HCL.HR

Kvalifikacije za SP 2010

  • 189 Odgovora
  • 23161 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #105 : 12. Kolovoz, 2009., 21:40 »
Šteta kaj nije završilo s više razlike, a moglo je bez problema...
U 1. poluvremenu bili su nekak ukočeni, neuigrani, premekani u obrani - 2. poluvrijeme stvari su se poboljšale.
Fascinirali su meni pasovi Dudua, tak nepredvidljivi, a očekivani i kaj je navažnije, točni.
Većina liga je počela, sad budu još malo ušli u formu pa opet slijedi susret s Bjelorusijom.

Svi su igrali ok, Čarli je po običaju spretan dribler, ali Manđo boguje
Treba znati odma pobrati žuti :ave:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #106 : 12. Kolovoz, 2009., 23:42 »
Šteta kaj nije završilo s više razlike, a moglo je bez problema...
U 1. poluvremenu bili su nekak ukočeni, neuigrani, premekani u obrani - 2. poluvrijeme stvari su se poboljšale.
Fascinirali su meni pasovi Dudua, tak nepredvidljivi, a očekivani i kaj je navažnije, točni.
Većina liga je počela, sad budu još malo ušli u formu pa opet slijedi susret s Bjelorusijom.

Svi su igrali ok, Čarli je po običaju spretan dribler, ali Manđo boguje
Treba znati odma pobrati žuti :ave:

e za to bi ga kaznio kopanjem kanala jebem ga retardiranog... taj manđukić mi je tako nesimpatičan lik. baš ono, IQ na granici normalnog, čista sirovina bez trunke tehnike ili ičeg potrebnog za igranje u repki.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #107 : 12. Kolovoz, 2009., 23:44 »
Treba i netko takav.  :piva:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #108 : 13. Kolovoz, 2009., 02:03 »
I opet me fascinira Niko Kranjčar. :wildboy: Ono, tu je, ali se čuje za njega samo kad napravi grešku. :wildboy:

Jes ti gledo uopće? Zajeb retardiran komentatore i nihove obzervacije.
Gledaj mal šta tip radi na terenu. Boguje.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #109 : 13. Kolovoz, 2009., 02:14 »
A i lepi je, veliki plus od mene  :piva:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #110 : 13. Kolovoz, 2009., 08:53 »
Treba i netko takav.  :piva:

ne treba. više preferiram odlične igrače od prosječnih iskompleksiranih mediokriteta.  :piva:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #111 : 13. Kolovoz, 2009., 09:37 »
dobro smo igrali,pogotovo napad,obrana je dosta puta zvisila al sreća pa su oni bjelorusi loši
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #112 : 13. Kolovoz, 2009., 11:09 »
e za to bi ga kaznio kopanjem kanala jebem ga retardiranog... taj manđukić mi je tako nesimpatičan lik. baš ono, IQ na granici normalnog, čista sirovina bez trunke tehnike ili ičeg potrebnog za igranje u repki.
lik je agresivan, trudi se, i zna puknut loptu. kaj bi ti berkampa jebemte. :hiha2:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #113 : 13. Kolovoz, 2009., 11:24 »
berkamp se boji aviona. mandžukić je posta odličan.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #114 : 13. Kolovoz, 2009., 13:03 »
Išao gledat tekmu u birc al smo kasno došli pa smo morali sjest daleko di se nije vidila telka tako da sam samo slušao komentatora. I onda je krajem poluvremena počeo neki koncert baš ispred birca na trgu, prigodom neke godišnjice radio trsata, tako da drugo poluvrijeme nisam imo pojma šta je bilo. Tek kasnije saznao da smo dobili. lawl :( \:D/
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #115 : 13. Kolovoz, 2009., 13:29 »
ne treba. više preferiram odlične igrače od prosječnih iskompleksiranih mediokriteta.  :piva:

Mediokritet kažeš?  :piva:

Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #116 : 13. Kolovoz, 2009., 15:24 »
e za to bi ga kaznio kopanjem kanala jebem ga retardiranog... taj manđukić mi je tako nesimpatičan lik. baš ono, IQ na granici normalnog, čista sirovina bez trunke tehnike ili ičeg potrebnog za igranje u repki.

kad smo kod IQ-a, mandžukić je završio školu za rezača željeza ili tako nešto.  :mrgreen:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #117 : 13. Kolovoz, 2009., 16:52 »
Sad odgledao golove.
Sviđa mi se akcija za drugi pogodak
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #118 : 13. Kolovoz, 2009., 20:14 »
e za to bi ga kaznio kopanjem kanala jebem ga retardiranog... taj manđukić mi je tako nesimpatičan lik. baš ono, IQ na granici normalnog, čista sirovina bez trunke tehnike ili ičeg potrebnog za igranje u repki.

kad smo kod IQ-a, mandžukić je završio školu za rezača željeza ili tako nešto.  :mrgreen:

dobro da je išta završio
 :wildboy:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Kvalifikacije za SP 2010
« Odgovori #119 : 13. Kolovoz, 2009., 20:59 »
a koji kurac ono, ivanišević nije ni srednju završio...

a nisu ni drugi nogometaši neke bolje srednje završili. kad smo kod toga, većina sportaša.

osim gordana kožulja... on je išao u 10. gimnaziju. :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9