš ništa sam prćkat po aplikaciji da bi dodao koju novu funkciju nedajbože; tako da za komunikaciju moraš imati deset različitih aplikacija umjesto da u jednu možeš sve integrirati.

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: Windows 10
« Odgovori #302 : 07. Kolovoz, 2016., 20:52 »
Kako ide vrijeme u našoj okolini takav je i update ovog windowsa, znači samo prikaziva kako na storeu potrošit i kako to ocijeniti. Sviđa mi se samo što je prozor crn.

Odg: Windows 10
« Odgovori #303 : 15. Kolovoz, 2016., 13:00 »
pozzz ekipa... updejtao sam winse s onim anivrsary update sad mi tu i tamo freeza pc .. miš radi po podlozi al ostalo sve stoji.. mislim da ču vratit stare winse prije updejata..
bolje miješati alkohol nego beton... AMD RULEEES...

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Windows 10
« Odgovori #304 : 18. Kolovoz, 2016., 18:29 »
Stigao i meni danas novi update i nije mi najbolje sjeo najprije zbog ove na prvi pogled dvije sitnice ali užasno mi smetaju naime zanima me postoji li način da se vrati stari izgled Start menija da na vrhu budu samo najčešće korištene aplikacije a dole ove ikone za postavke koje se nalaze sad sa lijeve strane,znači zanima me kako sakriti ovu listu svih aplikacija ili da bude kao prije.
Također na drugoj slici me zanima može li se ova mail ikona pomjeriti na prijašnje mjesto tj lijevo od datuma ?




Odg: Windows 10
« Odgovori #305 : 27. Kolovoz, 2016., 17:50 »
Kako da provjerim dali sam instalirao net flamework, cc i ostale stvari?

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Windows 10
« Odgovori #306 : 28. Kolovoz, 2016., 14:46 »
Jednostavno provjeriš u Add or Remove Programs.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Windows 10
« Odgovori #307 : 07. Rujan, 2016., 19:47 »
Kolko dodu win10 vidio sam nes na g2a jucer pise nes oem key ili tako nes za 25eura cca pa me zanima dali je to aktivaciski kljuc za windowse ili nes drugo

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Windows 10
« Odgovori #308 : 07. Rujan, 2016., 20:01 »
Je, upravo tako.

Odg: Windows 10
« Odgovori #309 : 08. Rujan, 2016., 02:51 »
Ajde da i ja imam jednom legit windowse :) I zanima zasto mi je napravio particiju na c disku jel se to i vama desilo kad ste instalirali desetku?

Odg: Windows 10
« Odgovori #310 : 09. Rujan, 2016., 10:01 »
Kolko dodu win10 vidio sam nes na g2a jucer pise nes oem key ili tako nes za 25eura cca pa me zanima dali je to aktivaciski kljuc za windowse ili nes drugo

Nemoj ni pokusavat tamo kupovat, imao sam upravo jako neugodno iskustvo tamo. Kupio sam prije nekoliko mjeseci key tamo i sve radilo. Prekjucer kupio key za drugi uredaj i ne mogu ga aktivirat jer je key ISKORISTEN. Poslao sam im na support poruku, rekli su mi da probam aktivaciju telefonom, što sam i napravio, pa mi je žena u Microsoftu samo potvrdila što sam već znao, a to je da je key iskorišten. Sad čekam njihov potez dal će se praviti blesavi da je moja krivica ili će mi ponuditi drugi key ili povrat novca. U svakom slučaju neugodno iskustvo!

*

qw

  • *
  • 54
Odg: Windows 10
« Odgovori #311 : 09. Rujan, 2016., 16:50 »
Ne znam da li sam odabrao najbolju temu za ovo pitati, ali evo
Zanima me kako reinstalirati direct x na windowsu 10, znaci direct x 12 je instaliran, ali mi izbacuje error kada pokusam uci u neke igre tipa Cod 5.
error glasi ovako "application unable to start correctly 0xc00007b" ili jos bolje ako znate kako rijesiti taj error na kakav drugi nacin, pomoc mi je dobro dosla.

EDIT: rijeseno
« Zadnja izmjena: 09. Rujan, 2016., 17:43 qw »

*

Zorro

  • *
  • 77
  • FORZA MILAN
    • Cro-Manager
Odg: Windows 10
« Odgovori #312 : 26. Rujan, 2016., 18:00 »
Jel moguće kako koristiti XBOX aplikaciju na Win10 bez prijavljivanja na Microsoft account?

Odg: Windows 10
« Odgovori #313 : 28. Rujan, 2016., 11:55 »
Imam jedno pitanje.
Unaprijed se ispricavam ako nisam u pravoj temi ili kako to vec ide.
Uglavnom zanima me kako na najjeftiniji nacin kupiti windowse a da je legalno i da nebudu deaktivirani zbog iskoristenog product keya.
Cuo sam da su u sloveniji dosta jeftiniji pa me zanima vase misljenje oko toga.
Win 7 pa bi upgradao na 10-tku.
Bitno mi je da su originalni.
Hvala.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Windows 10
« Odgovori #314 : 28. Rujan, 2016., 12:49 »
Imaš na www.g2p.net relativno jeftinih ključeva, a i osiguranje u slučaju da ne funkcioniše.
https://www.g2play.net/catalogsearch/result/index/?q=windows+10

Ja sam tamo kupio hrpu ključeva do sada, kao i nekoliko W10 ključeva,... bez i jednog problema.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9