HCL.HR

Airsoft

  • 62 Odgovora
  • 10568 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Airsoft
« : 20. Veljača, 2008., 21:23 »
Ovdje će biti priče o ovome relativno novome "sportu", za sve one koji se bave s time, željeli bi se baviti s time ili ih samo tako zanima  :ementaler:
Kog ne zanima nek odlagano odjebe s debilnim uletima i slicno. Hvala.

Enivej..
Zanima me recimo cijena neke defaultne opreme ukljucujuci oruzje, klubovi u hr, borilista u hr te o pravilima i tako to.
Znam da se iks bavi s time pa bi mogao napisati nest vise, a mozda ima jos netko.
Ja bi htio to probat jednom, za dve tri godine..


Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Airsoft
« Odgovori #1 : 20. Veljača, 2008., 21:39 »
ako buš kupovo svoje stvari koštalo bi te oko 1k za pušku (ak kupujueš kopiju kinesku, ako ne 2-3 k)i soma za opremu ako se fakat uspiješ zđiberit na hreliću za odjelo.

Mislim da se trenutno svi susreti u HR odigravaju u šumama i slično, cqb još nisam vidio da je netko ustupio prostor. A pravila ima onak pun kurac, odi na airsoft-hrvatska i pogleaj faqu. ;(
ima oko 15-ak ekipa u hrvatskoj kolko ja znam. Većina ima neki dress code koji moraš zadovoljit i te neke spike pa ono.

uglavnom kul sport, al dosta skup ak želiš bit kul a ne socijalan.

ak te zanima, moš doć na te random susrete i iznajmit gan za 100injak kuna za jean dan.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Airsoft
« Odgovori #2 : 20. Veljača, 2008., 22:48 »
Ovdje će biti priče o ovome relativno novome "sportu", za sve one koji se bave s time, željeli bi se baviti s time ili ih samo tako zanima  :ementaler:
Kog ne zanima nek odlagano odjebe s debilnim uletima i slicno. Hvala.

Enivej..
Zanima me recimo cijena neke defaultne opreme ukljucujuci oruzje, klubovi u hr, borilista u hr te o pravilima i tako to.
Znam da se iks bavi s time pa bi mogao napisati nest vise, a mozda ima jos netko.
Ja bi htio to probat jednom, za dve tri godine..




1.

Default oprema ti je: Odjeća, naočale, puška.
Naravno, možeš ti i rentati pušku od kluba...

Ako si iz ZGa, odi jednu nedjelju na Hreljic i pokupovaj si sve gore za cca 100kn (govorim na opremu)...ako te zanima, mogu ti ja prodati neki HV ako nemaš, ali preporučujem ti da pitaš malo familiju, toga ima na izvoz  :piva:
Prije su ti puške bile skupe, danas nisu jer postoje kinezi..koštaju upola manje, izvrsne u jačini, i kvaliteta im je sve bolja..a ak ti se nešto pokvari popravak nije skup, a nije ni žao bacanja para..jer nisi utukao pun qrac para u neku pušku pa da rikne bezvze, jel...

www.hristo.hr za to najbolje.

Ima dosta klubova na dosta regija, ono što je najvažnije, jest da imaš 18g..pitaj što te konkretnije zanima  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Airsoft
« Odgovori #3 : 20. Veljača, 2008., 22:49 »
Tereni se dijele na CQB i Wood...mi u Puli vjerujem da imamo vjerojatno najbolje terene u Hrvatskoj, jer imamo i CQB, i šumu, i mješavinu toga :)..
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Airsoft
« Odgovori #4 : 20. Veljača, 2008., 22:56 »
znam da tu i Čk ima paintball al neznam za airsoft.. jes' bio kad tu negdje?
krajem  godine cu 18 pa mi se zuri, rekoh jos 2 godine barem..

Sta se tice opreme. Kamuflazna odora mi cak ni nebi bila problem jer mi stari to dizajnira u jednoj firmi koja je to radila za vojsku. Al me zanima, dal to bas mora bit nest posebno il je bilo sta dobro? Ono, recimo da ti sad netko tamo sašije od  kamuflažnog platna neke hlače?

Zvuk oruzja. Istina da nemoze biti onaj pravi, al malo mi je jadan onaj zvuk ko u paintballu  :kingmortal:
Jel postoje mozda neke puske s dodatnim efektom? :D
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Airsoft
« Odgovori #5 : 20. Veljača, 2008., 23:08 »
Ne čuje se kao u paintballu :)

nema....

..od kud si ?
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Airsoft
« Odgovori #6 : 20. Veljača, 2008., 23:09 »
Međimurje..
Dobro, cuje se malo jace? onak, frc frc  :kingmortal:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Airsoft
« Odgovori #7 : 20. Veljača, 2008., 23:13 »
http://www.youtube.com/watch?v=D9ArnX6KUnA
ovo je JG G36C....možda i best buy 2007te
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Airsoft
« Odgovori #8 : 21. Veljača, 2008., 14:03 »
http://www.youtube.com/watch?v=D9ArnX6KUnA
ovo je JG G36C....možda i best buy 2007te

Opako izgleda ovaj G36C =D>

Budući se namjeravam bavit sa airsoftom kad skupim neš para, zanimaju me neke stvari:
Koliko bi otprilike došao neki solidan sniper + neki pištač (čuo sam da sniper dosta jako udara pa da ne smiješ skidat ekipu unutar 30m, pa bi mi treabo onda neki gun)?
E i dali se kod nas može negdje nabavit ghillie suit? Ak može, kolko dođe?
Kak se općenito ponašaju puške u airsoftu (mislim na sva oružja, ne samo sniper)? Jel se da s tim šta naciljat, ono na nekih 50m ili je to ko paintball u kojem nemreš niš naciljat?
« Zadnja izmjena: 21. Veljača, 2008., 14:13 Konjina »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Airsoft
« Odgovori #9 : 21. Veljača, 2008., 15:04 »
Budući se namjeravam bavit sa airsoftom kad skupim neš para, zanimaju me neke stvari:
Koliko bi otprilike došao neki solidan sniper + neki pištač (čuo sam da sniper dosta jako udara pa da ne smiješ skidat ekipu unutar 30m, pa bi mi treabo onda neki gun)?
E i dali se kod nas može negdje nabavit ghillie suit? Ak može, kolko dođe?
Kak se općenito ponašaju puške u airsoftu (mislim na sva oružja, ne samo sniper)? Jel se da s tim šta naciljat, ono na nekih 50m ili je to ko paintball u kojem nemreš niš naciljat?


Za takav snajper, treba ti oko 1000 eura ;)
Ghillie suite dođe pun qrac

....čuj možeš naciljati..ovaj sniper lik oko 70m pogađa direkt u glavu ;)

ali u taj sniper je uloženo cca 5000kn minimum

jer svaki sniper ti moraš prvo upgradeati da bi postao snajper...jer u stock verziji većinom su preslabi
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Airsoft
« Odgovori #10 : 21. Veljača, 2008., 15:31 »
Za takav snajper, treba ti oko 1000 eura ;)
Ghillie suite dođe pun qrac

....čuj možeš naciljati..ovaj sniper lik oko 70m pogađa direkt u glavu ;)

ali u taj sniper je uloženo cca 5000kn minimum

jer svaki sniper ti moraš prvo upgradeati da bi postao snajper...jer u stock verziji većinom su preslabi

Soma eura? fuck :wildboy:
Mislim da ću ipak onda uzet neki mitrač vulgaris.
Kolko npr. dođe onaj JG G36C? I kolko bi recimo došo scope za njega? Nešto tipa
 http://www.youtube.com/watch?v=_LZmudpm61g&feature=related

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Airsoft
« Odgovori #11 : 21. Veljača, 2008., 15:40 »
www.hristo.hr
1300kn puška
red dot ti je još 329kn, no nema ga na stranici...inače vidi kakav ja red dot imam:
http://img246.imageshack.us/img246/1120/oruzjemp5n4ub9.jpg

I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Airsoft
« Odgovori #12 : 21. Veljača, 2008., 16:42 »
U vezi onih snajpera. Reko si da neki dobar sniper dođe oko 1000 evra. Šta je ovo onda neko govno?
http://hristo.hr/webshop/product_info.php?cPath=59&products_id=173

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Airsoft
« Odgovori #13 : 21. Veljača, 2008., 16:49 »
jel se nose kakve cvike? ono, ako te u oko pogodi?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Airsoft
« Odgovori #14 : 21. Veljača, 2008., 17:16 »
jel se nose kakve cvike? ono, ako te u oko pogodi?

Kolko ja znam, cvike su obavezne.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9