HCL.HR

Hrvatska nogometna reprezentacija

  • 157 Odgovora
  • 36209 Hitova
Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Odgovori #150 : 19. Prosinac, 2013., 11:25 »
Ste vidli ovo?

He-man - Australska verzija crtića (News Bar)


Ekipa sa News-Bara  tvrdi da je ovo čvrst dokaz u korist Šimunića.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Odgovori #151 : 19. Prosinac, 2013., 11:31 »
10/10 would watch

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Odgovori #152 : 19. Prosinac, 2013., 11:39 »
:hihi:

Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Odgovori #153 : 20. Prosinac, 2013., 17:02 »
nebi bila tolika kazna da se iz hrvatske nije vodila agresivna kampanja da ga se kazni, od strane FARE organizacije na čelu sa srbinom :hiha:
Normalno da ga je prijavio srbin/židov/rom, pa jbm njegovi pretci su ginuli pod tim usklikom :fpalm: Znači građani HR-a su trebali samo okrenuti glavu i praviti se da se ništa nije dogodilo. Do kada tako?

Nez, znam da Šimunić kao Šimunić nije mislio ništa loše s ovim pozdravom, no jbm jednom napokon mora stati to veličanje ustaštva, kao i pretjerano veličanje komunizma kroz parole antifašizma. Jer su i tada ljudi smaknuti iz političkih razloga, kao u doba NDH. Zašto jednostavno ne možete biti Hrvati, bez veličanja ustaštva i komunizma :(

I da, ako su Srbi takvi kakvi jesu s tim transparentima, trebate li se spuštati na njihovu razinu?

Sorry al daj se obrazuj za dom spremni nije nikakvo veličanje ustaštva niti fašizma
da bi to bilo veličanje fašizma fali ti još par pomno odabranih riječi za to razdoblje zato molim lijepo ne trkeljaj

ko da dođeš u Njemačku i kažeš na glas nasred trga Heil :hihi:
Fali jedna opaka riječ ili par njih iza toga da to bude veličanje i provokacija.
Nadalje spominješ da su ljudi u spomenutom razdoblju smaknuti iz političkih razloga. Točno. Pa kakve onda to veze ima sa nogometom, navijanjem i stadionom ? xd
i uopće nisam htio da se tu dotakne jebeni NDH isuse botovi jedni
radio sam paralelu nepoštene Uefe u smislu jedan Taylor sa FIZIČKOM OZLJEDOM dudua gdje je frajer izvan pogona godinu i pol = 3 utakmice kazne a par riječi nakon kraja utakmice = 10 tekmi, javna sramota, hiljade novaca i ko najveći označeni terorist ne može ni ko civil gledat tekmu ? ma molim vas WTF ?
i molim vas bez jebenog spominjnja politike 1940-ih kriste bože nema veze s tobom kaiser ili mzehn ni samnom ni s ikim i to je davna prošlost i da bar netko od nas ima 80 godina pa da zna kako je bilo onda i da kaže a ne mi svi zajedno šta se kurčimo svako sa svojim uvjerenjem kojeg nam je oblikovao sistem obrazovanja koji se mijenjao skupa sa udžbenicima kroz povijest pri svakoj promjeni vlasti (komunizam, NDH, demokracija, bla bla) a brat bratu za dom spremni nema veze s fašizmom :wildboy:
« Zadnja izmjena: 20. Prosinac, 2013., 17:08 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Odgovori #154 : 20. Prosinac, 2013., 17:05 »
nebi bila tolika kazna da se iz hrvatske nije vodila agresivna kampanja da ga se kazni, od strane FARE organizacije na čelu sa srbinom :hiha:
Normalno da ga je prijavio srbin/židov/rom, pa jbm njegovi pretci su ginuli pod tim usklikom :fpalm: Znači građani HR-a su trebali samo okrenuti glavu i praviti se da se ništa nije dogodilo. Do kada tako?

Nez, znam da Šimunić kao Šimunić nije mislio ništa loše s ovim pozdravom, no jbm jednom napokon mora stati to veličanje ustaštva, kao i pretjerano veličanje komunizma kroz parole antifašizma. Jer su i tada ljudi smaknuti iz političkih razloga, kao u doba NDH. Zašto jednostavno ne možete biti Hrvati, bez veličanja ustaštva i komunizma :(

I da, ako su Srbi takvi kakvi jesu s tim transparentima, trebate li se spuštati na njihovu razinu?
isuse botovi jedni

:hihi: :hiha:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Odgovori #155 : 20. Prosinac, 2013., 17:15 »
Sorry al daj se obrazuj za dom spremni nije nikakvo veličanje ustaštva niti fašizma
da bi to bilo veličanje fašizma fali ti još par pomno odabranih riječi za to razdoblje zato molim lijepo ne trkeljaj
KLIK :kava:

Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Odgovori #156 : 20. Prosinac, 2013., 19:37 »
index
ma lol
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Odgovori #157 : 20. Prosinac, 2013., 19:47 »
Ovaj članak ja nez :hihi: ko da su ga pisala retardirana djeca na satu katekizma, ne ček, namjenjeno je takvima :mrs:

Nije uopće poanta u RIJEČIMA koje jesu i koje fale nego ljudima koji se zaista poistovjećuju s tim svjetonazorom a ne razumiju da zapravo oni žive cenzuriranu verziju povijesti koju im je DIDA tako privlačno prezentirao :)))

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9